سالن زیبایی لیلا خانی

دوره آموزش کلاژن تراپی با نخ کلاژن ساز جذبی

هزینه آموزش کلاژن تراپی با نخ کلاژن ساز جذبی

قیمت دوره

2,0۰۰,۰۰۰ تومان

  • مشاوره رایگان قبل از ثبت نام
  • رفع اشکال رایگان پس از اتمام دوره
  • ظرفیت محدود

آموزش کلاژن تراپی با نخ کلاژن ساز

دوره کلاژن تراپی با نخ کلاژن ساز  آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس یکی از جدیدترین و به روزترین دوره ها است. برای جوانسازی و رفع خطوط و چین چروک‌های پوست صورت روش‌های مختلفی وجود دارد. یکی از بهترین و موثرترین روش‌ها، کلاژن تراپی با نخ کلاژن ساز جذبی است. این روش که زیرمجموعه لاین پاکسازی پوست می باشد، بدون هیچ نوع تزریقی می‌باشد وهیچ درد و خونریزی ندارد. 

در این روش نخ کلاژن ساز جذبی توسط کارشناس متخصص روی خطوط و چروک‌ها قرار می‌گیرد و در مدت کوتاهی جذب پوست می‌شود. کلاژن عامل اصلی شادابی و جوانسازی پوست است. این کار روی روند کلاژن سازی پوست تاثیر گذاشته و منجر به افزایش سرعت تولید کلاژن در بافت پوست صورت می‌شود.

کلاژن تراپی با نخ کلاژن ساز جذبی یک روش کاملا جدید غیر تهاجمی است و جایگزین بسیار خوبی برای روش‌های تهاجمی و انواع تزریق‌ها از جمله بوتاکس و فیلر جهت رفع چین و چروک صورت می‌باشد. 

آموزشکاه آرایشگری زنانه گل گیس دوره کلاژن تراپی با نخ کلاژن ساز را زیرنظر بهترین و  مجرب ترین مربی برگزار می کند و پس از پایان دوره، امکان رفع اشکال رایگان برای هنرجویان فراهم است. پس از گذراندن دوره مدرک معتبر به آنها داده می شود تا بتوانند به راحتی وارد بازارکار شده و کسب درآمد کنند.

دوره آموزش کلاژن تراپی با نخ کلاژن ساز جذبی در آموزشگاه گل گیس

کلاژن تراپی یک روش کاملا نوین در لاین پاکسازی پوست است ، که به درمان خطوط پوست به روشی کاملا طبیعی می پردازد. در واقع نخ کلاژن یک محصول است که کلاژن فشرده را در دو تا سه مرحله با روشی کاملا بدون درد جذب پوست می نمایید و پس از چند مرحله خطوط از بین خواهند رفت.

آموزش این روش معجزه گر برای کسانی که دوره فشیال صورت یا پاکسازی پوست را گذرانده اند مناسب است و می تواند یک بخش کاملا جدید در کنار پاکسازی پوست به تخصص یا مجموعه کاری شما اضافه کند تا بتوانید از آن جذب مشتری کرده و درآمد بالا کسب کنید.

 

توضیحات مربی بین المللی گل گیس درباره دوره کلاژن تراپی با نخ کلاژن ساز

[videopack id=”9311″]https://golgisamoz.com/wp-content/uploads/2023/03/Coach-collagen-therapy.mp4[/videopack]

سرفصلهای آموزش کلاژن تراپی با نخ کلاژن ساز

 

  • آموزش کامل کلاژن تراپی با نخ کلاژن ساز جذبی غیرتهاجمی و بدون هر نوع تزریقی
مربی آموزش پاکسازی پوست

الهام سالاروند

مدرس بین المللی دوره کلاژن تراپی با نخ کلاژن ساز جذبی

هزینه دوره آموزش کلاژن تراپی با نخ کلاژن ساز

نام دوره

هزینه / قیمت دوره (تومان)

شهریه قبل تخفیف

آموزش کلاژن تراپی با نخ

2,000,000

4،000،000

 

زمان بندی اموزش کلاژن تراپی با نخ کلاژن ساز

آموزش کلاژن تراپی با نخ کلاژن ساز صفر تا صد : یک جلسه

دوره های مکمل دوره آموزش کلاژن تراپی با نخ کلاژن ساز

برای کامل و ماهر شدن در فرآیندهای مختلف پاکسازی پوست که شامل بسیاری از دوره های آموزش پاکسازی پوست است می توانید دوره کامل پاکسازی پوست را بگذرانید و به یک متخصص پوست حرفه ای در بازار کار خود تبدیل شوید و به درآمدهای بسیار بالایی برسید.

ویدیوی آموزش کلاژن تراپی با نخ کلاژن ساز جذبی به صورت مرحله به مرحله

مرحله اول:

[videopack id=”9341″]https://golgisamoz.com/wp-content/uploads/2023/03/Teaching-collagen-therapy-with-collagen-thread1.mp4[/videopack]

مرحله دوم:

[videopack id=”9342″]https://golgisamoz.com/wp-content/uploads/2023/03/Teaching-collagen-therapy-with-collagen-thread2.mp4[/videopack]

مرحله سوم:

[videopack id=”9343″]https://golgisamoz.com/wp-content/uploads/2023/03/Teaching-collagen-therapy-with-collagen-thread3.mp4[/videopack]

مرحله چهارم: 

[videopack id=”9344″]https://golgisamoz.com/wp-content/uploads/2023/03/Teaching-collagen-therapy-with-collagen-thread4.mp4[/videopack]

مرحله پنجم:

[videopack id=”9349″]https://golgisamoz.com/wp-content/uploads/2023/03/Teaching-collagen-therapy-with-collagen-thread5.mp4[/videopack]

 

نکات بسیار مهم ثبت نام دوره ها

برای شهرستانی های عزیز که در نظر دارند در تهران مقیم شوند و دوره ها را بگذرانند، آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس، امکان فراهم آوردن خوابگاه برای هنرجویان را دارد.

برای مشاوره رایگان می توانید به صورت حضوری به آموزشگاه آرایشگری زنانه ما مراجعه نموده یا شماره خود به همراه دوره مورد نظر به واتساپ زیر فرستاده و مشاوره تلفنی رایگان دریافت کنید:

سوالات متداول

خیر به هیچ وجه. این روش کاملا غیرتهاجمی است. فیلم مراحل آن را در داخل صفحه دوره می توانید ببینید. 

هزینه آموزش کلاژن تراپی با نخ کلاژن ساز جذبی

قیمت دوره

2,0۰۰,۰۰۰ تومان

  • مشاوره رایگان قبل از ثبت نام
  • رفع اشکال رایگان پس از اتمام دوره
  • ظرفیت محدود
فرم ثبت نام دوره