سالن زیبایی لیلا خانی

آموزش نکات میکروپیگمنتیشن از لب تا ابرو

فهرست مطالب

آموزش نکات میکروپیگمنتیشن از لب تا ابرو

قیمت کلاسهای آموزشی میکروپیگمنتیشن

با توجه به افزایش طرفداران هرروزه این رشته، متدهای بسیاری به آن افزوده می گردد و با ذکر سرفصل های هر آموزشگاه آرایشگری متفاوت است و همچنین آموزشگاه مورد نظر مدرک بین المللی فنی حرفه ای ارائه می کند یا خیر نیز در قیمت کلاس آموزش میکروپیگمنتیشن موثر است. بنابراین قیمت ها با توجه به امکانات آموزشگاه آرایشگری مورد نظر متفاوت است. در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران(تهرانپارس) از بهترین آموزشگاه های آرایشگری فنی حرفه ای تهران نیز کلاسهای آموزش میکروپیگمنتیشن با ارائه مدرک بین المللی فنی حرفه ای با رعایت تمامی موارد بهداشتی برگزار می گردد. برای اطلاعات بیشتر وارد لینک زیر شوید:

آموزش تاتو - آرایش دائم

کلاسهای آموزشی میکروپیگمنتیشن آموزشگاه آرایشگری گل گیس

بسیاری از خانم ها دوست دارند همیشه روی صورت خود آرایش دائم داشته باشند، همیشه ظاهر خوش رنگ و نقشی داشته باشند. به همین منظور بسیاری از خانم ها به آموزش میکروپیگمنتیشن یا آرایش دائم روی می آورند یا به سراغ سالن های زیبایی مرتبط می روند تا میکروپیگمنتیشن انجام بدهند. میکروپیگمنتیشن انواع مختلفی دارد که در ادامه مقاله آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران از بهترین آموزشگاه های آرایشگری فنی حرفه ای تهران به آن می پردازد.

موضوعات آموزش میکروپیگمنتیشن که آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس در ادامه به آن می پردازد:

  • میکروپیگمنتیشن لب و روش آموزش آن (به همراه ویدیوی آموزشی کار هنرجوی آموزشگاه آرایشگری گل گیس)
  • میکروپیگمنتیشن ابرو و روش آموزش آن (به همراه ویدیوی آموزشی کار هنرجوی آموزشگاه آرایشگری گل گیس)
  • میکروپیگمنتیشن خط چشم و آموزش آن (به همراه ویدیوی آموزشی کار هنرجوی آموزشگاه آرایشگری گل گیس)
  • قیمت کلاسهای آموزشی میکروپیگمنتیشن

در ادامه با آموزشگاه آرایشگری زنانه ما همراه باشید.

میکروپیگمنتیشن لب

در این نوع آرایش دائم یک لایه رنگ ملایم دلخواه متناسب با لب شما، در لایه زیرین لب انجام می شود. این روش میکروپیگمنتیشن لب با رنگهای ضد حساسیت که تنوع بسیاری دارند انجام می شود. این روش برای خانم هایی که خط لب مشخص ندارند یا می خواهند لبهایشان فرم بگیرد بسیار مناسب است. همچنین این آرایش دائم  کمی حجم نیز به لب ها می دهد.

در این ویدیو نمونه کار هنرجو، در کلاس آموزش میکروپیگمنتیشن روی لب های مدل زنده در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس) از بهترین آموزشگاه های آرایشگری فنی حرفه ای تهران مشاهده می نمایید.

میکروپیگمنتیشن ابرو

میکروپیگمنتیشن ابرو در سیستم زیبایی امروزه با عنوان هاشور ابرو به روش های مختلف نیز نامیده می شود.  با استفاده از رنگ تاتو مناسب ابروی شما، آنها را فرم داده و با توجه به نوع صورت میکروپیگمنتیشن را انجام می دهیم. عدم تقارن نیز از طریق هاشور ابروی صحیح کاملا به صورت طبیعی قابل اصلاح است.

در این ویدیو تصویری آموزش میکروپیگمنتیشن ابرو توسط هنرجو در کلاسهای آموزشی آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس مشاهده می کنید:

میکروپیگمنتیشن خط چشم

خانم هایی که مژه های کم پشت دارند و خط مژه ندارند با استفاده از میکروپیگمنتیشن خط چشم یک لایه خط بین مژه ها طراحی می شود که همیشه چشمانی خوش حالت و بشاش خواهند داشت. برخلاف تصور بسیاری از خانم ها این روش التهاب چشم را شامل نمی شود. تنها در صورتی دچار گل مژه یا التهاب می شود که مواد مورد نظر استریل نشده باشد و میکروپیگمنتیشن را متخصص حرفه ای انجام ندهد.

در ویدیوی تصویری زیر، آموزش میکروپیگمنتیشن خط چشم توسط هنرجوی آموزشگاه آرایشگری فنی حرفه ای گل گیس را مشاهده می کنید:

در صورت داشتن سوال یا ابهام در بخش نظرات بیان کنید تا آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس) به شما پاسخ دهد.

به این نوشته امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

جدیدترین مطالب آموزشی

جدیدترین اخبار و اطلاعیه ها