سالن زیبایی لیلا خانی

مواد مصرفی برای یک شینیون ماندگار

فهرست مطالب

بسیاری از خانم ها این سوال را از آموزشگاه آرایشگری زنانه به کرات می پرسند که برای ماندگاری یک شینیون در مهمونی یا مراسم عروسی باید چه نوع محصولات مصرفی از وسایل مورد نیاز شینیون استفاده کنند، چه برندی و مارک لوازم شینیون مو مناسب است،  چطور باید از این لوازم شینیون مو مثل تافت مو، چسب مو، پودر مو و … استفاده کنیم. در این مقاله آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس) از بهترین آموزشگاه های آرایشگری فنی حرفه ای در تهران، به معرفی وسایل مورد نیاز شینیون (البته از نوع مصرفی آن) برای انواع شینیون های مختلف از جمله مواد شینیون خطی، شینیون باز، شینیون موی کوتاه و …. می پردازد. با آموزشگاه آرایشگری زنانه ما همراه باشید.

تضمین بهترین قیمت و کیفیت 

ثبت نام و مشاوره رایگان 

آموزش شنیون مو آموزشگاه گل گیس تهران

توجه داشته باشید که در این مقاله آموزشگاه آرایشگری زنانه ما به معرفی مواد مصرفی شینیون مو می پردازد. برای اطلاعات از وسایل مورد نیاز آموزش شینیون مو وارد صفحه زیر شوید:

وسایل مورد نیاز دوره شینیون مو

وسایل مورد نیاز دوره شینیون مو

تافت مو

تافت ها در انواع خارجی و ایرانی و طرح آن هم زیاد وجود دارد. لازم است که با مشورت از افراد معتبر برای تهیه تافت مو و سایر لوازم مصرفی شینیون مو مشورت کنید. تافت مو ها در شماره های مختلف از ۱ تا ۶ در بازار فروش محصولات شینیون موجود است. برای خانم هایی که موی فر یا وز دارند می توانند از اثر قوی تر مثل شماره ۵ یا ۶ تافت مو استفاده کنند.گاهی اوقات تافت مو را فقط در انتهای کار و فیکس مو استفاده می کنند اما برای بعضی موهای صاف یا شینیون های باز بیشتر از مراحل آخر نیز مورد استفاده قرار می گیرد. با آموزش درست توسط اساتید حرفه ای می توانید تمامی ترفندهای تخصصی آن را یاد بگیرید.

تافت مو ایرانی

مواد مصرفی شینیون مو - آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای گل گیس شرق تهران (تهرانپارس)

برندهای ایرانی تافت مو به دلیل قیمت مناسب بیشتر طرفدار دارند اما قطعا با هزینه بیشتر می توانید شینیون زیباتری روی موهای خود داشته باشید.

برند ایرانی تافت مو از جمله : تافت مو آلبورا، کاسپین، پادینا، سیلک و تافت موی بیول که بسیار مورد استفاده قرار می گیرند.

نکته ای که لازم است از جانب مدرس آموزش شینیون آموزشگاه آرایشگری گل گیس مطرح کنیم این است در زمینه تافت مو کاسپین شماره ۴ هست که بسیار تافت خوبی از نظر کیفیت در گذشته بود ولی از نظر کیفیت مواد مصرفی مثل قبل نیست و توصیه نمی شود.

بهترین تافت موی ایرانی

طبق تجربه هایی که اساتید بین المللی فنی حرفه ای آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس داشته اند، تافت موی اسلیک یا سلیک (به انگلیسی Slik) صورتی از بهترین نوع تافت مو به خصوص تافت موی رنگی است. این تافت مو به لحاظ کیفیت به تافت های خارجی رقابت می کند. این تافت دارای ویتامین b۵ هست در بازار سنتی و آنلاین (به خصوص در لیست فروش لوازم شینیون موی دیجی کالا) به راحتی می توانید تهیه نمایید.

تافت مو خارجی

مواد مصرفی شینیون مو - آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای گل گیس شرق تهران (تهرانپارس)

برندهای خارجی تافت مو از خواص مختلفی از جمله حالت دهی بالا، صاف کردن موهای فر و وز و …. برخوردار هستند. انواع تافت مو از جمله لویز (looys- ساخت آلمان)، پی، سیلوئت( Silhouette )، کئون (Keune – ساخت هلند) و اوسیس (Osis – ساخت آلمان) برندهای با کیفیت تافت مو به خصوص مناسب برای انواع شینیون های جدید، ماندگاری شینیون مو کوتاه و … هستند.

بهترین تافت موی خارجی

از نظر مدرسین بین المللی آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران(تهرانپارس) از بهترین آموزشگاه های آرایشگری فنی حرفه ای تهران، تافت موی اوسیس در زمینه ماندگاری انواع شینیون مو از دخترانه تا شینیون عروس، امتحان خود را پس داده است.

فرمول تافت موی اوسیس از بهترین نوع طبیعی بوده و به سادگی روی مو به خصوص برای انجام شینیون خطی ، شانه می شود و از وز شدن مو برای مدت طولانی جلوگیری می کند. از قوی ترین حالت دهنده های مو هست.

* یکی از توصیه های آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس این است که حتما در کیف لوازم و وسایل شینیون خود یک تافت هارد داشته باشید. به خصوص اگر تافت موی هارد اوسیس شماره ۳ آن جزو لیست وسایل شینیون شما باشد از شینیون با کیفیت و ماندگار خود مطمئن هستید.

برای خانم هایی که موهای نرم و نازکی دارند اسپری نمک دریایی اوسیس باعث آهاردار شدن موها می شود. برای شینیون باز مو به خصوص می توانید روی ساقه مو اسپری کنید و با باد سرد سشوآر مدل موی مورد نظر خود را فیکس کنید.

سرم کریستال یا اسپری شاین مو

مواد مصرفی شینیون مو - آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای گل گیس شرق تهران (تهرانپارس)

به این محصول شاینر مو نیز می گویند که به دو صورت در بازار موجود است:

  • به صورت سرم کریستالی مایع که روی مو مالیده می شود و خاصیت و براقیت برای مو به همراه دارد. این نوع شاینرها معمولا بوی خوشایندی دارند.
  • اسپری های شاینر هم لابلای مو زده می شود و باعث حالت دهی نیز به موهای شما به خصوص برای انجام شینیون مو بسیار زیبا و کاربردی است و معمولا در انتهای کار مدل مو چه شینیون یا براشینگ مو مورد استفاده قرار می گیرد.

خب آموزشگاه آرایشگری زنانه ما از آنجا که می خواهد در این مقاله سوال بسیاری از هنرحویان حین آموزش شینیون مو را نیز پاسخ دهد ابتدا به تفاوت اسپری شاین مو و تافت مو بپردازیم و یک محصول تلفیقی جذاب و باکیفیت شینیون مو از این دو محصول را نیز معرفی خواهیم کرد. در ادامه با آموزشگاه آرایشگری ما همراه باشید.

بهترین مواد شاین شینیون مو

محصول ۱: محصول شاینر مو با نام اُ آر اس (ors – ساخت ایتالیا) حاوی تقویت کننده روغن زیتون قوی برای شینیون و براشینگ مو، همچنین بوی بسیار خوش رایحه که به خوش بو شدن موهای شما نیز کمک می کند. در انتهای شینیون مو به آن اسپری می شود. این محصول هم اصل و طرح دارد پس حواستان را جمع کنید که در خرید لوازم شینیون، محصول باکیفیت خریداری کنید.

محصول ۲: محصول کاملا تایید شده از جانب مدرس آموزش شینیون مو در آموزشگاه آرایشگری گل گیس اسپری شاین اوسیس (Osis) شماره ۱ آن بخصوص که بسیار سبک است.

تفاوت اسپری شاین مو و تافت مو

  • اسپری شاینر مو برای جلوگیری از کدر شدن مو استفاده می شود. این محصول معمولا بسیار سبک است و چسبندگی خاصی ندارد. برخی از محصولات خارجی اسپری براق کننده مو تا ۲۴ ساعت براقیت مو را حفظ می کنند ولی نکته ای که دارد مو را حالت نمی دهد و فقط براقیت به مو می دهد.
  • تافت مو برای حالت دهی موها استفاده می شود. جز مواد اولیه لازم برای شینیون مو به خصوص شینیون های خطی و موی کوتاه می باشد.

تلفیق شاین و تفات (اسپری وکس)

مواد مصرفی شینیون مو - آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای گل گیس شرق تهران (تهرانپارس)

از جمله محصولات تلفیقی بسیار عالی که آموزشگاه آرایشگری ما بسیار آن را توصیه می کند که هم موها را از حالت موخوره و وزی خارج می کند، به مو حالت می دهد و آن را براق و شاین دار می کند، محصول اسپری وکس کئون است که بسیار سبک و با مقدار کم استفاده از آن می توانید حجم زیادی از مو را تحت پوشش قرار دهید.

پودر حجم دهنده شینیون مو

مواد مصرفی شینیون مو - آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای گل گیس شرق تهران (تهرانپارس)

یکی دیگر از لوازم مورد نیاز شینیون مو از نوع مصرفی آن، پودرهای حجم دهنده مو هستند که بسیار طبیعی و زیبا به مو حجم می دهند. به خصوص برای شینیون عروس و همچینی برای موهای نرم و لخت نیز بسیار استفاده می شوند.

بهترین محصول پودر حجم دهنده شینیون مو

از جمله پودرهای مو که آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای ما تایید می کند ،

محصول شماره ۱ بهترین پودر حجم دهنده : پودر پشینیت (Passionate – ساخت ترکیه ) است. این پودر مو در صورت استفاده در اکثر اوقات نیاز به تافت مو استفاده نمی شود البته باز تاکید می کنیم که بستگی به نوع شینیون مو دارد.

محصول شماره ۲ بهترین پودر حجم دهنده : پودر ایماج (Imaj ) با ماندگاری بالا تا ۴۸ ساعت و پودر مو های باکیفیت برای شینیون مو هست. این پودر مو فاقد مواد حساسیت زا برای پوست سر است.

محصولات آماده سازی مو برای شینیون

در این قسمت به چند مورد از محصولات توصیه ای آموزشگاه آرایشگری زنانه ما برای خرید لوازم شینیون مو از نوع مصرفی آن اشاره می کنیم.

روغن مو گلیس (Gliss Kur)

مواد مصرفی شینیون مو - آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای گل گیس شرق تهران (تهرانپارس)

این روغن مو یک نوع ترمیم کننده مو نیز به حساب می آید. آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس توصیه می کند که قبل از اینکه شینیون مو را آغاز کنید، یکی از مواد لازم برای شینیون مو است که باعث ایجاد یک شینیون موی ماندگار می شود.

اسپری دوفاز نلی (Nelly)

مواد مصرفی شینیون مو - آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای گل گیس شرق تهران (تهرانپارس)

این اسپری برای موهای وز یا فر بسیار عالی عمل کرده است و به تجربه مدرسین آموزش شینیون آموزشگاه آرایشگری گل گیس ثابت شده است. قبل از انجام براشینگ یا شینیون مو روی موهای مرطوب اسپری کنید.

کرم مو

مواد مصرفی شینیون مو - آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای گل گیس شرق تهران (تهرانپارس)

این محصول کاملا شباهت به کرم های دست و صورت دارد ولی کمی مواد مصرفی مناسب مو هم داخل آن از جمله گلیسیرین، لانولین، پارافین، کراتین، آب رسان مو و …. در آن گنجانده شده است. این نوع کرم ها در انواع مختلف کرم براق کننده مو، کرم صاف کننده مو، کرم تقویتی و … در بازار موجود هستند که می توانید در لیست وسایل شینیون خود قرار دهید. برای موهای وز کرم مو از مواد مورد نیاز شینیون مو برای آماده سازی آن محسوب می شوند.

بهترین کرم مو

از نظر مدرس آموزشگاه آرایشگری فنی حرفه ای گل گیس، کرم موی برکلی (Berekeley – ساخت آلمان) مدل آکوآ از بهترین نوع برای رفع موخوره مو، حالت دهی مو، تقویت کننده و مرطوب کننده قوی مو و حاوی گلیسیرین می باشد. دقت کنید که طرح آن را نخرید، اصل آن تمامی نوشته ها به صورت انگلیسی و عربی حک شده است.

تشخیص لوازم آرایش تقلبی و اصل

مقاله مرتبط :

تشخیص لوازم آرایش تقلبی و اصل

اسپری شامپو خشک

مواد مصرفی شینیون مو - آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای گل گیس شرق تهران (تهرانپارس)

در صورتیکه موهای چرب دارید یا مشتری دارید که موهای چرب دارد، شینیون مو روی موهای چرب بسیار سخت است و حالت پذیری آن بسیار کم است. به این منظور نیاز است که از یک اسپری شامپو خشک استفاده نمایید تا حالت مو را حفظ نمایید.

بهترین اسپری شامپو خشک

آموزشگاه آرایشگری زنانه ما اسپری شامپو خشک گلینت (Glynt – ساخت آلمان) بدون نیاز به آب را توصیه می کند. این محصول به سرعت پس از اسپری به ساقه مو حالت سبکی به مو می دهد و مو ها را پرپشت نشان می دهد. دقت داشته باشید که این محصول شینیون مو را بعد از براشینگ مو به ساقه مو اسپری کنید و مدل شینیون خود را انجام دهید.

موس مو

مواد مصرفی شینیون مو - آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای گل گیس شرق تهران (تهرانپارس)

یکی دیگر از مواد شینیون که بسیار کاربردی است و نه تنها برای شینیون مو بلکه براشینگ نیز به کار می رود، موس مو است. این محصول به شکل کف است و در بسته بندی اسپری به کار می رود. برای حالت دادن موهای نیمه صاف یا مجعد بسیار کاربردی است. موس هم در انواع مختلف موس نگه دارنده، موس ژل مانند و …  در بازار آرایشگری موجود هستند.

شینیون های مو روز به روز بر تعداد آنها افزوده می گردد از جمله شینیون های جدید مثل شینیون های موی باز، شینیون های خطی جدید، شینیون موی کوتاه، دخترانه جدید، شینیون باز عروس و ….

بازار کار شینیون بسیار رو به پیشرفت است و برای علاقمندانی که تمایل دارند به صورت حرفه ای آموزش شینیون را آموزش ببینند، آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران از بهترین آموزشگاه های آرایشگری فنی حرفه ای تهران، دوره های آموزش شینیون مو را با ارائه مدرک بین المللی فنی حرفه ای برگزار می نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر وارد لینک زیر شوید:

آموزش شینیون مو

ورود به صفحه آموزش شینیون مو

در صورت داشتن سوال یا ابهام در بخش نظرات بیان کنید تا آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس) پاسخ دهد.

4.7/5 - (3 امتیاز)

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

جدیدترین مطالب آموزشی

جدیدترین اخبار و اطلاعیه ها