09120041582

مشاوره در واتزاپ

021-77729682

مشاوره تلفنی

هزینه آموزش حنای ابرو

قیمت دوره

1,200,000 تومان

  • مشاوره رایگان قبل از ثبت نام
  • رفع اشکال رایگان پس از اتمام دوره
  • ظرفیت محدود
  • برای مشاهده قیمت سایر زیر دوره های آموزشی به اواسط صفحه دوره مراجعه کنید.

    برای رزرو کلاس ها می توانید از لینک زیر 500 هزارتومان بیعانه پرداخت نمایید و قبل از شروع کلاس حضوری دوره مبلغ کامل را تسویه نمایید.

    برای رزرو و خرید چند دوره (حضوری یا آنلاین) می توانید در صفحه هر دوره پیش/ثبت نام را زده و یکجا در سبد خرید پرداخت نمایید.

حنای ابرو از قدیم الایام بسیار مورد توجه بوده است. در دوره جدید با ساخت حنای ابرو به صورت تیوپی و سبک جدید، بر طرفداران آن هرروزه افزوده میشود.حنای ابرو تکنیک های آموزشی تخصصی و مورد توجه پیدا کرده است. به دلیل ماندگاری بالا و خاصیت قوی که برای ابرو دارد حنای ابرو تبدیل به دوره مجزا شده است که مدرک فنی حرفه ای بین المللی نیز برای آن صادر می شود.

به همین منظور آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران(تهرانپارس) از بهترین آموزشگاه آرایشگری تهران این دوره را برای علاقمندان برگزار می نماید که می توانند با شرکت در آن به صورت رسمی در آرایشگاه های مختلف به درآمد اقتصادی بالا برسند.

در این دوره که توسط مدرس فنی حرفه ای آموزش داده می شود به صورت تخصصی آموزش می بینید. اگر به دنبال آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران هستید و با جدیدترین متد آموزشی حنای ابرو می خواهید وار بازار کار شوید، آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس) بهترین گزینه است.

آموزشگاه آرایشگری زنانه ما از ابتدای قرینه سازی و کاربرد ابزار به روش صحیح را به هنرجو آموزش داده، نحوه اجرا و استفاده از رنگهای گیاهی و شناخت محصول و کاربرد آن را آموزش می دهد. این دوره طرفداران خاص خود را دارد و یکی از حرفه های پرطرفدار محسوب می شود.

حنای ابرو جایگزین خوبی است برای کسانی که نمی خواهند تاتوی ابرو انجام بدهند. حنای ابرو بهترین روش طبیعی و گیاهی رنگ ابرو درآموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس محسوب می شود.

دوره آموزش حنای ابرو در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس)

از نکات مهم این دوره آموزشی حنای ابرو کاربرد رنگهای مختلف است و چون اصولی ترکیب کردن رنگهای حنای ابرو بسیار حائز اهمیت است در این قسمت آموزشگاه آرایشگری زنانه ما تمام نکات را به هنرجو آموزش می دهد.

آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس که از قدیمی ترین و اصیل ترین آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران است سال ها است که این دوره را با متدهای فوق تخصصی اجرا می نماید و هر سال با توجه به متد روز سبک آموزش خود را به روز نمی نماید.

در انتهای دوره مدرک بین المللی فنی حرفه ای به هنرجو اعطا می گردد که بسادگی می تواند با در دست داشتن آن در هر سالن زیبایی یا آرایشگاه معتبر به درآمد اقتصادی نامحدود برسد.

دوره های مکمل این دوره

ماندگاری حنای ابرو بین ۲ماه تا ۱ الی ۲ هفته می باشد که بستگی به نوع پوست شما دارد. جایگزین مناسبی برای کسانی که علاقه به تاتوی ابرو ندارند.

برای اینکه در کار خود قوی شوید و بدرخشید، آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس از بهترین آموزشگاه آرایشگری در تهران پیشنهاد می دهد که دوره های مربوط به این دوره را مانند آموزش لیفت و لمینت مژه و ابرو - دوره اکستنشن مژه را نیز آموزش ببینید تا در کار خود قوی و مسلط شوید و درآمد بالایی کسب کنید.

برای مشاهده دوره اکستنشن مژه: ورود به صفحه دوره آموزش اکستنشن مژه

برای مشاهده دوره لیفت و لمینت: ورود به صفحه آموزش لیفت و لمینت مژه و ابرو

ابزار وسایل این دوره

وسایل دوره آموزش حنای ابرو در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس)

این دوره همانند دیگر دوره های آموزشگاه آرایشگری زنانه ما، وسایل مربوط به خود را دارد مانند حنای ابرو در رنگهای مختلف، خط کش طراحی، قلم طراحی و دیگر محصولات که آموزشگاه آرایشگری گل گیس به صورت پک در اختیار هنرجو قرار می دهد.

* لازم به ذکر است که هزینه پک وسایل به صورت جداگانه می باشد.

 

برای مشاهده وسایل لازم دوره حنای ابرو روی لینک زیر کلیک کنید تا وارد صفحه مربوطه شوید:

وسایل مورد نیاز دوره حنای ابرو

 

* برای مشاوره رایگان می توانید به صورت حضوری به آموزشگاه آرایشگری زنانه ما مراجعه نموده یا شماره خود به همراه دوره مورد نظر به واتزآپ زیر فرستاده و مشاوره تلفنی رایگان دریافت کنید:

۰۹۱۲۰۰۴۱۵۸۲

* برای شهرستانی های عزیز که در نظر دارند در تهران مقیم شوند و دوره ها را بگذرانند، آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس، امکان فراهم آوردن خوابگاه برای هنرجویان را دارد.

 

 

هزینه دوره حنای ابرو

این دوره با یک جلسه آموزش دیدن تمام نکات لازم را آموزش خواهید دید.

آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس پس از پایان دوره به صورت رایگان رفع اشکال را برای هنرجویان عزیز برگزار خواهد کرد.

 

نام دوره نوع دوره زمان دوره شهریه قبل تخفیف شهریه فعلی
آموزش حنای ابرو تخصصی ۱ جلسه ۲،۴۰۰،۰۰۰ ۱،۲۰۰،۰۰۰

 

>>>>> هم اکنون ثبت نام کنید <<<<<

 

سوالات متداول

پس از پایان دوره می توانیم وارد بازار کار شویم؟
بله در هر سالن زیبایی یا آرایشگاه می توانید شاغل شوید.
در کنار این دوره چه دوره ای پیشنهاد می کنید؟

بله

قرینه سازی را هم آموزش می دهید؟
بله قطعا

در صورت داشتن سوال یا ابهام در قسمت نظرات بیان کنید تا آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس) به شما پاسخ دهد.

 

تعداد نظرات : 2

ثبت نظر
رها یزدانی - 1 سال پیش
پاسخ به نظر

سلام من ازشهرستان میام وخیلی راضی بودم

تینا رسولی - 2 سال پیش
پاسخ به نظر

خیلی برایم جالب بود واقعا عالی درس میدید آموزشگاه گل گیس بهترین هستش

تخفیف پاییزه آموزشگاه گل گیس[تا شب عید آرایشگر ماهر شوید]
ارتباط با واتزاپ آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای گل گیس ارتباط با آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای گل گیس