سالن زیبایی لیلا خانی

تکنیک ساکورایی شیدینگ لب (تزریق رنگدانه به لب)

فهرست مطالب

تکنیک ساکورایی شیدینگ لب (تزریق رنگدانه به لب)

تکنیک ساکورایی لب از زیر دسته های شیدینگ و سایه در تزریق رنگدانه به لب است. در این تکنیک از هیچ گونه خط دائم رژ لب در میکروپیگمنتیشن و آرایش دائم لب استفاده نمی شود. اسم ساکورا(sacura) از کلمه ژاپنی به نام شکوفه گیلاس گرفته شده است، مثل شکوفه های گیلاس که داخل آنها از گلبرگ های آن تیره تر هستند، همانند است.

ساکورای لب خط تاتو لب دارد؟

سوال بسیاری از عزیزان دوره تاتو در آموزشگاه آرایشگری گل گیس، این است که خط لب دائم با این نوع تکنیک خواهید داشت یا خیر؟ در جواب لازم است بگوییم عزیزانی که لب های کوچک و خطی دارند این نوع تکنیک تتو و شیدینگ لب مناسب نیست، به دلیل اینکه خط لب تاتو ندارد، اگر انجام دهید لبهایتان کوچکتر دیده می شوند.

شیدینگ ساکورا لب مناسب عزیزانی است که می خواهند رنگ طبیعی خوشرنگ مثل کالباسی، صورتی، گل بهی یا هلویی و … روی لب داشته باشند و دارای لب های متوسط یا درشت هستند. با این تکنیک به سادگی می توانند رنگ کاملا طبیعی و جذاب به لب هایشان بدهند.

شیدینگ ساکورایی رنگبندی دارد؟

بله داخل لب از رنگ های انتخابی تیره تر و خارج از لب از رنگ های محو استفاده می شود. سه نوع تکنیک قلم زدن کانتور در این شیدینگ استفاده می شود: سبک الماسی، یاقوتی و تورمالین.

  • سبک الماسی : بخش های داخل لب، به شکل الماس تیره تر از قسمت های دیگر لب فی کانتور زده می شود.
  • سبک یاقوتی : این روش کانتورلب در قسمت وسط لب به اندازه بیضی، تیره تر از نواحی بیرونی لب انجام می شود.
  • سبک تورمالین ساکورا لب : این مدل در هر لب سایه رنگ متفاوت وجود دارد و اکثرا لب بالایی از لب پایین روشن تر تاتو لب می شود و داخل آنها دوباره تیره تر شید می شوند.

آیا تکنیک ساکورا دائم لب قابل تغییر و ترمیم است؟

شیدینگ لب هلویی در تکنیک تاتو دائمی لب ساکورایی

آموزشگاه آرایشگری ما به شما خاطر نشان می کند که به سادگی می توانید رنگ سبک ساکورا شیدینگ لب را تغییر دهید و یا ترمیم کنید و ساده تر از تاتو خط لب و سایر تاتوهای لب قابل انجام است.

این سبک تاتو لب ساکورا درد دارد؟

لازم است بگوییم ساکورا شیدینگ لب به نسبت سایر کانتور لب و تکنیک های فی دیگر بسیار درد کمتری دارد، یعنی به سادگی می توانید در زمان کوتاهی به لب برجسته و خوش رنگ دلخواه خود برسید.

 


بسیاری از کسانی که تجربه تاتو لب یا سایر قسمت های بدن داشته اند، علاقمند هستند که آموزش تاتو و آرایش دائم را خودشان آموزش ببینند و در این زمینه به درآمد بالایی برسند. برای این دسته علاقمندان، آموزشگاه آرایشگری فنی حرفه ای ما دوره های حضوری و مجازی تاتو را برای عزیزان به همراه ارائه مدرک فنی حرفه ای بین المللی برگزار می نماید. برای اطلاعات بیشتر ثبت نام وارد صفحه زیر شوید:

آموزش تاتو - آرایش دائم

ورود به صفحه آموزش آرایش دائم / تاتو


 

در صورت داشتن سوال یا ابهام در زمینه شیدینگ ساکورا یا سایر موارد اموزش و ثبت نام تاتو در قسمت نظرات بیان کنید تا اموزشگاه ارایشگری فنی حرفه ای ما در اسرع وقت پاسخ دهد.

 

 

3/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

جدیدترین مطالب آموزشی

جدیدترین اخبار و اطلاعیه ها