سالن زیبایی لیلا خانی

انواع کانسیلر رنگی و نحوه استفاده و خرید آن

فهرست مطالب

انواع کانسیلر رنگی و نحوه استفاده و خرید آن

برای داشتن پوستی صاف و شفاف، بسیار مهم است که زیرسازی آرایشی خوبی انجام دهیم تا هم زیبایی دوچندان داشته باشیم و هم آرایشمان ماندگار باشد. کانسیلر یک مواد آرایشی با پودرفشرده است که برای پوشش انواع ناهنجاری های پوستی مانند لک، آکنه، جوش و … مورد استفاده قرار می گیرد.
آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس) به بررسی انواع کانسیلر های رنگی، کاربرد آن و نکات خرید کانسیلر می پردازد که در ادامه مقاله شرح خواهیم داد. با آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس همراه باشید.

انواع کانسیلر از نظر کاربرد

کانسیلرها به شکل های جامد و مایع در ابعاد مختلف مورد استفاده قرار می گیرند، در این قسمت به این موارد خواهیم پرداخت.

کانسیلر استیکی یا مدادی

انواع کانسیلر رنگی در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس تهرانپارس (شرق تهران)

از این نوع کانسیلر معمولا برای زیر چشم و پوشاندن گودی زیر چشم استفاده می شود. برای اطراف لب نیز بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

کانسیلر کرمی

کانسیلر کرمی برای پوست های خشک بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. برای کسانی که آمادگی جوش زدن دارند برای خرید آن پول خود را دور ریخته اند. برای پوشاندن انواع آکنه و لک پوستی بسیار مناسب است.

کانسیلر مایع

این کانسیلر بسیار کاربردی برای پوست های چرب است. فاقد چربی است و در انواع مات و براق در بازار موجود است. برای کسانی که می خواهند برجستگی صورت خود مثل جوش و …. را پوشش دهند گزینه مناسبی است.
همچنین برای افرادی که دارای چروک پوستی هستند پوششی مناسب برای این موارد است.

انواع کانسیلر رنگی

کانسیلر های رنگی در پالت رنگ زیر به خوبی قابل تفسیر و تشخیص هستند، برای مثال برای خنثی کردن رنگ های کبودی که بنفش رنگ هستند، کانسیلر رنگ زرد خرید کنید. یا برای پوست های جوش دار کانسیلر رنگی سبز برای خنثی کردن آن به کار می رود.

انواع کانسیلر رنگی در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس تهرانپارس (شرق تهران)
کانسیلر نارنجی برای پوشاندن تیرگی های زیر چشم مناسب است. برای پوست های روشن تر می توانید از کانسیلر رنگی هلویی نیز استفاده نمایید.
از کانسیلر رنگی صورتی یا گل بهی می توانید برای شادابی پوست و خنثی کردن رنگ روشن خسته استفاده نمایید.

بهترین کانسیلر از نظر کیفیت

انواع کانسیلر رنگی در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس تهرانپارس (شرق تهران)

به تجربه در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس تهرانپارس،بارها ثابت شده است که کانسیلر رنگی مایع تارت دارای رنگدانه های بسیار قوی، پوشانندگی عالی و ماندگاری بالا است. از نظر قیمت کمی بالا هست به دلیل مواد با کیفیتی که در آن به کار رفته است ولی ارزش خریداری دارد.
در صورت علاقمند بودن به این موارد و نیاز به آشنایی کامل و تخصصی موارد گریم و میکاپ، آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران دوره های گریم و میکاپ تخصصی را با جدیدترین متد و ارائه مدرک فنی حرفه ای بین المللی برگزار می نماید.

نظرات یا سوالات خود را در قسمت زیر بیان کنید، تا آموزشگاه آرایشگری گل گیس در اسرع وقت به شما پاسخ دهد.

به این نوشته امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

جدیدترین مطالب آموزشی

جدیدترین اخبار و اطلاعیه ها