سالن زیبایی لیلا خانی

دوره آموزش کانتور لب و چشم

هزینه آموزش کانتور لب و چشم

قیمت دوره

5,0۰۰,۰۰۰ تومان

 • مشاوره رایگان قبل از ثبت نام
 • رفع اشکال رایگان پس از اتمام دوره
 • ظرفیت محدود

آموزش کانتور لب و چشم

دوره آموزش کانتور لب و چشم آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس از دوره های پرطرفدار است. برای همیشگی بودن چهره بشاش و سرحال، لازم است یک آرایش دائمی روی صورت شما باشد که بیشتر خانم های برای این راهکار، یا به  آموزش کانتور لب و چشم روی می آورند یا به سالن های تاتو نزد تتوکار می روند تا این کار را برای آنها انجام دهد. برای دسته اول لازم است آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای ما خاطر نشان سازد دوره آموزش کانتور چشم و لب را با ارائه مدرک فنی حرفه ای بین المللی برگزار می کنیم.

کانتور لب و چشم، از تکنیک فیکانتور که در اصل فی کانتور خوانده می شود، (یعنی کمپانی فی(phi) بنیانگذار تکنیک کانتور زدن لب و چشم است.)

دوره آموزش کانتور لب و چشم

آموزش فرم دادن انواع چشم با استفاده از تاتو خط چشم و بن مژه، تکنیک های مختلف رنگ دهی کانتور و سایه لب مناسب انواع رنگ پوست، میزان عمق سوزن برای ماندگاری تاتوی لب، انواع تاتو سایه چشم، شیدینگ و سایر موارد ارایش دائم که در سرفصل های پایین به صورت گام به گام ذکر می شود زیر نظر مدرس فنی حرفه ای بین المللی دلسوز و باتجربه در اموزشگاه آرایشگری ما اموزش داده می شود.

 

سرفصل های دوره آموزشی کانتور چشم و لب

 •   آموزش انواع فی کانتور چشم و لب روی پوست مصنوعی و مدل زنده از ۰ تا ۱۰۰
 • آموزش تاتو خط چشم روی انواع چشم و پلک های ساده تا افتاده (چشم درشت،ریز، بادامی، گود رفته و ….)
 • آموزش تاتو خط چشم پایین و بالا
 • آموزش تاتوی خط چشم وبن مژه از ساده تا دنباله دار و …
 • آموزش انواع هاشور، شیدینگ و خط لب به صورت مرحله ای
 • شناخت انواع سوزن تاتو برای لب و چشم و میزان فشار دست و عمق سوزن
 • آموزش کامل انواع شیدینگ آمبره و تاتو ساکورایی لب
 • معرفی انواع رنگ های تاتو رژ لب دائم (گلبهی، گوشتی، صورتی، کالباسی و…) و ترکیب انواع رنگ کانتورینگ لب
 • انواع تکنیک فول شیدینگ لب
 • معرفی تکنیک های مختلف لاین لس لب
 • آموزش گام به گام کانتور آکوارالی لب و شید آبرنگی
درباره آموزشگاه گل گیس

خانم لیلا خانی

مدرس بین المللی دوره کانتور لب و چشم

هزینه و روش برگزاری دوره  کانتور لب و چشم

دوره تخصصی تاتو/آرایش دائم vip

قبل از معرفی قیمت و زمان آموزش کانتور لب و چشم لازم است آموزشگاه آرایشگری ما خاطر نشان سازد، این دوره آموزشی تنها یکی از دوره های آرایش دائم و تاتوی آموزشگاه است و برای یادگیری کامل تمامی موارد آموزش آرایش دائم و تتو(vip)، وارد لینک زیر شوید و ثبت نام نمایید:

هزینه و مدت برگزاری دوره vip

آموزش اختصاصی و vip دوره آموزش آرایش دائم-تاتو : ۱۰ جلسه

هزینه دوره : 7،6۰۰،۰۰۰ تومان

 ورود به صفحه آموزش کامل آرایش دایم(تاتو)- vip

هزینه دوره کانتور لب و چشم

نام دورههزینه / قیمت دوره(تومان)شهریه قبل تخفیف
دوره اموزشی کانتور چشم و لب5،0۰۰،۰۰۰10،۰۰۰،۰۰۰

زمان لازم برای گذراندن اموزش کانتور چشم و لب

با گذراندن تنها ۲ جلسه زیر نظر بهترین مربی تاتوی بین المللی، مدرک فنی حرفه ای دوره آموزش کانتور چشم و لب را دریافت خواهید کرد.(البته زمان لازم برای گرفتن مدرک پس از گذراندن امتحان عملی و تئوری دوره میکروپیگمنتیشن ابرو است.)

مکمل دوره برای درآمد بیشتر

برای رسیدن به درآمد بالا و بینهایت لازم است دوره کامل تاتو و آرایش دائم(در بالا ذکر شد) که شامل انواع میکروپیگمنتیشن، کانتور لب، ریموو و … می شود بگذرانید.اگر می خواهید به صورت امروزی و به صورت فشنی هاشور ابرو بزنید، دوره آموزش میکروبلیدینگ ابرو را پیشنهاد می کنیم. برای خانم هایی که مشتری های زیادی برای انجام تاتو ابروهای کادری(از کلفت تا نازک) دارند، دوره آموزش میکروپیگمنتیشن ابرو نیز توصیه می شود.

دوره آموزش تاتو بدن هم می تواند به درآمد افزایشی شما بسیار موثر باشد.

 

سوالات متداول

استفاده از رنگ فیک یا فشار دست تاثیر گذار هستند که در آموزشگاه گل گیس به صورت فوق تخصصی زیر نظر مدرس فنی و حرفه ای تمامی نکات آموزش داده می شود.

زمانیکه دستگاه خاموش هست، سوزن و سربلاک باید به نسبت ۱ به ۳ باشد یعنی نوک سوزن از سر پلاک حدود یک سوم بیرون باشد و سه چهارم داخل سربلاک باشد که این خود تکنیکی است و شامل بسیاری از ریزه کاری ها است که در آموزشگاه آرایشگری گل گیس به صورت کاملا عملی آموزش داده می شود.

بزرگ بودن سربلاک از سوزن، بیرون بودن بیش از حد سوزن از سر بلاک و … نکات ریز و بسیار مهم دیگر عامل آن است که در دوره آموزشی عملا آموزشی دیده می شود به یک تاتو آرتیست حرفه ای تبدیل شوید

پس از اتمام دوره تاتو در آموزشگاه آرایشگری گل گیس مدرک شما صادر می گردد. مدرک بین المللی از سازمان فنی حرفه ای کشور است و معتبرترین مدرک جهانی می باشد

ویدیوهای مرتبط

تعداد نظرات : ۱

ثبت نظر
هدیه نائبی - ۰ ثانیه پیش
پاسخ به نظر

من آموزش کامل تاتو رژلب به صورت سه بعدی و عالی در این دوره برام جا افتاد و به زودی مدرکم صادر میشه، ممنون از مدرس و آموزشگاه گل گیس

هزینه آموزش کانتور لب و چشم

قیمت دوره

5,0۰۰,۰۰۰ تومان

 • مشاوره رایگان قبل از ثبت نام
 • رفع اشکال رایگان پس از اتمام دوره
 • ظرفیت محدود
فرم ثبت نام دوره