سالن زیبایی لیلا خانی

آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس

ارائه مدرک فنی حرفه ای بین المللی

آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس در تهران با سابقه بالای یک دهه، با ارائه مدرک تکی و کامل برای رشته های آرایشگری، انواع آموزش آرایشگری با لاین های مختلف را با جدیدترین تجهیزات آرایشگری(در بیشتر دوره ها رایگان) با بهترین مربی های فوق حرفه ای و بین المللی برای مبتدی تا حرفه ای ها در شهر تهران برگزار می نماید.

امتیازهای ثبت نام آموزشگاه آرایشگری ما در تهران

  • آموزش حضوری و آنلاین با ارائه مدرک بین المللی (فنی حرفه ای)
  • امکان رزرو دوره های حضوری و مشاهده آنی دوره های آنلاین با پرداخت امن
  • کلاس های آموزش آرایشگری با رفع اشکال رایگان برای ورود به بازار کار
  • مواد رایگان حین آموزش اکثر دوره
نمایش ویدیو درباره ویدیو معرفی آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس

آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس واقع در شرق تهران (تهرانپارس) دارای ۴۲ تخصص با ارائه مدرک بین المللی از سازمان فنی حرفه ای کشور یکی از فعال ترین و بهترین آموزشگاه زنانه تهران می باشد. آموزشگاه آرایشگری زنانه ما هر تخصصی مدرس مربوطه به خود را داشته و مربیان نمونه و درجه یک و دارای سوابق کاری بالا می باشند و دارای کارت مربی‌گری آرایشگری مخصوص رشته خود هستند. دوره های آموزشی به صورت گروهی و خصوصی برگزار می گردد و هر تخصص از مرحله پایه تا فوق تخصصی آموزش داده می شود و در جلسات آخر کارآموز هر عکس و تصویری جهت یادگیری بیاورد به او آموزش داده می شود.

آموزشگاه آرایشگری گل گیس در مقایسه با  آموزشگاه های آرایشگری زنانه شرق تهران از اصیلترین موسسه های آموزشی آرایشگری می باشد.

دوره های آرایشگری به صورت فوق تخصصی تفکیک شده و تمامی دوره های جدید در صفحه اول وبسایت  آموزشگاه زنانه گل گیس هرروز لیست و به روز می شوند. یکی از نقاط اساسی آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس رفع اشکال پایان دوره می باشد که به تمامی سوال های هنرجویان عزیز در زمینه آرایشگری پاسخ داده می شود.

مجوز فعالیت از سال 1393

آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس از سال 1393 دارای مجوز رسمی از سازمان آموزش فنی ‌و حرفه ای کشور می باشد که در سال 1398 مجوز خود را تمدید کرده است.

آموزشگاه زنانه گل گیس جزو اولین آموزشگاه آرایشگری زنانه تهران  است که به طور حرفه ای آرایش دائم را آموزش داده و دارای پزشک مربوطه می باشد.

تمامی حرفه های آموزشی آرایشگری زنانه گل گیس همراه با ارائه مدرک بین المللی از سازمان فنی حرفه ای کشور می باشد. آموزش ها با وجود جدید بودن از تخفیف ویژه برخوردار گردیده و هنرجویانی که می خواهند اشتغال زایی کنند و مجوز سالن زیبایی  بگیرند، آموزشگاه با آن ها همکاری و مشاوره رایگان می دهد.

هنرجویانی که برای مجوز ۷ حرفه اصلی را نیاز داشته و ثبت نام می کنند از تخفیف ویژه آموزشگاه آرایشگری زنانه  گل گیس برخوردار می گردند.

تمام مدرسین دارای سابقه ی بالا و فن بیان قوی جهت آموزش می باشند. کلاس های آموزشی آرایشگری به دو صورت تئوری و عملی ست که در کلاس های تئوری ارائه جزوه و توضیحات و در کلاس های عملی کار روی مدل انجام می پذیرد.

یکی دیگر از موقعیت هایی که آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس برای هنرجویان عزیز فراهم نموده، مشاوره جهت ثبت نام دوره های گل گیس کاملا رایگان است!