سالن زیبایی لیلا خانی

معرفی آکادمی زیبایی و انواع تاتو (میکروپیگمنیشن)سال 2021

فهرست مطالب

معرفی آکادمی زیبایی و انواع تاتو (میکروپیگمنیشن)سال 2021

آیا با آکادمی های مطرح دنیا در زمینه آرایش دائم و نیمه دائم آشنایی دارید؟
در این مقاله آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس) قصد دارد آکادمی های زیبایی دنیا را نام برده و با چند تکنیک جدید آرایش دائم (تاتو) آشنا شویم.
در دنیای امروز، زیبایی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و به همین خاطر آکادمی های مختلفی در این زمینه و به خصوص در زمینه آرایش دائم (تاتو) و نیمه دائم فعالیت می کند که بسیار شناخته شده هستند و اعتباری در سطح بین المللی دارند از جمله این کمپانی ها به نام:

  • بایوتاچ (Biotouch)
  • Rejuvi
  • Iwi
  • Phi-academy
  • Goochie
  • Mastor s

از بین کمپانی های بالا Phi-academy محبوبت ترین و فعالترین در زمینه تاتو است که بسیار مورد توجه از هر سمت جهان قرار گرفته است.

آکادمی فی چیست؟(phi)

برانکو بابیک (اهل صربستان) موسس این آکادمی است و تکنیک phi brows را طراحی کرد که به نام فیبروز ما میشناسیم. با الگو قرار دادن این  متد، متدهای دیگر هم پا به عرصه گذاشتند از جمله:
Bold brows , nano brows , contour brows , breezy brows را نام مبرد.

نانو بروز چیست؟

نانوبروز در تاتو و آرایش دائم و میکروپیگمنتیشن - آموزشگاه آرایشگری زنانه شرق تهران (تهرانپارس)

تکنیک نانو بروز (به انگلیسی nano brows)  تکنیک نوینی است که با سوزن های بسیار باریک در حد سایز نانو که نوک آن به سختی قابل دیدن است، ابرو تاتو می شود و حالت بسیار طبیعی می دهد و مثل موی ریز دیده می شود.

تفاوت نانو بروز و بولد بروز

تفاوت این دو در نوع سوزن و دقت آن است. در بولد بروز نوع  تاتو واضح تر است .در نانوبروز به دلیل بسیار نازک بودن سوزن درد خیلی کمتری در هنگام تاتو احساس می کنید.

در بولدبروز یا سایر روش ها هر خط یا تارمویی که می کشید، 3 الی 4 ثانیه یا کمتر زمان می برد اما در نانوبروز هر خط شما یا تار مویی که می کشید حدود 15 الی 20 ثانیه طول می کشد.

کانتوربروز چیست؟

کانتوربروز در تاتو و آرایش دائم و میکروپیگمنتیشن - آموزشگاه آرایشگری زنانه شرق تهران (تهرانپارس)

کانتوربروز (به انگلیسی contour brows) مانند همه موارد کانتورینگ صورت، این مدل یک سایه روی ابرو ایجاد می کند و یک نوع آرایش نیمه دائم روی صورت محسوب می شود.

بریزی بروز چیست؟

بریزی بروز در تاتو و آرایش دائم و میکروپیگمنتیشن - آموزشگاه آرایشگری زنانه شرق تهران (تهرانپارس)

بریزی بروز (به انگلیسی breezy brows) یک تکنیک تلفیقی از میکروبلیدینگ و شیدینگ ابرو است که بسیاری از افراد هالیوود از این تکنیک استفاده می کنند.

ماندگاری این تکنیک بسیار بالاست و حالت رو به بالا و طبیعی به صورت می دهد و از مرز بندی در این متد استفاده نمی شود.
در این آکادمی حتی به صورت آنلاین هم قابل عضو شدن است. رشته مورد نظر خود را انتخاب می کنید و پس از اتمام دوره مدرک خود را دریافت کنید.
از طریق نقشه آکادمی فی، می توانید نزدیکترین محل آن را به مکان زندگی خود پیدا کنید.

 

آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس تهرانپارس (شرق تهران) از بهترین آموزشگاه های آرایشگری اصیل تهران و بنیانگذار آموزش میکروپیگمنتیشن (آرایش دائم) در کشور می باشد و در زمینه تاتو کلاسهای آموزشی با متدهای جدید و ارائه مدرک بین المللی زیر نظر مدرس فنی حرفه ای برگزار می نماید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دورهای آموزش میکروپیگمنتیشن آموزشگاه آرایشگری زنانه ما به لینک زیر مراجعه نمایید:

آموزش تاتو و آرایش دائم

 

در صورت داشتن سوال یا ابهام در قسمت نظرات بیان کنید تا آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس تهرانپارس (شرق تهران) در اسرع وقت پاسخ دهد.

 

به این نوشته امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

جدیدترین مطالب آموزشی

جدیدترین اخبار و اطلاعیه ها