09120041582

مشاوره در واتزاپ

021-77729682

مشاوره تلفنی

آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس واقع در شرق تهران (تهرانپارس) دارای ۴۲ تخصص با ارائه مدرک بین المللی از سازمان فنی حرفه ای کشور یکی از فعال ترین و بهترین آموزشگاه زنانه تهران می باشد. آموزشگاه آرایشگری زنانه ما هر تخصصی مدرس مربوطه به خود را داشته و مربیان نمونه و درجه یک و دارای سوابق کاری بالا می باشند و دارای کارت مربی‌گری آرایشگری مخصوص رشته خود هستند. دوره های آموزشی به صورت گروهی و خصوصی برگزار می گردد و هر تخصص از مرحله پایه تا فوق تخصصی آموزش داده می شود و در جلسات آخر کارآموز هر عکس و تصویری جهت یادگیری بیاورد به او آموزش داده می شود.

آموزشگاه آرایشگری گل گیس در مقایسه با آموزشگاه های آرایشگری زنانه شرق تهران از اصیلترین موسسه های آموزشی آرایشگری می باشد.

دوره های آرایشگری به صورت فوق تخصصی تفکیک شده و تمامی دوره های جدید در صفحه اول وبسایت  آموزشگاه زنانه گل گیس هرروز لیست و به روز می شوند. یکی از نقاط اساسی آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس رفع اشکال پایان دوره می باشد که به تمامی سوال های هنرجویان عزیز در زمینه آرایشگری پاسخ داده می شود.

آموزشگاه زنانه گل گیس جزو اولین آموزشگاه آرایشگری زنانه تهران  است که به طور حرفه ای آرایش دائم را آموزش داده و دارای پزشک مربوطه می باشد.

تمامی حرفه های آموزشی آرایشگری زنانه گل گیس همراه با ارائه مدرک بین المللی از سازمان فنی حرفه ای کشور می باشد. آموزش ها با وجود جدید بودن از تخفیف ویژه برخوردار گردیده و هنرجویانی که می خواهند اشتغال زایی کنند و مجوز سالن زیبایی  بگیرند، آموزشگاه با آن ها همکاری و مشاوره رایگان می دهد.

هنرجویانی که برای مجوز ۷ حرفه اصلی را نیاز داشته و ثبت نام می کنند از تخفیف ویژه آموزشگاه آرایشگری زنانه  گل گیس برخوردار می گردند.

تمام مدرسین دارای سابقه ی بالا و فن بیان قوی جهت آموزش می باشند. کلاس های آموزشی آرایشگری به دو صورت تئوری و عملی ست که در کلاس های تئوری ارائه جزوه و توضیحات و در کلاس های عملی کار روی مدل انجام می پذیرد.

یکی دیگر از موقعیت هایی که آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس برای هنرجویان عزیز فراهم نموده، مشاوره جهت ثبت نام دوره های گل گیس کاملا رایگان است!

نقشه آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس در تهران

 

 

تعداد نظرات : 8

ثبت نظر
مهرائین - 2 ماه پیش
پاسخ به نظر

خیلی خیلی دوره ها عالی بود اموزشگاه کل کیس عالیه تشکر میکنم از آموزش خوبتون

صدف آرامش - 1 سال پیش
پاسخ به نظر

آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران فقط گل گیس فوق العاده آموزش ها جدید و کامله خیلی خیلی راضی بودم با دوستان پیشنهاد میدهم

انا - 2 سال پیش
پاسخ به نظر

اموزشگاه ارایشی زنانه گل گیس بهترین اموزشگاه است ومدیر و مربی های خوبی داره به شما تاکید میکنم به اموزشگاه سربزنید واموزش هایشان هم عالی هست من پیششون دوره دیدم وراضی هستم حتما به این اموزشگاه سر بزنید 😙😙

مریم - 2 سال پیش
پاسخ به نظر

اموزشگاهی حرفه ای با محیط کاملا بهداشتی و اموزشی بینظیر

سودابه - 2 سال پیش

آموزشگاه آرایشگری زنانه فقط گل گیس عالیه

الهام - 2 سال پیش
پاسخ به نظر

واقعا اموزشگاهی عالی با مدیریتی مهربان و دلسوز و مربیانی کارازموده و حرفه ای

خانی مدیریت آموزشگاه گل گیس - 2 سال پیش

سلام ممنون عزیزم خیلی خوشحال هستم که رضایت داشتید🙏

نگار - 2 سال پیش
پاسخ به نظر

آموزشگاه گل گیس خیلی عالی فوق العاده آموزش ها جدیده بینظیره 🌹🌹🌹

تخفیف پاییزه آموزشگاه گل گیس[تا شب عید آرایشگر ماهر شوید]
ارتباط با واتزاپ آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای گل گیس ارتباط با آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای گل گیس