سالن زیبایی لیلا خانی

دوره آموزش میکروپیگمنتیشن ابرو

هزینه آموزش میکروپیگمنتیشن ابرو

قیمت دوره

5،000،000 تومان

 • مشاوره رایگان قبل از ثبت نام
 • رفع اشکال رایگان پس از اتمام دوره
 • ظرفیت محدود

آموزش میکروپگمنتیشن ابرو

دوره آموزش میکروپیگمنتیشن ابرو  آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس  در سطح حرفه ای با بهترین مربیان برگزار می شود. تاتو کردن ابرو رو شهای متفاوتی دارد، خانم ها طرفدار قدیمی و اصیل آموزش میکروپیگمنتیشن ابرو (به انگلیسی micropigmentaion) هستند که با دستگاه و به صورت عمیق روی لایه های پوست انجام می شود، با این که مثل میکروبلیدینگ ابرو ظرافت و به صورت دونه و مویی انجام نمی شود، اما همچنان طرفداران این نوع آموزش تاتو ابرو بسیار زیاد است. با آموزش حرفه ای به سادگی می توانید با استفاده از روش میکروپیگمنتیشن، تاتو شیدینگ ابرو را انجام بدهید و یک قاب جذاب برای ابروهای خود ایجاد کنید(میکروپیگمنتیشن روی لب و موی سر هم قابل اجرا است). روش های مختلف تلفیقی هاشور و سایه ابرو، شیدینگ و سایر نکات مهم انواع پیگمنتیشن ابرو در این دوره اموزشی میکروپیگمنتیشن ابرو آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای ما به صورت فوق تخصصی، اموزش می بینید.

دوره آموزش میکروپیگمنتیشن گل گیس

با گذراندن دوره آموزش میکروپیگمنتیشن در آموزشگاه آرایشگری فنی حرفه ای ما در تهران، با بهترین اساتید بین المللی، جدیدترین سبک متدهای آموزشی انواع هاشور ابرو تخصصی به سبک شیدینگ/میکروشیدینگ، انواع تاتو ابرو با دستگاه های برقی و غیربرقی، آموزش انواع خط های استروک ابرو، بریزی بروز، فدر بروز و انواع شیدینگ آکادمی فی و …. (سرفصل های کامل در پاراگراف بعدی) به صورت فوق حرفه ای و با ارائه مدرک فنی حرفه ای بین المللی برگزار می گردد.

ویدیوی توضیحات مربی گل گیس درباره دوره آموزش میکروپیگمنتیشن ابرو

اگر موفق به دیدن ویدیو نشدید، می توانید به راحتی فایل صوتی آن را گوش کنید:

سرفصل های آموزش میکروپیگمنتیشن ابرو

 • آموزش انواع سایه ابرو با نانو بروز
 • آموزش فوق تخصصی هاشور ابرو
 • آموزش گام به گام هیراستروک و خط استروک
 • تکنیک هیبریدی وتلفیقی انواع آرایش دائمی ابرو
 • بریزی بروز و فدر بروز به صورت کاملا حرفه ای
 • اموزش میکرو شیدینگ ابرو ایجاد قاب و سایه
 • تکنیک های زیبا و اساسی پاودر بروز و مجیک بروز
 • آموزش سایه و تاتو ابرو
 • آموزش روش های مراقبت از تاتو ابرو بعد از میکروپیگمنتیشن
 • فی شیدینگ
 • شید دستی و منوال
 • شادو بروز، پاودرالین، شید استروک، شادوالین
خانم زهره امیری مدرس آموزشگاه گل گیس، تاتوی بدن

خانم زهره امیری

مدرس بین المللی دوره میکروپیگمنتیشن ابرو

هزینه و روش برگزاری دوره میکروپیگمنتیشن ابرو

قبل از معرفی قیمت و زمان آموزش میکرو پیگمنتیشن لازم است آموزشگاه آرایشگری ما خاطر نشان سازد، این دوره آموزشی تنها یکی از دوره های آرایش دائم و تاتوی آموزشگاه است و برای یادگیری کامل تمامی موارد آموزش آرایش دائم و تتو(vip)، وارد لینک زیر شوید و ثبت نام نمایید:

 آموزش کامل آرایش دایم(تاتو)- vip

هزینه دوره میکروپیگمنتیشن

 

نام دورههزینه / قیمت دوره(تومان)شهریه قبل تخفیف
دوره اموزشی میکروپیگمنتیشن ابرو5،0۰۰،۰۰۰10،۰۰۰،۰۰۰

زمان لازم برای گذراندن اموزش میکروپیگمنتیشن ابرو

با گذراندن تنها ۳ جلسه زیر نظر بهترین مربی تاتوی بین المللی، مدرک فنی حرفه ای دوره میکروپیگمنتیشن ابرو را دریافت خواهید کرد.(البته زمان لازم برای گرفتن مدرک پس از گذراندن امتحان عملی و تئوری دوره میکروپیگمنتیشن ابرو است.)

مکمل دوره برای درآمد بیشتر

برای رسیدن به درآمد بالا و بینهایت لازم است دوره کامل تاتو و آرایش دائم(در بالا ذکر شد) که شامل انواع میکروپیگمنتیشن، کانتور لب، ریموو و … می شود بگذرانید.اگر می خواهید به صورت امروزی و به صورت فشنی هاشور ابرو بزنید، دوره آموزش میکروبلیدینگ ابرو را پیشنهاد می کنیم.

دوره آموزش تاتو بدن هم می تواند به درآمد افزایشی شما بسیار موثر باشد.

 

سوالات متداول

استفاده از رنگ فیک یا فشار دست تاثیر گذار هستند که در آموزشگاه گل گیس به صورت فوق تخصصی زیر نظر مدرس فنی و حرفه ای تمامی نکات آموزش داده می شود.

زمانیکه دستگاه خاموش هست، سوزن و سربلاک باید به نسبت ۱ به ۳ باشد یعنی نوک سوزن از سر پلاک حدود یک سوم بیرون باشد و سه چهارم داخل سربلاک باشد که این خود تکنیکی است و شامل بسیاری از ریزه کاری ها است که در آموزشگاه آرایشگری گل گیس به صورت کاملا عملی آموزش داده می شود.

بزرگ بودن سربلاک از سوزن، بیرون بودن بیش از حد سوزن از سر بلاک و … نکات ریز و بسیار مهم دیگر عامل آن است که در دوره آموزشی عملا آموزشی دیده می شود به یک تاتو آرتیست حرفه ای تبدیل شوید.

بله قطعا، جزو دوره کامل آموزش تاتو و ارایش دائم می باشد.

پس از اتمام دوره تاتو در آموزشگاه آرایشگری گل گیس مدرک شما صادر می گردد. مدرک بین المللی از سازمان فنی حرفه ای کشور است و معتبرترین مدرک جهانی می باشد.

ابزار استفاده شده در میکروپیگمنتیشن رنگدانه تاتو را با لایه پایینتری از پوست تزریق کرده و در مقایسه با میکروبلیدینگ دوام بیشتری روی پوست مراجعه کننده دارد.

تعداد نظرات : ۱

ثبت نظر
سلماز حسامی - ۰ ثانیه پیش
پاسخ به نظر

آموزش میکروپیگمنتیشن عالی بود روی پوست مصنوعی و مدل آموزشگاه انجام دادم، مدرس فوق العاده عالی، ممنون از گل گیس

هزینه آموزش میکروپیگمنتیشن ابرو

قیمت دوره

5,0۰۰,۰۰۰ تومان

 • مشاوره رایگان قبل از ثبت نام
 • رفع اشکال رایگان پس از اتمام دوره
 • ظرفیت محدود
فرم ثبت نام دوره