سالن زیبایی لیلا خانی

معرفی دوره‌های دارای مدرک فنی و حرفه ای آرایشگری زنانه آموزشگاه آرایشگری گل گیس

مدرک فنی و حرفه ای آرایشگری
فهرست مطالب

 

آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس، انواع دوره‌های آموزشی پوست و زیبایی فنی حرفه‌ای در حوزه خدمات ناخن، آموزش خدمات آرایش صورت، خدمات مو، خدمات پوست و خدمات اکستنشن را ارائه می‌دهد. اگر به دنبال ثبت نام در آموزشگاه آرایشگری فنی حرفه‌ای تهران هستید و می‌خواهید پس از اخذ مدرک فنی حرفه‌ای آرایشگری خود در سالن‌های زیبایی مشغول‌به‌کار شوید، آموزشگاه آرایشگری گل گیس با برگزاری دوره‌های متعدد آرایشگری و اعطاء مدرک بین المللی آرایشگری، انتخاب بسیار مناسبی است. در ادامه این مقاله با دوره‌ها و مدارک آرایشگری آموزشگاه گل گیس آشنا خواهید شد.

 

آموزشگاه فنی حرفه‌ای آرایشگری زنانه در تهران

آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس، معتبرترین آموزشگاه فنی حرفه‌ای آرایشگری زنانه در تهران است که با ارائه انواع دوره‌های حرفه‌ای آرایشگری در زمینه پوست، مو، ناخن و همچنین انواع اکستنشن و ارائه مدرک بین‌المللی آرایشگری، یک انتخاب بسیار عالی برای آموزش‌ هنر آرایشگری است. مربیان مجرب آموزشگاه آرایشگری گل گیس، در طول این دوره آموزش‌های معتبر و حرفه‌ای ارائه داده و اشکالات شما را رفع می‌کنند.

 

آموزشگاه آرایشگری در تهران با مدرک بین المللی

اگر به فکر شرکت در دوره‌های یک آموزشگاه آرایشگری در تهران با مدرک بین المللی هستید، آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس انتخاب مناسبی است. با داشتن مدرک بین‌المللی آرایشگری، شما می‎‌توانید علاوه بر سالن‌های زیبایی معتبر داخل کشور، با ترجمه مدرک خود در آرایشگاه‌های خارج از ایران هم فعالیت کنید.

 

آموزش خدمات ناخن

 

دوره ناخن کاری فنی حرفه ای

 

آموزشگاه زنانه گل گیس، انواع دوره ناخن فنی حرفه‌ای را ارائه می‌دهد. برخی از دوره‌های این حوزه مانند دوره کاشت ناخن، دوره طراحی ناخن، دوره کاشت ژل، دوره کاشت ناخن با پودر و دوره آموزش پدیکور و پارافین درمانی در این آموزشگاه برگزار می‌شوند.

 

آموزش طراحی ناخن

آموزشگاه گل گیس دوره طراحی ناخن را ارائه می‌دهد و شما می‌توانید پس از آموزش، مدرک فنی حرفه‌ای آرایشگری زنانه دریافت کنید. در دوره آموزش طراحی ناخن با مباحثی همچون رنگ شناسی، ست کردن رنگ‌ها، طرح مناسب ساختار هر ناخن و رنگ پوست آشنا خواهید شد.

 

آموزش کاشت ناخن

دوره ناخن کاشت ناخن فنی حرفه‌ای، یکی از دوره‌های آموزشگاه فنی حرفه‌ای کاشت ناخن در تهران است. آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس، دوره کاشت ناخن را با ارائه مدرک فنی و حرفه‌ای کاشت ناخن، برگزار می‌کند. در این دوره، شما با لوازم و تجهیزات کاشت ناخن، کاشت ناخن ساده و پیشرفته آشنا خواهید شد. در انتهای دوره نیز مدرک کاشت ناخن فنی حرفه‌ای بین المللی دریافت خواهید کرد.

 

آموزش کاشت ژل

 

دوره کاشت ناخن فنی حرفه ای

 

در دوره آموزش کاشت ژل در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس، شما با مهارت‌هایی همچون انواع ابزار و وسایل کاشت ناخن، شناخت انواع ژل، روش‌های ساخت انواع ژل، ژلیش و لمینت ناخن، آموزش دیزاین دائم و ترمیم ناخن‌های شکسته آشنا خواهید شد. در پایان این دوره نیز می‌توانید مدرک فنی حرفه‌ای ناخن خود را اخذ کنید.

 

آموزش کاشت ناخن با پودر

در دوره آموزش کاشت ناخن با پودر آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس مواردی همچون ترمیم کاشت، صدف‌سازی ناخن آسیب دیده، طرح و مدل‌های کاشت ناخن با قالب و قلم، زیرسازی ناخن، کاشت ناخن پا، آموزش کاور ناخن با پودر و همچنین اصول صحیح موادگذاری و برداشتن ناخن به شما آموزش داده خواهد شد.

 

آموزش پدیکور پا و پارافین‌درمانی

در دوره آموزش پدیکور پا و پارافین‌درمانی آموزشگاه گل گیس، با فنون پدیکور یعنی کف‌سابی پا، اسکراب‌تراپی پا، لایه‌برداری کف پا، رفع تیرگی پا، پارافین تراپی همراه با ماساژ و انواع ماساژ پا آشنا خواهید شد. در پایان این دوره مدرک مانیکور و پدیکور فنی حرفه‌ای را دریافت خواهید کرد.

 

آموزش خدمات آرایش صورت

 

دوره پداگوژی فنی حرفه ای

 

اگر به دنبال یک آموزشگاه آرایشگری فنی حرفه‌ای برای دیدن انواع دوره‌های خدمات زیبایی پوست هستید، آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس دوره‌ آموزش گریم و میکاپ،گریم و میکاپ عروس، آرایش و پیرایش و حنای ابرو را با ارائه مدرک فنی حرفه‌ای آرایشگری برگزار می‌کند.

 

آموزش گریم و میکاپ

یکی از دوره‌های حرفه‌ای و درآمدزا، دوره میکاپ فنی حرفه‌ای است که در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس برگزار می‌شود. در دوره آموزش گریم و میکاپ، شما با انواع مدل‌های صورت، روش‌های رفع عیوب صورت با میکاپ، استفاده از کرم پودر مناسب هر رنگ پوست، انواع لوازم میکاپ و خودآرایی آشنا خواهید شد. همچنین با پایان این دوره مدرک فنی حرفه‌ای میکاپ به شما ارائه می‌شود.

 

آموزش گریم عروس و پوست

در دوره آموزش گریم عروس و پوست آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس، شما با اصول مرحله‌ای آماده کردن پوست و فیشیال صورت برای انجام گریم عروس، جوان‌سازی و لیفت صورت، شناخت آناتومی چهره و نوع پوست، آموزش تشخیص و انتخاب بهترین مواد و لوازم گریم  و همچنین نکات مهم قبل و بعد گریم برای ماندگاری گریم عروس در شب عروسی آشنا خواهید شد.

 

آموزش گریم و میکاپ عروس

 

دوره میکاپ فنی حرفه ای

 

در دوره آموزش گریم و میکاپ عروس آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس، شما با آناتومی صورت و چهره و انواع فنون آرایش و میکاپ عروس مانند انواع سایه چشم عروس، آرایش لب، کانتورینگ، فیشیال و پاکسازی پوست عروس پیش از گریم و میکاپ آشنا خواهید شد. در پایان این دوره نیز شما می‌توانید مدرک آرایشگری فنی حرفه‌ای معتبر خود را دریافت کنید.

 

آموزش آرایش و پیرایش

دوره آرایش و پیرایش، دوره بسیار مفید و کاربردی است که با گذراندن آن و اخذ مدرک، می‎‌توانید سالن زیبایی خود را افتتاح کنید. در این دوره شما با انواع مهارت‌های آرایشگری همچون پایه کوتاهی‌ها مثل کوتاهی لایه لایه، کوتاهی مصری، کوتاهی کلوش، کوتاهی قارچی، مانیکور و مش با کلاه، مش تکه‌ای، آرایش عروس و انواع بوکل در شینیون‌ها آشنا خواهید شد. اگر به دنبال آموزشگاه آرایش و پیرایش فنی حرفه‌ای برای گذراندن دوره آموزش و پیرایش هستید و می‌خواهید پس از اخذ مدرک آرایش و پیرایش فنی حرفه‌ای سالن زیبایی خود را انتخاب کنید، آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس بهترین انتخاب است.

 

آموزش حنای ابرو

حنای ابرو یکی از جذاب‌ترین حرفه‌های آرایشگری است که امروزه مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. از دیرباز از حنا برای پررنگ شدن و پرتر به نظر رسیدن ابرو استفاده شده است. امروزه نیز بسیاری از افرادی که نمی‌خواهند از تاتو ابرو استفاده کنند، از حنای ابرو برای پرتر نشان دادن ابروهای خود استفاده می‌کنند. در دوره آموزش حنا ابرو شما با تکنیک‌های استفاده از حنا برای زیبایی ابرو آشنا خواهید شد. همچنین با گذراندن این دوره شما می‌توانید با حنا رنگ دلخواه را به ابروها بدهید و آن‌ها را قرینه‌سازی کنید.

 

آموزش خدمات مو

 

مدرک فنی حرفه ای شینیون

 

در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس، انواع دوره‌های مربوط به خدمات مو به شما ارائه می‌شود و شما می‌توانید با اخذ مدرک آرایشگری خود، در سالن‌های زیبایی مشغول به کار شوید. در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس، انواع دوره‌های خدمات مو مانند دوره آموزش کوتاهی مو، آموزش رنگ و مش مو، آموزش کراتین، صافی و احیای مو، آموزش کراتین، صافی و احیای مو و بافت مو ارائه می‌شوند.

 

آموزش کوتاهی مو

آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس، دوره کوتاهی مو فنی حرفه‌ای را ارائه می‌دهد. با شرکت در این دوره، شما با انواع مدل‌های کوتاهی مو و ابزار و وسایل مورد نیاز کوتاهی مو آشنا خواهید شد. در پایان این دوره نیز با دریافت مدرک فنی حرفه‌ای کوتاهی مو می‌توانید در سالن‌های زیبایی مشغول‌به‌کار شوید.

 

آموزش رنگ و مش

در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس، دوره رنگ مو فنی حرفه‌ای برگزار می‌شود. در این دوره با نکات رنگ و مش، جدیدترین نوع ترکیب رنگ روشن و تیره مو، آموزش ترکیب رنگ و انواع مدل رنگ و مش جدید آشنا خواهید شد. در پایان دوره نیز مدرک فنی حرفه‌ای رنگ مو را دریافت کرده و می‌توانید در آرایشگاه‌ها مشغول‌به‌کار شوید.

 

آموزش کراتین، صافی و احیای مو

در دوره آموزش کراتین، صافی و احیای مو آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس، شما با ساختمان مو و انواع تراپی مو، ویتامینه و کراتینه مو به صورت فوق حرفه‌ای، فیلرتراپی مو، آنزیم‌تراپی مو و کلاژن‌تراپی مو به‌صورت حرفه‌ای آشنا می‌شوید. همچنین پس از پایان این دوره مدرک فنی حرفه‌ای کراتین مو خود را دریافت خواهید کرد.

 

آموزش بافت مو

 

مدرک فنی حرفه ای بافت مو

 

در دوره آموزش بافت مو آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس، شما با آموزش بافت مو، بافت مو کف سر و جلوی سر به سبک هلندی، مکزیکی، تیغ ماهی شیک، یادگیری بافت جدید از روی عکس و تصویر ژورنال، بافت حلزونی مو ساده تا سبک عروس شیک و انواع بافت موی دخترانه و زنانه با الیاف و موی اضافه رنگی آشنا خواهید شد. در پایان این دوره به شما مدرک فنی حرفه‌ای بافت مو داده خواهد شد و می‌توانید در سالن‎‌های زیبایی مشغول‌به‌کار شوید.

 

آموزش فر دائم مو

در دوره آموزش فر دائم مو آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس، شما با انواع تکنیک‌های شناخت ساختمان و آناتومی مو، انتخاب بهترین مواد فر براساس جنس مو، انواع فرهای دائم ترکیه‌ای، اروپایی و فرانسوی، تکنیک‌های تخصصی فر درشت و ریز سیم تلفنی، تراپی مو فر و نگهداری از مو فر آشنا خواهید شد. در پایان دوره نیز مدرک معتبر دریافت خواهید کرد.

 

آموزش براشینگ مو

در دوره آموزش براشینگ مو شما با انواع تکنیک‌های لازم برای صاف کردن موهای وز و سشوار کردن آن‌ها، تقسیم‌بندی مو، کار با انواع دستگاه مثل سشوآر و اتو، براشینگ شلاقی و لخت مو، انواع درجه حرارت‌های لازم برای انواع براشینگ موی نازک و کلفت آشنا خواهید شد.

 

آموزش شینیون مو

دوره آموزش شینیون مو دوره‌ای بسیار کاربردی و درآمدزا است. آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس، دوره آموزش شینیون حرفه‌ای مو را برگزار می‌کند. در این دوره شما کار با ابزار و دستگاه‌هایی مانند بابلیس، اتو مو و سایر دستگاه‌های حرارتی آشنا می‌شوید. در پایان این دوره نیز مدرک فنی حرفه‌ای شینیون را دریافت خواهید کرد.

 

آموزش مزوتراپی مو و اسکراب

در دوره آموزش مزوتراپی مو و اسکراب شما با پوست سر، ساختمان مو، اسکراب کف سر و پاک‌سازی و سم زدایی آن، مزوتراپی با دستگاه‌های جدید، مزونیدلینگ سر، از بین بردن چربی‌های کف سر، درمان رطوبت پوست سر و جلوگیری از ریزش مو و درمان آن آشنا خواهید شد و مدرک فنی حرفه‌ای مزوتراپی و مدرک مزونیدلینگ سر را دریافت خواهید کرد.

 

آموزش تراپی، درمان و احیای موی آسیب دیده

در دوره آموزش تراپی، درمان و احیای موی آسیب دیده آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس، شما با انواع تکنیک‌های احیا مو، کراتین مو، صافی مو، روش‌های اویل‌تراپی، فست‌تراپی، هیدراته کردن مو، آرگان‌تراپی مو و پانسمان موهای آسیب دیده آشنا شده و در پایان دوره مدرک فنی حرفه‌ای بین المللی دریافت می‌کنید.

 

آموزش ریباندینگ، صافی دائم و آنزیم تراپی مو

 

o	مدرک فنی حرفه ای کراتینه مو

 

در دوره آموزش ریباندینگ، صافی دائم و آنزیم‌تراپی مو، شما با مراحل المنت و صافی مو، آنزیم‌تراپی مو، انواع صافی مو با دستگاه و بدون دستگاه و اتوکشی، انواع ریباندینگ و نانوریباندینگ جدید و کامل، روش‎‌های مختلف آموزش آستوینت و انواع صافی دائم مو ۶ ماهه و ۱ ساله آشنا می‌شوید. همچنین مدرک معتبر آرایشگری این دوره را دریافت خواهید کرد.

 

آموزش اسکالپ سر با تاتو

دوره آموزش اسکالپ سر با تاتو یکی از دوره‌های کاربردی آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس است. در این دوره شما با اسکالپ سر با تاتو برای افزایش زیبایی و رفع نواقص سر با تاتو آشنا خواهید شد. همچنین در پایان این دوره شما می‌توانید مدرک فنی حرفه‌ای اسکالپ سر با تاتو را دریافت کنید.

 

 

آموزش خدمات پوست

 

مدرک فنی حرفه ای پوست

 

آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس، انواع دوره‌های خدمات پوست مانند دوره آموزش اصلاح ابرو و صورت، اپیلاسیون، پاک‌سازی، فیشیال پوست، کانتو لب و چشم را برگزار می‌کند. در پایان این دوره‌ها نیز مدرک فنی حرفه‌ای پوست به شما داده می‌شود.

 

آموزش اصلاح ابرو و صورت

در دوره آموزش اصلاح ابرو و صورت آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس، انواع روش‌های اصلاح صورت مانند اصلاح صورت با وکس، تیغ و بند را آموزش می‌بینید. در این دوره با انواع مدل‌های ابرو مانند ابرو پهن، هشتی، اسپرت، دخترانه، زنانه و مخصوص عروس نیز آشنا خواهید شد.

 

آموزش اپیلاسیون

دوره آموزش اپیلاسیون آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس، با انواع تکنیک‌های از بین بردن موهای زائد مانند استفاده از موم و وکس، شناخت درست انواع موهای زائد، به کار بردن روش‌های مراقبتی برای پوست مانند روغن‌ها و مواد مراقبتی پس از اپیلاسیون آشنا خواهید شد.

 

آموزش پاکسازی پوست (کار با دستگاه)

آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس، دوره آموزش پاکسازی پوست فنی حرفه‌ای را به شما ارائه می‌دهد. در دوره پاک‌سازی پوست، شما ضمن آموزش روش‌های پاکسازی پوست از آلودگی و چربی‌های اضافی، کار با انواع تجهیزات پزشکی و ابزار پاک‌سازی پوست را نیز آموزش خواهید دید. در پایان نیز می‌توانید مدرک فنی‌ حرفه‌ای پاک‌سازی پوست و مدرک فنی حرفه‌ای کار با تجهیزات زیبایی را کسب کرده و به فعالیت در این حوزه بپردازید.

 

آموزش فیشیال صورت

فیشیال صورت یکی از حوزه‌های حرفه آرایشگری است که شامل کلیه موارد لایه‌برداری، آبرسانی و اکسیژن‌رسانی پوست با انواع ماسک است. در دوره‌های فیشیال فنی حرفه‌ای آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس، شما با فیزیولوژی پوست صورت، لایه‌برداری پوست، اسکراب‌تراپی پوست، آشنایی با انواع کوکتل‌ها، ویتامین‌ها و روش‌های آبرسانی و اکسیژن‌رسانی پوست آشنا خواهید شد. با پایان این دوره نیز شما می‌توانید مدرک فنی حرفه‌ای فیشیال دریافت کرده و مشغول به کار شوید.

 

آموزش میکرونیدلینگ

در دوره آموزشی میکرونیدلینگ آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس با مباحثی همچون آموزش میکرونیدلینگ، جوانسازی پوست، درمان اسکار پوست، کلاژن‌سازی پوست و درمان افتادگی و شلی پوست آشنا شده و مدرک فنی حرفه‌ای میکرونیدلینگ به شما ارائه می‌شود.

 

 

آموزش کلاژن تراپی با نخ کلاژن ساز جذبی

در کلاژن‌تراپی با نخ کلاژن‎‌ساز جذبی، متخصصین با گذاشتن نخ‌های مخصوص در محل چین و چروک می‌توانند با گذشت زمان مناسب به جوان‌سازی پوست و از بین بردن چین و چروک پوست کمک کنند. در دوره آموزش کلاژن‌تراپی با نخ کلاژن‎‌ساز جذبیآموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس، شما می‌توانید با گذراندن آموزش‌های لازم و اخذ مدرک، در لاین پوست سالن‌های زیبایی مشغول‌به‌کار شوید.

 

آموزش تاتو – آرایش دائم

در دوره آموزش تاتو آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس، شما با انواع آرایش دائم شامل انواع تاتو (خط چشم، بدن و ابرو)، هاشور طبیعی انواع ابرو، میکروپیگمنتیشن و انواع دستگاه‌های این کار آشنا خواهید شد. در پایان دوره نیز می‌توانید مدرک فنی حرفه‌ای آرایش دائم دریافت کنید.

 

آموزش تاتو بدن

در دوره آموزش تاتو بدن آموزشگاه گل گیس شما با تکنیک‌های انجام تاتو بدن، انواع سبک‌های تاتو، انواع رنگ‌های تاتو و همچنین پیاده‌سازی طرح به صورت تاتو بر روی پوست بدن آشنا خواهید شد. در پایان این دوره جذاب شما موفق به دریافت مدرک فنی حرفه‌ای تاتو بدن خواهید شد.

 

آموزش ریمووال تاتو

بسیاری از خانم‌ها پس از انجام تاتو، به دلایل مختلف تمایل به از بین بردن آن از روی پوست خود دارند. در دوره آموزش ریمووال تاتو، شما با تکنیک‌های ریموو تاتو بدن آشنا خواهید شد. آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس این دوره را برگزار کرده و مدرک معتبر نیز ارائه می‌دهد.

 

آموزش میکروبلیدینگ ابرو و فیبروز

 

مدرک فنی حرفه ای میکروبلیدینگ

 

در دروه آموزش میکروبلیدینگ ابرو و فیبروز آموزشگاه گل گیس، با تکنیک‌های انجام میکروبلیدینگ و فیبروز ابرو، تکنیک‌های فشار دست، انواع دستگاه‌ها، انواع رنگ و روش ترکیب و استفاده از آن‌ها بر روی انواع پوست‌ها آشنا خواهید شد. در پایان این دوره مدرک فنی حرفه‌ای میکروبلیدینگ به شما داده می‌شود.

 

آموزش میکروپیگمنتیشن ابرو

در دوره آموزش میکروپیگمنتیشن ابرو آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس، با جدیدترین متدهای آموزشی انواع هاشور ابرو، انواع تاتو ابرو با دستگاه‌های برقی و غیربرقی، آموزش انواع خط‌های استروک ابرو و انواع سایه ابرو با نانو بروز آشنا خواهید شد.

 

آموزش کانتور لب و چشم

در دوره آموزش کانتور لب و چشم آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس، شما با فرم دادن انواع چشم با استفاده از تاتو خط چشم و بن مژه، تکنیک‌های مختلف رنگ‌دهی کانتور و سایه لب مناسب انواع رنگ پوست، میزان عمق سوزن برای ماندگاری تاتوی لب، انواع تاتو سایه چشم و شیدینگ آشنا خواهید شد.

 

 

آموزش خدمات اکستنشن

 

مدذک فنی‌وحرفه‌ای اکستنشن مو

 

اگر به دنبال دوره‌ای معتبر و حرفه‌ای در حوزه اکستنشن مو، اکستشن مژه، اکسشتنن ابرو و دوره آموزش لیفت و لمینت هستید، می‌توانید با شرکت در دوره‌های برگزار شده در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس، در این حوزه‌ها به صورت حرفه‌ای آموزش ببینید و مدرک آرایشگری معتبر فنی حرفه‌ای دریافت کنید.

 

آموزش اکستنشن مو

با شرکت در دوره‌های آموزش اکستنشن مو آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس، با اکستنشن مو به صورت بافت، اکستنشن مو به صورت خطی، روش اضافه کردن مو رنگی، اکستنشن مو با استفاده از کراتین و چسب مو، ریمو اکستنشن و مراقبت‌های مو پس از انجام اکستنشن آشنا می‌شوید. در پایان این کلاس آرایشگری فنی حرفه‌ای، شما می‌توانید مدرک بین المللی اکستنشن مو دریافت کنید.

 

آموزش اکستنشن مژه

دوره آموزش اکستنشن مژه یکی از دوره‌های آموزشی آموزشگاه زنانه گل گیس است و شما در این دوره با انواع‌ تکنیک‌های کاشت و اکستنشن مژه، ابزار و وسایل کاشت مژه، تکنیک‌ها و مدل‌های مختلف کاشت مژه آشنا می‌شوید تا بتوانید به‌راحتی انواع مدل‌های کاشت مژه را انجام دهید. همچنین با انواع تکنیک‌های کاشت و اکستنشن مژه آشنا خواهید شد و پس از پایان دوره، مدرک فنی حرفه‌ای اکستنشن مژه دریافت خواهید کرد.

 

آموزش اکستنشن ابرو

در دروه آموزش اکستنشن ابرو آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس، شما با اصولی همچون روش‌های مختلف و رایج قرینه‌سازی و طراحی ابرو، اصلاح ابرو، انتخاب رنگ، رنگ‌های پرکاربرد ابرو، اکستنشن ابرو با پالت ابرو و چسب پروتز، اکستنشن ابرو با موی طبیعی، ریمور اکستنشن ابرو و الگوهای ابرو آشنا خواهید شد. در پایان دوره آموزشی نیز مدرک فنی حرفه ای اکستنشن ابرو به شما اعطا خواهد شد.

 

آموزش لیفت و لمینت

 

مدرک فنی حرفه ای لیفت و لمینت

 

لیفت و لمینت مژه و ابرو، این روزها روش‌های پرطرفداری برای پرپشت نشان دادن و فر کردن مژه و ابروها هستند. در دوره آموزش لیفت و لمینت، شما با انواع محصولات و مواد با کیفیت لیفت و لمینت، روش انتخاب درست ابزار و تکنیک‌های لیفت و لمینت آشنا خواهید شد. در پایان این دوره نیز مدرک فنی حرفه‌ای لیفت و لمینت دریافت خواهید کرد.

 

 

 

سخن پایانی

آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس، معتبرترین آموزشگاه فنی حرفه ای آرایشگری زنانه در تهران است که انواع دوره‌های آرایشگری در زمینه خدمات پوست، مو، ناخن، انواع اکستنشن‌ها و همچنین دوره های آموزشی پوست و زیبایی فنی حرفه ای را برگزار کرده و در پایان دوره مدرک فنی حرفه‌ای آرایشگری به شما ارائه می‌دهد.

 

 

 

سوالات متداول

1. خدمات ناخن آموزشگاه آرایشگری گل گیس شامل چه دوره‌هایی است؟

انواع دوره‌های کاشت ناخن، طراحی ناخن، کاشت ژل، کاشت ناخن با پودر و دوره آموزش پدیکور و پارافین درمانی در آموزشگاه آرایشگری گل گیس برگزار می‌شود.

 

2. اهمیت داشتن مدرک بین المللی آرایشگری چیست؟

با داشتن مدرک بین‌المللی آرایشگری شما می‌توانید علاوه‌بر داخل کشور، در سالن‌های زیبایی خارج از ایران نیز مشغول‌به‌کار شوید.

 

3. برای افتتاح سالن زیبایی احتیاج به داشتن چه مدرکی دارم؟

با داشتن مدرک دوره آرایش و پیرایش، شما می‎‌توانید سالن زیبایی خود را افتتاح کنید.

 

3.7/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

جدیدترین مطالب آموزشی

جدیدترین اخبار و اطلاعیه ها