گل گیس

معرفی انواع بافت مو 2022 + تصاویر

بافت مو

بافت مو یکی از جذابترین مبحث آرایشگری برای بانوان عزیز است. اینکه با موی ساده می توان انواع بافت مو در مدل های زیبا و جذاب را خلق کرد بدون اینکه برای مو ضرری داشته باشد. بافت مو شامل مدل های مختلف است که هر سال مدل های جدیدی به آن اضافه می گردد.

در این مقاله آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران(تهرانپارس)، از بهترین آموزشگاه بافت مو در تهران، قصد دارد چندین مدل بافت مو جدید 2022 را برای شما رونمایی کند که هم برای مهمانی و هم عروسی و سایر مراسم بسیار مناسب است.
با آموزشگاه آرایشگری زنانه ما همراه باشید.

بافت مو باکسری

یکی از پرطرفدارترین مدل بافت مو، بافت مو باکسری است که در انواع مختلف بافت موی باکسری ریز تا درشت و بافت باکسری تیز و ساده  و کرلی و …. بافته می شود.

بافت موی باکسری در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس تهرانپارس (شرق تهران)

بافت موی باکسری در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس تهرانپارس (شرق تهران)

بافت مو فرانسوی

در بافت موهای سبک اروپایی بافت مو فرانسوی از طرفداران بسیاری برخوردار است. بافت مو فرانسوی به سبک های مختلفی از جمله بافت مو فرانسوی جلوی سر، بافت مو فرانسوی خرگوشی، بافت مو فرانسوی یک طرفه و …. اجرا می گردد.

بافت موی فرانسوی در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس)

بافت موی فرانسوی در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس)

بافت موی فرانسوی در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس)

بافت مو دم اسبی

از جمله بافت مو ساده و شیک که برای مجلس نیز بسیار مناسب است بافت دم اسبی است. بافت مو دم اسبی انواع مختلفی از جمله بافت دم اسبی جلوی مو، دم اسبی به هم پیچیده با مو می توان نام برد.

بافت مو آلمانی

این بافت موی سر هم یکی از محبوبترین بافت مو اروپایی است که در سبکهای مختلفی انجام می شود.

بافت مو قلاب بافی

بافت مو قلاب بافی هم بیشتر در بین دختر خانوم ها محبوب است. از جمله این بافت می توان به بافت موی تل قلاب بافی، بافت کش مو قلاب بافی و …. اشاره کرد.

بافت مو لیمونادی

بافت موی لیمونادی در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس)

بافت مو تیغ ماهی

بافت مو تیغ ماهی انواع مختلفی از جمله ، بافت مو تیغ ماهی موی کوتاه، بافت مو تیغ ماهی جلوی مو، بافت مو تیغ ماهی برجسته، بافت مو تیغ ماهی فرانسوی و …. دارد.

بافت موی تیغ ماهی در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس)

بافت موی تیغ ماهی در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس)

بافت مو جدید دیگری هم با اسم های مختلف مانند بافت مو الماسی،  بافت مو کویین، فیداین و بی گره، بافت مو کره ای و درد …. هستند که در مقاله های دیگر آموزشگاه گل گیس برای شما گردآوردی خواهیم کرد. آموزشگاه زنانه ما را دنبال کنید تا بهترین و جدیدترین ایده ها را در اختیار شما بگذاریم.

اگر علاقمند به یادگیری حرفه ای و تخصصی تمامی بافت مو های حرفه ای هستید، آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس)، از بهترین آموزشگاه بافت مو، با بهترین متد آموزشی و قیمت مناسب و ارائه مدرک بین امللی فنی حرفه ای دوره های آموزش بافت مو را برگزار می نماید.با استفاده از لینک زیر می توانید وارد صفحه دوره بافت مو شوید:

دوره آموزش بافت مو

در صورت داشتن ابهام یا سوال در قسمت نظرات بیان کنید تا آموزشگاه آرایشگری زنانه شرق تهران (تهرانپارس) گل گیس در اسرع وقت به شما پاسخ دهد.

4/5 - (1 امتیاز)

اشتراک گذاری:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
لیلا خانی

لیلا خانی

لیلا خانی هستم، مدیریت آموزشگاه گل گیس با 10 سال سابقه‌ی کاری در زمینه آموزشی در خدمت تمامی هنرجویان و هنرآموزان عزیز می‌باشم.

شبکه های اجتماعی

محبوبترین مطالب

Get The Latest Updates

Subscribe To Our Weekly Newsletter

No spam, notifications only about new products, updates.

جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *