سالن زیبایی لیلا خانی

دوره آموزش میکروبلیدینگ ابرو و فیبروز

هزینه آموزش میکروبلیدینگ ابرو و فیبروز

قیمت دوره

5،000،000 تومان

 • مشاوره رایگان قبل از ثبت نام
 • رفع اشکال رایگان پس از اتمام دوره
 • ظرفیت محدود

آموزش میکروبلیدینگ ابرو و فیبروز

دوره آموزش میکروبلیدینگ و فیبروز ابرو  آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس  به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی برگزار می شود.  یکی از مهمترین بخش های اموزش ارایش دائم ابرو، آموزش میکروبلیدینگ و فیبروز ابرو است. بسیاری از خانم ها با توجه به متدهای روز دنیا، تمایل بیشتری به سمت آموزش هاشور زدن ابرو به سبک میکروبلیدینگ دارند تا سایر متدهای دیگر تاتو همچون میکروپیگمنتیشن و ….

دلیل واضح آن را هم آموزشگاه آرایشگری زنانه ما طبق تجربه چندین ساله به این نتیجه رسیده که سبک کادری کشیدن ابرو برای دختران و جوانان کمی دور از مد روز به نظر می رسد. آموزش فیبروز ابرو از محبوب ترین و زیباترین سبک های تاتو کردن ابروها به شمار می رود.

آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای ما در شرق تهران، کلاس آموزش فیبروز و میکروبلیدینگ ابرو را با قیمت فوق العاده مناسب و ارائه مدرک فنی حرفه ای بین المللی مناسب مهاجرت برگزار می نماید.

میکروبلیدینگ ابرو

آموزش میکروبلیدینگ و فیبروز ابرو، دارای تکنیک های فشار دست، معرفی انواع دستگاه برقی و غیر برقی، قلم های ابروی حرفه ای و ساده و آشنایی با انواع رنگ و نحوه ترکیب درست آن با پوست مشتری است. اگر می خواهید در این زمینه حرفه ای شوید لازم است بدانید زمانیکه روی ابرو بلید انجام می شود، رنگ آن روی پوست با هفته بعد از آن و شستشو متفاوت می شود.

وقتی مدرس فوق حرفه ای و بین المللی تمامی این موارد را با توجه به رنگ پوست مشتری و ماندگاری به شما آموزش می دهد به سادگی می توانید هر مشتری را پایبند خود کرده و پیشرفت فوق العاده در زمینه انواع میکروبلیدینگ و فیبروز ابرو داشته باشید.

ویدیوی توضیحات مربی گل گیس در خصوص دوره آموزش فیبروز و میکروبلیدینگ ابرو

اگر موفق به دیدن ویدیو نشدید، می توانید صوت آن را به راحتی گوش کنید:

سرفصل های دوره آموزش فیبروز و میکروبلیدینگ ابرو

 • انواع فیبروز ابرو و معرفی رنگ های حرفه ای و تخصصی (از روشن تا تیره و مشکی)
 • روش جذب مشتری و شناخت انواع لوازم، دستگاه های اصل و غیر اصل و ابزار های ضروری دوره آموزش میکروبلیدینگ
 • روش های جدید و نوین آموزش میکروبلید ابروها با نام فشن بروز(به انگلیسی fashion brows) و لیفت بروز دخترانه و زنانه
 • آموزش حرفه ای طراحی و زیبایی شناسی ابروها، طراحی روی کاغذ با مداد و روی پوست مصنوعی
 • آموزش گام به گام حرفه ای متد زیبا و جدید بولد بروز(به انگلیسی bold brows)
 • آموزش طراحی و هاشور ابروها با روش اینیت بروز
 • آموزش هاشور کرکی مویی ابرو
 • روش های تلفیقی میکروبلیدینگ تمامی موارد بالا که ذکر شده نسبت به تناسب صورت مشتری
 • روش های ژورنال خوانی بلید های ابروی ذکر شده
 •  

 

خانم زهره امیری مدرس آموزشگاه گل گیس، تاتوی بدن

خانم زهره امیری

مدرس بین المللی دوره میکروبلیدینگ ابرو و فیبروز

هزینه و روش برگزاری دوره میکروبلیدینگ و فیبروز

قبل از معرفی قیمت و زمان دوره میکرو بلیدینگ لازم است آموزشگاه آرایشگری ما خاطر نشان سازد، این دوره آموزشی تنها یکی از دوره های آرایش دائم و تاتوی آموزشگاه است و برای یادگیری کامل تمامی موارد آموزش آرایش دائم و تتو(vip)، وارد لینک زیر شوید و ثبت نام نمایید:

وارد شوید: آموزش کامل آرایش دایم(تاتو)- vip

هزینه دوره میکروبلیدینگ و فیبروز

 

نام دوره

هزینه / قیمت دوره(تومان)

شهریه قبل تخفیف

دوره آموزش میکروبلیدینگ ابرو و فیبروز

5،0۰۰،۰۰۰

10،۰۰۰،۰۰۰

زمان لازم برای گذراندن اموزش فیبروز و میکروبلیدینگ ابرو

با گذراندن تنها ۳ جلسه زیر نظر بهترین مربی تاتوی بین المللی، مدرک فنی حرفه ای فیبروز ابرو را دریافت خواهید کرد.(البته زمان لازم برای گرفتن مدرک پس از گذراندن امتحان عملی و تئوری فیبروز و میکروبلیدینگ است.)

 

نمونه کار هنرجویان دوره آموزشگاه گل گیس

مکمل دوره برای درآمد بیشتر

برای رسیدن به درآمد بالا و بینهایت لازم است دوره کامل تاتو و آرایش دائم(در بالا ذکر شد) که شامل انواع میکروپیگمنتیشن، کانتور لب، ریموو و … می شود بگذرانید. دوره آموزش تاتو بدن هم می تواند به درآمد افزایشی شما بسیار موثر باشد.

سوالات متداول

استفاده از رنگ فیک یا فشار دست تاثیر گذار هستند که در آموزشگاه گل گیس به صورت فوق تخصصی زیر نظر مدرس فنی و حرفه ای تمامی نکات آموزش داده می شود.

زمانیکه دستگاه خاموش هست، سوزن و سربلاک باید به نسبت ۱ به ۳ باشد یعنی نوک سوزن از سر پلاک حدود یک سوم بیرون باشد و سه چهارم داخل سربلاک باشد که این خود تکنیکی است و شامل بسیاری از ریزه کاری ها است که در آموزشگاه آرایشگری گل گیس به صورت کاملا عملی آموزش داده می شود.

بزرگ بودن سربلاک از سوزن، بیرون بودن بیش از حد سوزن از سر بلاک و … نکات ریز و بسیار مهم دیگر عامل آن است که در دوره آموزشی عملا آموزشی دیده می شود به یک تاتو آرتیست حرفه ای تبدیل شوید

 بله قطعا، جزو دوره کامل آموزش تاتو و ارایش دائم می باشد.

پس از اتمام دوره تاتو در آموزشگاه آرایشگری گل گیس مدرک شما صادر می گردد. مدرک بین المللی از سازمان فنی حرفه ای کشور است و معتبرترین مدرک جهانی می باشد.

بولدبروز خطوط بسیار نرم و طبیعی و بسیار زیبا از ریزپرزهای خاص ایجاد می کنیم. در این روش خطوط به صورت S شکل است. این خطوط نرم زیبایی چهره فرد را چندین برابر می کند و شامل یکی از موارد مهم این دوره در آموزشگاه گل گیس می باشد.

ابزار استفاده شده در میکروپیگمنتیشن رنگدانه تاتو را با لایه پایینتری از پوست تزریق کرده و در مقایسه با میکروبلیدینگ دوام بیشتری روی پوست مراجعه کننده دارد.

در روش میکروبلیدینگ ابروها طبیعی تر دیده می شود چرا که خطوطی نازک همانند مو داخل ابرو ترسیم می شود اما در روش شیدینگ ابرو داخل ابرو یک تم رنگ سایه پودری به ابرو ها می دهد و ابروها بدون خط کادر است.

تعداد نظرات : ۱

ثبت نظر
مریم حمزه لو - ۰ ثانیه پیش
پاسخ به نظر

من از کرج آموزش بلید رو آموزش دیدم، به جرات میتونم بگم بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه و مدرس تاتو رو دارند.

هزینه آموزش میکروبلیدینگ ابرو و فیبروز

قیمت دوره

5،000،000 تومان

 • مشاوره رایگان قبل از ثبت نام
 • رفع اشکال رایگان پس از اتمام دوره
 • ظرفیت محدود
فرم ثبت نام دوره