سالن زیبایی لیلا خانی

سایه چشم گلامور چیست + آموزش روش انجام

سایه چشم گلامور
فهرست مطالب

اگر دوست دارید چشمان شما در یک جمع بدرخشد، بدون شک سایه چشم گلامور یک انتخاب هوشمندانه و جذاب است. داشتن یک آرایش چشم خوب بخش اصلی آرایش صورت است. سایه گلامور از دسته سایه های پودری است که دارای ذرات بسیار براق و منعکس کننده نور هستند. برای آرایش چشم عروس و انواع چشم های ریز و درشت یا حتی پف دار با انجام تکنیک های خاص آن بسیار جذاب است. این نوع سایه از نظر محبوبیت با سایه چشم اسموکی و سایر سایه چشم های جدید در رقابت است. در این مقاله آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران(تهرانپارس) از بهترین آموزشگاه های فنی حرفه ای تهران، به توضیحات کامل آموزشی سایه چشم گلامور و معرفی محصول خوب سایه چشم برای خرید رضایت بخش، می پردازد. با آموزشگاه آرایشگری زنانه ما همراه باشید.

سایه چشم گلامور چیست؟

این نوع سایه چشم به انگلیسی (glomar) نیز مانند سایر سایه چشم های نئونی و گلیتر یک نوع سایه چشم می باشد نام این آرایش چشم را سایه چشم گلم (glam) نیز می شناسند. بعضی از هنرجویان در آموزشگاه آرایشگری زنانه ما این سایه را  با سایه چشم گلیتر اشتباه می گیرند در صورتیکه سایه چشم گلیتری از اکلیل و سایر مواد دیگر تشکیل شده است ولی این سایه ذرات براق آن از نوع اکلیلی نیست. (حتما بخوانید : سایه چشم گلیتر چیست ؟)

تفاوت سایه چشم گلیتر و گلامور در تصویر زیر به سادگی مشهود است.

آموزش سایه چشم گلامور - آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس)

ویژگی های سایه چشم گلامور

این نوع سایه چشم را می توان از جذابترین و محبوبترین نوع سایه های رنگی دانست. برای داشتن آرایش چشم ماندگار می توان روی ماندگاری و پخش نشدن آن حساب باز کرد. این نوع سایه چشم از تنوع رنگ بسیار بالایی برخوردار است.

برای کسانی که به بو و رایحه حساسیت دارند آموزشگاه آرایشگری فنی حرفه ای ما لازم است تاکید کند این نوع سایه چشم در بیشتر انواع آن مثل هدی بیوتی، آرت دگو و … فاقد عطر است و به راحتی می توانید استفاده نمایید.

بافت بسیار نرمی دارد و حتما باید با قلم سایه ابرو استفاده شود.

آموزش سایه چشم گلامور

مرحله ۱ آموزش سایه گلامور

ابتدا چشم ها را با پرایمر زیرسازی درست انجام می دهد و کل رنگ پلک چشم را یکرنگ می کنید.

مرحله ۲ آموزش سایه گلامور

بعد از آن یک سایه چشم مات مثل رنگ قهوه ای روشن روی برجستگی پلک خود بزنید.

مرحله ۳ آموزش سایه گلامور

سپس برای ایجاد آرایش چشم براق ، روی خط مژه پایین خود یک سایه چشم براق بنفش بزنید و آن را مخلوط کنید.

(شما به سلیقه خود می توانید رنگ دلخواه را انتخاب کنید که البته آموزشگاه آرایشگری ما توصیه می کند که حتما آموزش درست سایه چشم زدن و انتخاب رنگ مناسب خود را ابتدا یاد بگیرید.)

مرحله آخر

حال  گوشه های داخلی چشم خود را با یک سایه چشم براق و طلایی رنگ برجسته کنید .

و اتمام کار است می تواند خط چشم و ریمل چشم را اعمال کنید.

آموزش سایه چشم گلامور - آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس)

معرفی محصول خوب سایه چشم مدل گلامور

از محصولات خوب و در دسترس می توان به سایه چشم گلامور آرت دکو اشاره کرد. این محصول آلمانی از انواع رنگ سایه چشم ساده تا رنگهای جیغ و روشن رنگبندی دارد.این محصول سایه چشم هم به صورت تکی و هم به صورت پالتی در بازار موجود است.

آموزش سایه چشم گلامور - آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس)

محصولات مختلفی دارد و عکس جدیدترین محصول آن را در قسمت زیر قرار می دهیم. در انواع رنگ مناسب پوست و رژلب شما تنوع بندی دارد.

آموزش سایه چشم گلامور - آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس)

آموزش گریم و میکاپ شاخه بسیار محبوبی است. به خصوص در ایران که نمایش صورت که در شبکه های اجتماعی هم نقش آن پررنگ تر شده است. برای کسانی که دوست دارند میکاپ آرتیست شوند فرصت خوبی را برای درآمد اقتصادی بالا بدست می آورند. آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس) از بهترین آموزشگاه های ارایشگری فنی حرفه ای تهران، دوره های آموزش گریم و میکاپ را با ارائه مدرک بین المللی با ارزش جهانی ارائه می کند. برای اطلاعات بیشتر دوره اموزش گریم و میکاپ وارد صفحه زیر شوید:

آموزش گریم و میکاپ

ورود به صفحه دوره آموزش گریم و میکاپ

در صورت داشتن سوال یا ابهام در زمینه آموزش گریم و میکاپ، سایه گلامور و موارد مرتبط در قسمت نظرات بیان کنید تا آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران(تهرانپارس) پاسخ دهد.

3/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

جدیدترین مطالب آموزشی

جدیدترین اخبار و اطلاعیه ها