سالن زیبایی لیلا خانی

آموزش فیشیال صورت

هزینه آموزش فیشیال پوست صورت

قیمت دوره

3,5۰۰,۰۰۰ تومان

 • مشاوره رایگان قبل از ثبت نام
 • رفع اشکال رایگان پس از اتمام دوره
 • ظرفیت محدود

آموزش پاکسازی پوست صورت (فیشیال صورت)

آموزش فیشیال صورت در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس

دوره آموزش فیشیال صورت در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس توسط مربیان مجرب فنی حرفه ای برگزار می گردد. با گذشت زمان و شیوع انواع آلودگی های هوا و تغذیه و… نیاز به رسیدگی به پوست بیشتر از قبل برای بانوان عزیز ضروری شده است. فیشیال صورت یا فیشال پوست  شاخه ای از آرایشگری است که شامل کلیه موارد لایه برداری، آبرسانی و اکسیژن رسانی پوست با انواع ماسک و … می باشد. پوست خوب به عنوان پایه آرایش یکی از نیازهای اساسی خانم ها برای داشتن صورتی جذاب و شاد است.

این دوره به صورت کاملا حرفه ای بوده و آموزش صفر تا صد فیشیال صورت به هنرجو  داده می شود. ابتدا از شناخت پوست و ماساژ پوست آغاز می شود و آموزش پاکسازی پوست صورت که شامل فیشیالها و کاربرد انواع کوکتل ها و ویتامین ها و آبرسانی و اکسیژن رسانی به پوست می باشد، آموزش داده می شود.

این دوره بهترین دوره آموزش فیشیال صورت در تهران است که مدرک فنی حرفه ای فیشیال معتبر ارائه می کند. کلاسها هم به صورت پایه و هم پیشرفته و  فوق تخصصی و در صورت درخواست هنرجو بر اساس سرفصلهای مورد نیاز برای راه اندازی کارش قابل برگزاری است.

کلاسهای فوق تخصصی آموزش فیشیال پوست صورت در آموزشگاه آرایشگری فنی حرفه ای گل گیس، که سعی دارد بهترین آموزشگاه پاکسازی پوست تهران باشد، به تناسب عملی بودن کلاسها و کار با بهترین مواد و وسایل، بسیار بیشتر از شهریه فعلی برای آن صرف شده است و هدف آموزشگاه آرایشگری ما آموزش کامل و کاربردی برای کسانی که دوست دارند در این حرفه فوق حرفه ای باشند.

آموزش پاکسازی پوست صورت

آموزش کامل فیشیال صورت شامل آنالیز و بررسی ساختار پوست، پاکسازی انواع پوست، مراقبت های بعد از فیشیال صورت و استفاده از انواع ماسک ها و اسکراب ها و … به صورت کاملا حرفه ای از صفر تا صد در این دوره آموزش داده می شود. 

دوره اموزش فیشیال تخصصی یک دوره فوق العاده تخصصی می باشد و تمام اصول کار با بهترین مواد و جدیدترین منابع آموزشی به هنرجو آموزش داده شده و در پایان مدرک رسمی فنی و حرفه ای پوست به او اعطا می شود. هنرجو در پایان کار می تواند به راحتی وارد بازار کار شود و کسب درآمد خود را شروع کند.

اگر بخواهید پاکسازی پوست را کامل و جامع یاد گرفته (از جمله کار پاکسازی صورت با دستگاه فیشیال) و مدرک بین المللی پاکسازی پوست بگیرید، بهتر است در دوره آموزش پاکسازی پوست (کار با دستگاه) هم شرکت کنید. 

نکته بسیار مهم در آموزش فیشیال پوست آموزشگاه آرایشگری زنانه ما این است که در حین دوره تمامی وسایل مورد استفاده رایگان می باشد. کلاسها کاملا عملی و کارگاه ها دارای بخش پرسش و پاسخ است. آموزش توسط مدرس بین المللی با ارائه مدرک فنی حرفه ای فیشیال قابل ترجمه در بیش از ۱۰۰ کشور در دنیا می باشد.

برای خانم هایی که راه دوری تا تهران برای آموزش آرایشگری می آیند،  آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای گل گیس از بهترین آموزشگاه های آرایشگری در تهران، ثبت نام با شرایط ویژه ای فراهم نموده است که در ادامه توضیحات آن را خواهید دید.

توضیحات مربی بین المللی گل گیس درباره دوره آموزش فیشیال صورت

[videopack id=”9170″]https://golgisamoz.com/wp-content/uploads/2023/03/skin-cleaning-coach.mp4[/videopack]

پادکست صوتی توضیحات مربی

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره 

بانوان و دختران عزیز که می خواهند در دوره آموزش فیشیال پوست  شرکت نمایند و نیاز به مشورت یا اطلاعات بیشتر در زمینه دوره دارند از طریق لینک زیر با آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای ما در ارتباط باشید و پیام دهید، آموزشگاه آرایشگری ما با شما تماس می گیرد:

 

سرفصلهای فنی حرفه ای فیشیال صورت

 • آموزش فیشیال صورت
 • آموزش آبرسانی و اکسیژن رسانی برای انواع پوست های خشک، چرب و معمولی
 • آموزش کاربرد کوکتل ها 
 • لاین درمانی پوست چرب
 • لاین درمانی جوش و آکنه
 • آموزش پاکسازی پوست کره ای
 • آموزش اسکراب تراپی پوست، فواید اسکراب صورت، طرز استفاده از اسکراب و معرفی بهترین مارک اسکراب خارجی و ایرانی
 • آموزش لایه برداری سطحی و عمقی
 • اموزش انواع ماسک های پیلاف (ماسک های ورقه ای که از روی پوست به صورت چسبناک کنده می شوند) و ماسکهای گچی
 • آموزش ماساژ صورت
 • آناتومی و فیزیولوژیک پوست
 • آناتومی و فیزیولوژیک مو
 • شناخت انواع پوست و آسیبها
 • شناخت انواع مو و آسیبها
 • آموزش تکنیکهای صحیح مشاوره
 • استراتژیهای مهم مراقبت پوست و مو
 • ولکام و خوش آمد گویی
 • اکسترنال یوز و جذب مواد
 • آموزش پاکسازی تركيبي
 • شناخت و عوامل بوجود آورنده جوش، لک، چروک، حساسیت های پوستی و درمان آنها
 • شناخت و عوامل بوجود آورنده حساسیتهای پوست و درمان آنها
مربی آموزش پاکسازی پوست

الهام سالاروند

مدرس بین المللی دوره فیشیال صورت

هزینه آموزش کامل فیشیال صورت

علوه بر هزینه اموزش فیشیال، هزینه همه دوره های مرتبط در جدول زیر آورده شده است:

نام دوره

هزینه / قیمت دوره (تومان)

شهریه قبل تخفیف

آموزش فیشیال صورت

3،500،000

7،000،000

آموزش پاکسازی پوست (کار با دستگاه)

5،000،000

10،000،000

آموزش نیدلینگ و پلکسر

4،500،000

9،000،000

آموزش تکمیلی کاربرد تجهیزات و فشیال و کربوکسی و اسیدتراپی و …

7،200،000

14،400،000

هزینه دوره فشرده فیشیال صورت

شهرستانی عزیز یا کسانی که به دنبال شرکت در کلاس فشرده آموزش تخصصی فیشیال صورت هستند، می توانند با پرداخت “۱ میلیون تومان” اضافه بر قیمت دوره تخصصی آن را بگذرانند و گواهی فنی حرفه ای آن را دریافت کنند.

زمانبندی و مدت آموزش فیشال صورت

اموزش فیشیال تخصصی : 3 جلسه

لازم است آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای ما یاداوری کند که وسایل حین آموزش رایگان می باشد و هنرجو در صورت نیاز، می تواند به صورت پک وسایل را از مراکز معتبری که آموزشگاه آرایشگری گل گیس معرفی می کند در انتهای دوره تهیه نمایند.

برای کسانی که سرفصلهای خاصی را نیاز دارند آموزش ببینند، آموزشگاه آرایشگری ما به صورت پایه و جداگانه آموزش خواهد داد. به این منظور با آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای گل گیس تماس بگیرید. 

8

ویدیوی سرفصل های آموزش تخصصی پاکسازی پوست

برای مشاهده ادامه نمونه ها روی لینک ویدیوهای آموزشی و نمونه کارهای هنرجویان و مدرسان آموزشگاه ارایشگری فنی حرفه ای گل گیس کلیک کنید.

وسایل و ابزار دوره آموزش حرفه ای فیشیال پوست

در این دوره وسایل، ابزار و تجهیزات از طرف آموزشگاه می باشد و فقط مواد مصرفی که هر جلسه نیاز است در پک های مختلف به هنرجو ارائه می شود. هزینه پکهای مواد مصرفی برعهده هنرجو می باشد.

توانایی هنرجو پس از اتمام  آموزش تخصصی فیشیال پوست

در پایان این دوره، شناخت انواع پوست، آموزش صفر تا صد فیشیال صورت، آبرسانی به پوست، مراقبت های پس از پاکسازی و فیشیال و … را کامل یاد گرفته و با دریافت مدرک فیشیال فنی حرفه ای می توانید وارد بازارکار شوید.

اگر در دوره آموزش پاکسازی پوست (کار با دستگاه) به عنوان یک دوره مکمل شرکت کنید، در انتها توانایی کار با انواع دستگاه های پاکسازی پوست به عنوان یک تکنسین حرفه ای، را هم خواهید داشت.

در پایان دوره آموزش پاکسازی پوست در آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای ما  ۲ مدرک به هنرجویان عزیز ارائه خواهد شد:

 • مدرک پاکسازی پوست زیر نظر پزشک متخصص
 • مدرک کار با دستگاه های پاکسازی پوست ( که درآموزشگاه آرایشگری زنانه ما تهیه شده است و هنرجویان کار با تمامی آنها را به صورت رایگان و کاملا عملی آموزش خواهند دید.)

نکات بسیار مهم ثبت نام دوره ها

برای شهرستانی های عزیز که در نظر دارند در تهران مقیم شوند و دوره ها را بگذرانند، آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس، امکان فراهم آوردن خوابگاه برای هنرجویان را دارد. برای مشاوره رایگان می توانید به صورت حضوری به آموزشگاه آرایشگری زنانه ما مراجعه نموده یا شماره خود به همراه دوره مورد نظر به واتساپ زیر فرستاده و مشاوره تلفنی رایگان دریافت کنید:

تصاویر مرتبط

سوالات متداول

این موارد مربوط به سرفصل های دوره تکمیلی می باشد که برای اطلاعات بیشتر با آموزشگاه آرایشگری گل گیس تماس بگیرید.

خیر به دلیل عواقب ناگوار آموزش داده نمی شود و باید توسط پزشک صورت پذیرد.

بله حتما، تمامی سرفصل های دوره های آموزشگاه آرایشگری گل گیس، برای ورود به بازار کار طراحی شده است.

هزینه آموزش فیشیال صورت صفر تا صد در همین صفحه آورده شده است.جهت اطلاع از هزینه سایر دوره ها به صفحه هزینه دوره های آرایشگری مراجعه کنید. 

تعداد نظرات : ۱۶

ثبت نظر
سمیرا الیاسی - ۴ هفته پیش
پاسخ به نظر

سلام و وقت بخیر، منم از سمت مشهد اومدم برای ثبت نام آموزش پاکسازی و خیلی از استاد عزیزم راضی بودم. واقعا تو این شرایط سخت به من روحیه مستقل شدن دادند و مدرکم را جدیدا تحویل گرفتم. ممنون از گل گیس

بهاره عبدی - ۲ ماه پیش
پاسخ به نظر

آموزش پاکسازی عالی بود خیلی کامل تشکر میکنم 🙏🙏🙏❤️❤️👌👌👌👌👌🌹

بهار - ۱۰ ماه پیش
پاسخ به نظر

خیلی ممنون از زحماتتون آموزشگاه گل گیس عالیه

فرشته محمدی - ۱۰ ماه پیش
پاسخ به نظر

آموزش پاکسازی واقعا عالی بود تشکر از آموزش خوبتون

صدف - ۱ سال پیش
پاسخ به نظر

عالی عالی 😘😘

فریبا - ۲ سال پیش
پاسخ به نظر

دوره آموزشی پاکسازی پوست در آموزشگاه ارایشگری زنانه تهران گل گیس فوق العاده بود مواد مصرفی همه رایگان بود تجهیزات رایگان بود مربی خیلی باتجربه بود خیلی خوشحالم همچنین آموزشگاهی آشنا شدم الان توی شمال یک سالن پاکسازی حرفه ای دارم راه میندازیم بقیه حرفه ها را هم توی آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران گل گیس ثبت نام کردم انشالله به زودی شروع میکنم هنرجوهای دیگه هم خیلی از کلاس ها راضی بودن خیلی با اعتماد بنفس شروع کردم مربیان فوق العاده با تجربه هستند چقدر خوبه که این آموزشگاه رو به دوستان پیشنهاد بدهم

افسانه شاهرخی - ۲ سال پیش
پاسخ به نظر

اولین و تخصصی ترین مرکز آموزش میکروپیگمنتیشن آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران گل گیس میباشد خیلی راضی بودم هم مدل های زیادی دارن هم آموزش فوق العاده جدید و کامل بود تشکر میکنم

سحر ایل بیگی - ۲ سال پیش
پاسخ به نظر

من از شهرستان برای این آموزش خوب امدم تهران آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس فوق العاده است خوشحالم که زمانم رو گذلشتم پر از تجربه برمیگردم و الان هم به محث رسیدن با اعتماد به نفس بالا شروع به کار میکنم میدونم موفق میشم شک ندارم بهترین هستم خدا را شکر میکنم که با آموزشگاه آرایشگری گل گیس آشنا شدم و اینقدر آموزش عالی بود که فکرش رو نمیکردم من خیلی تحقیق کرده بودم چند ماه دنبال این بودم یه جای خوب پیدا کنم بیشتر از تصورم عالی بود به همه پیشنهاد میدهم که اگه میخوان واقعا کار یاد بگیرن همچین آموزشگاهی ثبت نام کنند من دوره های دیگه هم میخوام شرکت کنم و پیش ثبت نامم رو انجام دادم هنرجو های دوره های دیگه هم واقعا راضی بودن تعریف آموزشگاه گل گیس رو از چند جا شنیده بودم واقعا عالیه مدرس های باتجربه ای داره تشکر میکنم انشالله همیشه سلامت و موفق باشند

مهتاب فراهانی - ۲ سال پیش
پاسخ به نظر

واقعا کلاساشون عالیه ممنون از استاد خوبم و آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس بهترین هستید

صدف آرامش - ۲ سال پیش
پاسخ به نظر

آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس خیلی ممنون از آموزش خوبتون واقعا تمام و کامل بود آموزش هایی که در آموزشگاه آرایشگری گل گیس دیدم جای دیگر حتی یک سوم این مباحث را نداشته بسیار ممنونم

حنا - ۲ سال پیش
پاسخ به نظر

آموزشگاه گل گیس خیلی عالی هست دوره پاکسازیش هم فوقالعاده عالیی واقعا راضی هستم ممنون😘😘😘😘😘😘😘

پروانه - ۲ سال پیش
پاسخ به نظر

آموزشگاه آرایشگری زنانه شرق تهران فقط گل گیس گیس بهترین آموزشگاهی بوده که تجربه کردم

طناز - ۲ سال پیش
پاسخ به نظر

آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس بهترین آموزشگاه در سطح تهران میباشد واقعا از دوره های آموزشی راضی بودم مدرسین برجسته و با تجربه دارند فوق العاده عالی میباشد

لطیفه - ۲ سال پیش
پاسخ به نظر

دوره آموزشی عالی بود تشکر میکنم از استاد خوبم و پرسنل های زحمتکش و مدیریت خوبشون خانم خانی عزیز و واقعا اینو میگم بهترین آموزشگاه آرایشگری گل گیس میباشد به دوستان پیشنهاد میدهم حتما رضایت خواهند داشت باتشکر

صدف - ۲ سال پیش
پاسخ به نظر

آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس آموزششون بینظیره دوره پاکسازی توسط پزشک است فوق العاده عالی بود بینهایت تشکر میکنم بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه فقط گل گیس عالی

هزینه آموزش فیشیال پوست صورت

قیمت دوره

3,5۰۰,۰۰۰ تومان

 • مشاوره رایگان قبل از ثبت نام
 • رفع اشکال رایگان پس از اتمام دوره
 • ظرفیت محدود

4 پاسخ

فرم ثبت نام دوره