سالن زیبایی لیلا خانی

دوره آموزش حنای ابرو (صفر تا 100 به صورت VIP)

هزینه آموزش حنای ابرو

قیمت دوره

۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان

  • مشاوره رایگان قبل از ثبت نام
  • رفع اشکال رایگان پس از اتمام دوره
  • ظرفیت محدود

آموزش حنای ابرو

دوره آموزش حنای ابرو آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس یکی از دوره های پرطرفدار است. حنای ابرو از قدیم الایام بسیار مورد توجه بوده است. در دوره جدید با ساخت حنای ابرو به صورت تیوپی و سبک جدید، بر طرفداران آن هرروزه افزوده میشود. آموزش حنای ابرو تکنیک های آموزشی تخصصی و مورد توجه پیدا کرده است. به دلیل ماندگاری بالا و خاصیت قوی که برای ابرو دارد حنای ابرو تبدیل به دوره مجزا شده است که مدرک فنی حرفه ای بین المللی نیز برای آن صادر می شود.

به همین منظور آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران(تهرانپارس) از بهترین آموزشگاه آرایشگری تهران این دوره را برای علاقمندان برگزار می نماید که می توانند با شرکت در آن به صورت رسمی در آرایشگاه های مختلف به درآمد اقتصادی بالا برسند.

در این دوره که توسط مدرس فنی حرفه ای آموزش داده می شود به صورت تخصصی آموزش می بینید. اگر به دنبال آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران هستید و با جدیدترین متد آموزشی حنای ابرو می خواهید وار بازار کار شوید، آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس) بهترین گزینه است.

آموزشگاه آرایشگری زنانه ما از ابتدای قرینه سازی و کاربرد ابزار به روش صحیح را به هنرجو آموزش داده، نحوه اجرا و استفاده از رنگهای گیاهی و شناخت محصول و کاربرد آن را آموزش می دهد. این دوره طرفداران خاص خود را دارد و یکی از حرفه های پرطرفدار محسوب می شود.

حنای ابرو جایگزین خوبی است برای کسانی که نمی خواهند تاتوی ابرو انجام بدهند. حنای ابرو بهترین روش طبیعی و گیاهی رنگ ابرو درآموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس محسوب می شود.

از نکات مهم این دوره آموزشی حنای ابرو کاربرد رنگهای مختلف است و چون اصولی ترکیب کردن رنگهای حنای ابرو بسیار حائز اهمیت است در این قسمت آموزشگاه آرایشگری زنانه ما تمام نکات را به هنرجو آموزش می دهد.

آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس که از قدیمی ترین و اصیل ترین آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران است سال ها است که این دوره را با متدهای فوق تخصصی اجرا می نماید و هر سال با توجه به متد روز سبک آموزش خود را به روز نمی نماید.

در انتهای دوره مدرک بین المللی فنی حرفه ای به هنرجو اعطا می گردد که بسادگی می تواند با در دست داشتن آن در هر سالن زیبایی یا آرایشگاه معتبر به درآمد اقتصادی نامحدود برسد.

 

هزینه دوره حنای ابرو

این دوره با یک جلسه آموزش دیدن تمام نکات لازم را آموزش خواهید دید.

آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس پس از پایان دوره به صورت رایگان رفع اشکال را برای هنرجویان عزیز برگزار خواهد کرد.

نام دورهنوع دورهزمان دورهشهریه قبل تخفیفشهریه فعلی
آموزش حنای ابروتخصصی۱ جلسه۲،۴۰۰،۰۰۰۱،۲۰۰،۰۰۰

>>>>> هم اکنون ثبت نام کنید <<<<<

 

دوره های مکمل این دوره

ماندگاری حنای ابرو بین ۲ماه تا ۱ الی ۲ هفته می باشد که بستگی به نوع پوست شما دارد. جایگزین مناسبی برای کسانی که علاقه به تاتوی ابرو ندارند.

برای اینکه در کار خود قوی شوید و بدرخشید، آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس از بهترین آموزشگاه آرایشگری در تهران پیشنهاد می دهد که دوره های مربوط به این دوره را مانند آموزش لیفت و لمینت مژه و ابرو – دوره اکستنشن مژه را نیز آموزش ببینید تا در کار خود قوی و مسلط شوید و درآمد بالایی کسب کنید.

برای مشاهده دوره اکستنشن مژه: ورود به صفحه دوره آموزش اکستنشن مژه

برای مشاهده دوره لیفت و لمینت: ورود به صفحه آموزش لیفت و لمینت مژه و ابرو

ابزار وسایل این دوره

وسایل دوره آموزش حنای ابرو در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس)

این دوره همانند دیگر دوره های آموزشگاه آرایشگری زنانه ما، وسایل مربوط به خود را دارد مانند حنای ابرو در رنگهای مختلف، خط کش طراحی، قلم طراحی و دیگر محصولات که آموزشگاه آرایشگری گل گیس به صورت پک در اختیار هنرجو قرار می دهد.

* لازم به ذکر است که هزینه پک وسایل به صورت جداگانه می باشد.

برای مشاهده وسایل لازم دوره حنای ابرو روی لینک زیر کلیک کنید تا وارد صفحه مربوطه شوید:

وسایل مورد نیاز دوره حنای ابرو

* برای مشاوره رایگان می توانید به صورت حضوری به آموزشگاه آرایشگری زنانه ما مراجعه نموده یا شماره خود به همراه دوره مورد نظر به واتزآپ زیر فرستاده و مشاوره تلفنی رایگان دریافت کنید:

۰۹۱۲۰۰۴۱۵۸۲

* برای شهرستانی های عزیز که در نظر دارند در تهران مقیم شوند و دوره ها را بگذرانند، آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس، امکان فراهم آوردن خوابگاه برای هنرجویان را دارد.

در صورت داشتن سوال یا ابهام در قسمت نظرات بیان کنید تا آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس) به شما پاسخ دهد.

سوالات متداول

بله در هر سالن زیبایی یا آرایشگاه می توانید شاغل شوید.

تعداد نظرات : ۲

ثبت نظر
رها یزدانی - ۱ سال پیش
پاسخ به نظر

سلام من ازشهرستان میام وخیلی راضی بودم

تینا رسولی - ۲ سال پیش
پاسخ به نظر

خیلی برایم جالب بود واقعا عالی درس میدید آموزشگاه گل گیس بهترین هستش

هزینه آموزش حنای ابرو

قیمت دوره

۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان

  • مشاوره رایگان قبل از ثبت نام
  • رفع اشکال رایگان پس از اتمام دوره
  • ظرفیت محدود
فرم ثبت نام دوره