سالن زیبایی لیلا خانی

فلوفی بروز در تاتو چیست؟ + ویدیو تصویری

فهرست مطالب

فلوفی بروز در تاتو چیست؟ + ویدیو تصویری

یکی از کشف های جدید میکروبلیدینگ ابرو، فلوفی بروز (به انگلیسی fluffy brows)است. این تکنیک شگفت انگیز با سایه زدن ضربه ای مدل موی میکروبلیدینگ، برای کسانی که ابروهایشان کم است یا ظاهر پرتر و پررنگ تر می خواهند انتخاب مناسبی است. همچنین برای کسانی که پوست چرب دارند نیز مناسب است. این روش برخلاف روش های دیگر مانند بریزی بروز، بولد بروز و …. از نوع ابروهای کرکی و فلوفی استفاده می شود که فوق العاده طبیعی در چهره هستند.

فلوفی بروز برگرفته از الگوی ابروهای نامرتب هست و برای کسانی که ابروهای کم پشتی دارند کاملا مناسب هست. خطوط رو به بالا زده میشه و به همین دلیل حالت فشن داره و چهره رو بسیار شاداب نمایش داده خواهد شد. خطوط در تاتوی فلوفی ابرو به صورت وارونه های نرم ترسیم می شود.


مقاله مرتبط : بریزی بروز چیست و روش انجام و مزایای آن

بریزی بروز ابرو چیست و روش انجام و مزایای آن


 

فلوفی بروز از تعدادی کمی سوزن بلیدینگ استفاده می شوند و برای انواع ابرو چه ابروهای به هم ریخته یا کم پشت و بدون مدل مورد استفاده قرار می گیرد. در ادامه مقاله آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای ما به توضیحات بیشتری از آن می پردازد. با آموزشگاه اریشگری زنانه ما همراه باشید.

مزیت های فلوفی بروز

این سبک یک راه حل عالی برای ابروهای نامرتب است ، جایی که رشد مو از الگوهای مختلف پیروی می کند. با استفاده از لمینت می توان ظاهر متقارن تری ایجاد کرد تا با ظاهر کاملتر به شکل دلخواه برسیم.

این نوع فیبروز ابرو با نوعی لمینت و کشش ابرو همراه است که از سایر بروزهای ابرو متمایز می شود. لمینت ابرو به فرم ابروهای شما کمک می کند تا فرم یکنواخت تری داشته باشید.

چرا سبک ابروهای فلوفی و کرکی ترند و مد هستند؟

فلوفی بروز چیست در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس)

در حالی که در گذشته گرایش ابروها اغلب از فیلم ها یا چهره های فرهنگی الهام گرفته شده بود، این روند تا حدی از الگوی همه گیر الهام گرفته شده است.

دوام ابروهای فلوفی بروز چقدر است؟

بستگی به نوع پوست و خشکی یا چربی آن متفاوت است.

هر چند وقت یکبار باید ابروهای فلوفی را تمدید کرد؟

طبق تجربه آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای ما، عموماً هر شش تا هشت هفته خانم های عزیز می توانند کار را تمدید کنند. ما بیش از هر چیز می خواهیم یکپارچگی موهای ابرو را حفظ کنیم. موهای ابرو درست مانند موهای مژه است – چرخه های رشد را پشت سر می گذارد و می ریزد ، بنابراین در حدود شش تا هفت هفته متوجه خواهید شد که قوام به حالت عادی باز می گردد.

هزینه فلوفی بروز به چه صورت است؟

فلوفی بروز چیست در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس)

با توجه به مدت زمانی که طول می کشد قیمت و هزینه آن متفاوت است به دلیل اینکه چندین بار روی قسمت های مختلف ابرو به مدت چندین ساعت انجام می شود نسبت به بقیه فیبروز و بلیدهای ابرو گران تر است.

نکته ای که لازم است آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای ما اشاره کند که با توجه به عکسها که مشاهده کرده اید، این نوع میکروبلیدینگ برای آقایان هم انجام می شود و بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. هم نوع زنانه و مردانه آن قابل انجام است.

در ویدیوی زیر نمونه ای از کار فلوفی بروز به صورت نمونه که آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس برای شما تهیه کرده است مشاهده می کنید:

 

آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران(تهرانپارس) از بهترین آموزشگاه های ارایشگری در تهران، دوره های آموزش انواع تاتو و فیبروزها را با ارائه مدرک بین المللی برگزار می نماید. برای شرکت در کلاسهای آموزش تاتو و میکروبلیدینگ روی لینک زیر کلیک کنید:

آموزش تاتو - آرایش دائم

ورود به صفحه آموزش تاتو

 

در صورت داشتن سوال یا ابهام در زمینه تاتو یا آرایش دائم در قسمت نظرات بیان کنید تا آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران(تهرانپارس) پاسخ دهد.

 

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

جدیدترین مطالب آموزشی

جدیدترین اخبار و اطلاعیه ها