سالن زیبایی لیلا خانی

چرا یادگیری و آموزش اکستنشن مژه پرطرفدار است؟

آموزش اکستنشن مژه
فهرست مطالب

اکستنشن مژه یک راه حل نیمه دائمی است که می توانید بدون استفاده از ریمل و لوازم آرایشی، زیبایی چشمان خود را چند برابر کنید. همچنین داشتن مژه‌های بلند و پر‌پشت باعث شادابی و زیبایی بیشتر چهره شما می‌شود.

امروزه برای زیبایی و پر‌پشتی مژه‌ها تکنیک‌های بسیاری وجود دارد که اکستنشن مژه به طور چشمگیری محبوب شده است و اگر به این هنر علاقه دارید، اکنون زمان مناسبی برای شروع این حرفه است.

اگر دوست دارید درمورد هنر اکستنشن مژه بیشتر بدانید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. در این مقاله اصول اولیه اکستنشن مژه و آنچه برای این حرفه لازم است صحبت می‌کنیم.

 

آیا آموزش اکستنشن مژه ارزش دارد؟

 

کاشت مژه

 

چشمان زیبا با مژه‌های پر‌پشت، جذابیت شما را چند برابر می‌کند. در حال حاضر پر پشتی مژه‌ها در صنعت زیبایی و مد، بسیار محبوب است.

همچنین تبدیل شدن به یک مژه‌کار حرفه‌ای مزایای زیادی دارد، یکی از این مزایا این است که با افرادی با طبقات مختلف آشنا می‌شوید. باید این را هم در نظر بگیرید که بسیاری از مشتریان فرصت‌های رشد را به همراه دارند.

اگر سخت و هوشمندانه کار کنید شما می‌توانید کسب درآمد نامحدودی در صنعت اکستنشن مژه داشته باشید. اگر هم یک مبتدی هستید و تازه وارد این حرفه شده‌اید و دوره‌های اکستنشن مژه را گذرانده‌اید نگران نباشید. می‌توانید هزینه‌های آموزش را تنها با چند مشتری اولیه جبران کنید. از دیگر مزایای آموزش اکستنش مژه این است که ساعت و محیط کار را به دلخواه خود انتخاب می‌کند.

آیا مژه‌ کاری یک حرفه‌ی مفیدی است؟

اکثر متخصصان اکستنشن مژه درآمد مژه کاری خود را از سالن‌هایی شروع می‌کنند که متعلق به خودشان نیست و این کار برای شروع فرصت مناسبی است که تجربه کافی را کسب کنید و سرمایه لازم را بدست آورید.

همچنین افراد پس از کسب مهارت لازم و داشتن شرایط مناسب، می‌توانند سالن‌ زیبایی بنا کنند و دوره آموزش اکستنشن مژه را برگزار کنند یا اینکه می‌توانند در آموزشگاه آرایشگری زنانه مشغول‌ به‌ کار شوند و پس از کسب تجربیات لازم، در آموزشگاه آرایشگری زنانه، دوره آموزش اکستنشن مژه را برگزار کنند و آموزش اکستنشن مژه را به علاقه‌مندان در این حرفه، آموزش دهند.

 

بیشتر بخوانید: اکستنشن مژه بهتر است یا لیفت مژه؟

مراحل شروع کسب و کار یک مژه کار

دوست دارید در حرفه‌ی مژه کاری به شناخت و درآمد بالایی برسید؟ دوست دارید مشتری‌های وفادار و ثابتی داشته باشید؟

در ادامه به توضیح 7 نکته مهم درمورد اکستنشن مژه و حرفه مژه کاری صحبت می‌کنیم.

1. سرمایه‌گذاری در آموزش با کیفیت

برای اینکه پایه قوی در حرفه اکستنشن مژه داشته باشید باید در یک دوره آموزش اکستنشن مژه خوب و مفید ثبت نام کنید. اگر آموزش‌ها از موسسات معتبر باشند، می‌توانید اعتماد مشتریان را سریع جلب کنید. البته شما می‌توانید به راحتی مهارت‌های لازم را در آموزشگاه گل گیس بدست آورید؛ و اعتماد مشتری‌های بیشتری را کسب کنید.

2. یک نمونه‌کار حرفه‌ای داشته باشید

در ابتدای کار برای ارائه خدمات اکستنشن مژه بهتر است با دوستان و خانواده شروع به کار کنید تا نمونه کار و مهارت شما دهان به دهان گوشزد شود و  مشتری‌های بیشتری جذب کنید.

سپس برای تاثیر بیشتر باید عکس‌های با کیفیتی از قبل و بعد زیباجوی خود در فضای مجازی به اشتراک بگذارید. این نمونه‌کار به شما کمک می‌کند تا مشتریان به مهارت شما اعتماد کنند و تحولی که در نمونه‌ کارهای خود ایجاد کرده‌اید را در خود تجسم کنند.

3. بازار خود را بشناسید

شناسایی بازار هدف به شما کمک می‌کند تا خدمات متناسب با نیازهای خاص مشتریان را تنظیم کنید. شما باید بدانید چگونه بر اساس مژه‌های طبیعی مشتری، سبک زندگی و ظاهر زیبا جو، نوع مناسب اکستنشن مژه را انتخاب کنید.

سبک و مدل‌های مختلفی در کاشت مژه وجود دارد که می‌توانید براساس ترجیحات مواد، روش کاربرد، شکل چشم‌ها و مدت زمان انتخاب کنید.

4. اجرای خدمات مشتری که قوی باشد

برای یک تجارت موفق نیاز است که یک خدمات مشتری عالی داشته باشید. شما می‌توانید حتی با انجام دادن کارهای ساده اعتماد مشتری خود را جلب کنید. یکی از این راه‌های ساده این است که به سوالات مشتریان خود پاسخ دهید و به بازخوردهای مشتری خود گوش دهید. به این نکته هم توجه کنید که ایجاد روابط قوی، وفاداری مشتری را تقویت می‌کند.

5. قیمت‌گذاری

در زمینه قیمت‌گذاری باید سعی کنید تا با قیمت‌گذاری شفاف باعث ایجاد اعتماد در مشتریان شوید تا بتوانید از بعضی از سوء تفاهم‌ها جلوگیری کنید. شما باید خدمات و ساختار قیمت‌گذاری خود را به وضوح مشخص کنید.

6. آموزش مداوم

صنعت زیبایی مانند هر صنعت دیگری در حال پیشرفت است. باید همیشه در جریان آخرین تکنیک‌های مژه باشید. هیچ وقت آموزش جدیدترین تکنیک‌ها را فراموش نکنید، این آموزش‌ها تضمین می‌کند که شما خدمات پیشرفته‌ای را ارائه می‌دهید.

آموزش مداوم می‌تواند مهارت‌های شما را بهبود ببخشد و می‌توانید خدمات مژه را گسترش دهید. برای ادامه یادگیری و رشد بیشتر در این حرفه بهتر است در کارگاه‌ها و کنفراس‌های مژه بیشتر شرکت کنید.

eyelash extension
eyelash extension

7. بازاریابی مؤثر

برای بازاریابی مؤثر از شبکه‌های اجتماعی غافل نباشید. از اینستاگرام با ایجاد محتوای ویدیویی که خدمات مژه را تبلیغ می‌کند استفاده کنید، حتی خود مشتریان هم خدمات شما را در شبکه‌های اجتماعی تبلیغ می‌کنند و در دیگران این انگیزه را ایجاد می‌کنند تا از خدمات اکستنشن مژه شما بهره‌مند شوند.

چالش‌های یک مژه کار

به نظر شما یک مژه کار با چه چالش‌هایی روبرو است؟ یکی از این چالش‌ها رقابت شدید و حفظ مشتری است. همچنین رعایت استانداردهای بهداشتی اهمیت زیادی دارد چرا که چشم‌ها حساس‌ترین عضو بدن هستند.

بنابراین بهتر است که یک متخصص معتبر باشید و مهارت‌های ضروری خود را توسعه دهید. البته نباید از ایجاد یک برند قوی غافل شد. در اینجا بازاریابی و خدمات مؤثر، در روند قوی کردن برند کمک می‌کند. در صنعت اکستنشن مژه به روز بودن را فراموش نکنید.

 

4 ابزار ضروری برای اکستنشن مژه

eyelash extension

1.چسب مژه

چسب مژه با چسبندگی مطمئن و زمان خشک شدن سریع باشد را انتخاب کنید. چسب مژه خوب رضایت مشتری را به همراه دارد و طول عمر اکستنشن مژه را هم بالا می‌برد.

2. پالت مژه

برای طیف وسیعی از مدل‌ها نیاز به پالت مژه دارید تا بتوانید بر اساس سلیقه مشتری اکستنشن انجام دهید، پاسخگو باشید؛ البته برای اینکه خواسته مشتریان خود را برآورده کنید باید مطمئن شوید که پالت شما از طول، فِر و ضخامت خوبی برخوردار است.

3. صندلی راحت

اگر می‌خواهید از ساعات کار طولانی که در پیش دارید خسته نشوید و یک کار دقیق را ارائه دهید،به یک صندلی کار راحت نیاز دارید. اغلب مژه کاران صندلی کار را نادیده می‌گیرند ولی شما برای ارائه نتایج کار با کیفیت، نیاز به صندلی کار راحت و مناسب دارید. فراموش نکنید که همیشه سلامتی جسمانی خود را در اولویت قرار دهید.

4. نور کافی

نورپردازی کافی و مناسب جزء اصول اولیه و مهم در این حرفه است. روشن بودن فضای کار برای گرفتن عکس‌های قبل و بعد از کار، مفید می‌باشد. البته نورپردازی فشار بر چشمان شما را هنگام خیره شدن، کاهش می‌دهد و همچنین دقت و تمرکز بر جزئیات کار را افزایش ‌می‌دهد.

 

بیشتر بخوانید: وسایل اکستنشن مژه (بهترین ابزار لازم کاشت مژه)

کلام آخر

آموزش اکستنشن مژه یک سرمایه گذاری عالی برای افرادی است که به دنبال شروع حرفه‌ای، در صنعت زیبایی هستند. شما با پیدا کردن یک برنامه آموزشی معتبر و یادگیری مهارت‌های ضروری، در مسیر ایجاد این شغل موفق می‌شوید.

توجه داشته باشید که کلید موفقیت به عنوان یک تکنسین مژه فقط کاشت مژه نیست، بلکه ارائه خدمات و مراقبت عالی به مشتریان است که با صبر، تمرین و فداکاری به خوبی در این مسیر موفق می‌شوید.

خودتان را متمایز کنید با آموزشگاه گل گیس

خودتان را در دوره آموزش اکستنشن مژه آموزشگاه گل گیس متمایز کنید. می‌خواهید یک هنرمند مژه کار باشید و از درآمد مژه کاری برخوردار باشید؟ در دوره آموزش اکستنشن مژه آموزشگاه گل گیس یک فضای امن برای شما ایجاد می‌کنند و این اشتیاق را در شما افزایش می‌دهند، تا رویایی را که داشته‌اید محقق شود و به درآمد بالا برسید.

 

 

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

جدیدترین مطالب آموزشی

جدیدترین اخبار و اطلاعیه ها