سالن زیبایی لیلا خانی

معرفی انواع سوزن دستگاه میکروپیگمنتیشن (تاتو)

فهرست مطالب

معرفی انواع سوزن دستگاه میکروپیگمنتیشن (تاتو)

در این مقاله آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس) به بررسی انواع سوزن میکروپیگمنتیشن می پردازد. در میکروپیگمنتیشن نوع سوزنی که مورد استفاده قرار می گیرد بسیار مهم است.

انواع سوزنهای میکروپیگمنتیشن سوزنها با توجه به قطر آنها به دو دسته نانو و غیر آن تقسیم میشوند.

انواع سوزن های نانو در میکروپیگمنتیشن

سوزن میکروپیگمنتیشن در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس)

سوزنهای میکروپیگمنتیشن نانو بسیار ظریف هستند و خطوطی به نازکی موی ابرو ایجاد میکنند و امروزه بسیار مورد استقبال قرار گرفته اند اما با توجه به تعداد سوزنها،میتوان آنها را به نوعی دیگر تقسیم بندی کرد.

 سوزنهای تک سر که به آنها liner one نیز گفته میشود برای کادر انداختن مورد استفاده قرار اصوالً میگیرند، می توان از آنها برای بن مژه، کادر خط چشم، خط لب و …. استفاده کرد.

سوزنهای۳سر به بالا که خود انواعی دارند شامل صاف(فلت) و گرد(پاور) میشوند و تفاوت آنها در نحوه چیدمان این سوزنهاست به این صورت که سوزنهای فلت به شکل یکدست و در یک راستا کنار هم قرار گرفته اند و سوزنهای گرد به شکل دایره کنار هم چیده شده اند.
 سوزنهای گرد کاربرد بیشتری دارند و از آنها میتوان برای پر کردن خط چشم،رژ لب،شیدینگ لب و… استفاده کرد.

 سوزنهای فلت کاربرد زیادی ندارند و در اکثر مواقع گرد بیشتر پرکاربردترند؛اما در صورت نیاز به صرف زمان کمتر برای انجام کار،میتوان از سوزنهای فلت استفاده کرد.
سوزنها به صورت ۹،۷،۵،۳….،سر موجود هستند که باید با توجه به اصول علمی و آموزش تخصصی، در جای مخصوص خود بکار گرفته شوند در غیر اینصورت پیامدهای ناخوشایندی برای پوست بهمراه خواهد داشت.

سوزن میکروپیگمنتیشن در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس)

 

پیگمنتر نیاز است که آموزش های خود را دقیق و زیر نظر پزشک متخصص ببیند. در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران(تهرانپارس)، بهترین آموزشگاه آرایشگری تهران،  تمامی موارد آموزش میکروپیگمنتیشن زیر نظر پزشک متخصص انجام می گیرد. مدرک فنی حرفه ای بین المللی نیز در آخر دوره صادر خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه نمایید:

دوره آموزش میکروپیگمنتیشن

3/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

جدیدترین مطالب آموزشی

جدیدترین اخبار و اطلاعیه ها