سالن زیبایی لیلا خانی

دوره آموزش ریمووال تاتو

هزینه آموزش ریمووال تاتو

قیمت دوره

۲,7۰۰,۰۰۰ تومان

 • مشاوره رایگان قبل از ثبت نام
 • رفع اشکال رایگان پس از اتمام دوره
 • ظرفیت محدود

آموزش ریمووال تاتو

دوره آموزش ریمووال تاتو آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس یکی از پرمتقاضی ترین دوره ها می باشد. تعداد زیادی از خانم هایی که آرایش دائم یا نیمه دائم روی پوست صورت یا بدن خود دارند پس از مدتی یا دلشان را میزند یا ناراضی هستند، از این رو یا به آموزش ریمووال تاتو (شامل بدن،خط چشم، لب، ابرو و…) روی می آورند یا به مرکز تاتو نزد تتوکار مراجعه می کنند تا ریموو کردن تاتو را برای آنها انجام دهد.

دسته اول معمولا برای دوره های آموزش ریمو تاتو یا برای خودشان و نزدیکانشان و یا برای کسب درآمد حرفه ای از بازار کار تاتو دوره آموزش ریمووال تاتو را انتخاب می کنند. چرا که بیشتر کسانی که نیاز به ریموو، پاکسازی یا ترمیم تاتو دارند همیشه به دنبال تاتو کار هستند و منبع درآمد بسیار بالایی دارد.

آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای ما، زیر نظر سازمان فنی حرفه ای کشور با بهترین اساتید تاتو و ارایش دائم، دوره آموزشی ریمووال(فی ریمووال) را با جدیدترین متد و موارد مهم بهداشتی تاتو برگزار می نماید. در انتهای دوره و پس از گذراندن موفقیت آمیز ازمونهای تئوری و عملی، هنرجو مدرک معتبر فنی حرفه ای بین المللی ریمووال تاتو را دریافت خواهد کرد.

آموزش ریموو تاتو با انواع دستگاه لیزر

دوره آموزشی ریمووال در گل گیس

در این دوره فوق حرفه ای، انواع پاکسازی و ریموو تاتو با کم خطر و کم درد ترین روش های حذف تاتو از بدن، انواع فی ریمووال و پاک کردن انواع تاتو خط چشم، نحوه اموزش پاک کردن تاتو لب، معرفی بهترین برند های ریموور تاتو ابرو و مراکز خرید محصولات اصل تاتو و… که کامل ترین انها در قسمت سرفصل ها در پایین برای شما شرح داده خواهد شد.

توضیحات مربی گل گیس درباره دوره آموزش ریمووال تاتو

سرفصلهای دوره ریمووال تاتو

 • آموزش فی ریموال و نانو ریموال به صورت مرحله به مرحله
 • ریموو تک جلسه ای رژوی جدیدترین تکنیک حذف تاتو
 •  ریموور کالر لیفت
 • آموزش انواع فی ریمووال لایت
 • اموزش ریموو تاتو لب
 • آنزیم تراپی پوست
 • معرفی ریمورر، نوتراالیزر، اسکین و انواع دستگاه پاکسازی تاتو
 • معرفی ترمیم کننده های تاتو و ارایش دایم

 

خانم زهره امیری مدرس آموزشگاه گل گیس، تاتوی بدن

خانم زهره امیری

مدرس بین المللی دوره ریمووال تاتو

هزینه و روش برگزاری دوره ریمووال تاتو

دوره تخصصی آرایش دائم/تاتو vip

قبل از معرفی قیمت و زمان آموزش ریمووال تاتو لازم است آموزشگاه آرایشگری ما خاطر نشان سازد، این دوره آموزشی تنها یکی از دوره های آرایش دائم و تاتوی آموزشگاه است و برای یادگیری کامل تمامی موارد آموزش آرایش دائم و تتو(vip)، وارد لینک زیر شوید و ثبت نام نمایید:

هزینه و مدت برگزاری دوره vip

آموزش اختصاصی و vip دوره آموزش آرایش دائم: ۱۰ جلسه

هزینه دوره : 7،6۰۰،۰۰۰ تومان

ورود به صفحه آموزش کامل آرایش دایم(تاتو)- vip

هزینه دوره ریمووال تاتو

نام دورههزینه / قیمت دوره(تومان)شهریه قبل تخفیف
دوره اموزشی ریمووال تاتو۲،7۰۰،۰۰۰5،4۰۰،۰۰۰

زمان لازم برای گذراندن اموزش ریمووال تاتو

با گذراندن تنها ۱ جلسه زیر نظر بهترین مربی تاتوی بین المللی، مدرک فنی حرفه ای دوره آموزش ریمووال تاتو را دریافت خواهید کرد.(البته زمان لازم برای گرفتن مدرک پس از گذراندن امتحان عملی و تئوری دوره ریمووال تاتو است.)

 

مکمل دوره برای درآمد بیشتر

برای رسیدن به درآمد بالا و بینهایت لازم است دوره کامل تاتو و آرایش دائم(در بالا ذکر شد) که شامل انواع میکروپیگمنتیشن، کانتور لب، ریموو و … می شود بگذرانید.اگر می خواهید به صورت امروزی و به صورت فشنی هاشور ابرو بزنید، دوره آموزش میکروبلیدینگ ابرو را پیشنهاد می کنیم. برای خانم هایی که مشتری های زیادی برای انجام تاتو ابروهای کادری(از کلفت تا نازک) دارند، دوره آموزش میکروپیگمنتیشن ابرو نیز توصیه می شود.

دوره آموزش تاتو بدن هم می تواند به درآمد افزایشی شما بسیار موثر باشد.

سوالات متداول

استفاده از رنگ فیک یا فشار دست تاثیر گذار هستند که در آموزشگاه گل گیس به صورت فوق تخصصی زیر نظر مدرس فنی و حرفه ای تمامی نکات آموزش داده می شود

بله به صورت کاملا تخصصی انواع روش های ترمیم کننده تاتو اموزش داده می شود.

بزرگ بودن سربلاک از سوزن، بیرون بودن بیش از حد سوزن از سر بلاک و … نکات ریز و بسیار مهم دیگر عامل آن است که در دوره آموزشی عملا آموزشی دیده می شود به یک تاتو آرتیست حرفه ای تبدیل شوید.

پس از اتمام دوره ریمووهای تاتو در آموزشگاه آرایشگری گل گیس مدرک شما صادر می گردد. مدرک بین المللی از سازمان فنی حرفه ای کشور است و معتبرترین مدرک جهانی می باشد.

ویدیوهای مرتبط

تعداد نظرات : ۱

ثبت نظر
سمیه اسنایی - ۰ ثانیه پیش
پاسخ به نظر

دوره اموزشی ریمووها عالی بود، مدرس گل گیس فوق العاده مسلط و حرفه ای اموزش دادند.

هزینه آموزش ریمووال تاتو

قیمت دوره

۲,7۰۰,۰۰۰ تومان

 • مشاوره رایگان قبل از ثبت نام
 • رفع اشکال رایگان پس از اتمام دوره
 • ظرفیت محدود
فرم ثبت نام دوره