سالن زیبایی لیلا خانی

8+1 سبک میکاپ و آرایش ترند و پرطرفدار در جهان

انواع سبک میکاپ جذاب و پرطرفدار
فهرست مطالب

سبک های آرایش با توجه به غلظت و نوع مواد آن به دسته های مختلفی تقسیم می شوند. در آموزش میکاپ برای دسته بندی جهانی، می توان انواع سبک میکاپ را برحسب آداب و رسوم، کشوریا قاره تقسیم بندی کرد. در این مقاله آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران(تهرانپارس) از بهترین آموزشگاه های ارایشگری فنی حرفه ای تهران، به معرفی انواع گریم و میکاپ در جهان می پردازد.

تضمین بهترین قیمت و کیفیت 

ثبت نام و مشاوره رایگان 

آموزش گریم و میکاپ

۱- آرایش کلاسیک (Classic makekup)

این نوع آرایش بیشتر اصولی است و ظاهر ساده و جذابی دارد. بیشتر بانوان به این سبک آرایش و میکاپ علاقمند هستند. در هر مراسمی می توان با این نوع آرایش ظاهر شد. در این نوع میکاپ، متعادل کردن صورت بسیار مهم است. اگر چشم به صورت غلیظ آرایش شده باشد، برای لبها کافی است از یک رنگ ملایم استفاده نمایید و اگر برعکس، چشم ها را با غلظت بالا آرایش نکرده باشید، می توانید از یک رژ لب مات پررنگ استفاده نمایید.

انواع سبک آرایش و میکاپ - آرایش کلاسیک در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس)

۲- آرایش شرقی (Oriental makeup)

این سبک میکاپ، معمولا هماهنگی رنگ ها بیشترین اولویت را دارد. تناسب رنگ رژ لب با سایه چشم و …. نماد جذابیت آرایش شرقی است.

استفاده از رنگ های شاد و روشن در این آرایش مشهود است.

انواع سبک آرایش و میکاپ - آرایش اروپایی در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس)

۳- سبک میکاپ اروپایی (European makeup)

این نوع آرایش بر پایه سبکی و لایت بودن اجرا می شود. این نوع آرایش دخترانه هم نامیده می شود. در این روش از آرایش غلیظ به هیچ وجه استفاده نمی شود و از رنگ های پایه صورتی به تکرار استفاده می گردد. میکاپ ایتالیایی در این دسته از میکاپ قرار می گیرد.

انواع سبک آرایش و میکاپ - آرایش اروپایی در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس)

( ابن را هم بخوانید: وسایل لازم آرایش دخترانه)

۴- سبک میکاپ عربی (Arabic makeup)

در این آرایش استفاده از رنگ های غلیظ در هر قسمت از صورت بلامانع است. آرایش عربی برای مجالس و فیلمبرداری بسیار زیبا جلوه می کند. معمولا ابروی تیره و پهن دارای مرز از رایج ترین بخش مورد علاقه هواداران این آرایش است.

انواع سبک آرایش و میکاپ - آرایش عربی در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس)

۵- آرایش هالیوودی (Hollywood makeup)

در این نوع آرایش معمولا از سبک کاملا طبیعی و نزدیک به پوست استفاده می شود. تمرکز بر پوشانندگی تمیز چهره و ریزه کاری های آرایش چشم است. گاهی اوقات در ناحیه لب ها با تیرگی خاص جذابیت خاصی به صورت می دهد.

انواع سبک آرایش و میکاپ - آرایش هالیوودی در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس)

۶- سبک میکاپ خلیجی (Gulf makeup)

در این نوع آرایش چشم ها مرکز توجه است. معمولا از مژه مصنوعی ریسه ای در این آرایش برای درشت نشان دادن چشم ها استفاده می شود. از سایه چشم های تیره به خصوص قهوه ای و مشکی در این آرایش به کرات استفاده می شود. استفاده از مقدار زیاد ریمل و خط چشم از فاکتورهای مهم این سبک میکاپ است.

انواع سبک آرایش و میکاپ - آرایش خلیجی در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس)

۷- آرایش هندی (Indian makeup)

در این نوع آرایش از خط چشم گربه ای بسیار استفاده می شود. حتما در این آرایش از خط چشم استفاده می شود. در بیشتر موارد، خط چشم پهن مورد توجه است. سایه نقره ای و طلایی از پرطرفدارترین سایه های این نوع آرایش است. آرایش هندی برای مجالس بسیار مناسب است.

انواع سبک آرایش و میکاپ - آرایش هندی در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس)

۸- سبک میکاپ برزیلی (Brazilian makeup)

آرایش برزیلی در سبک قدیم معمولا به صورت طبیعی بود و کانتورینگ و مدل دادن صورت در آن بسیار مطرح بود. در سبک جدید آرایش برزیلی از کرم پودر ضد آب بسیار استفاده می شود. تمرکز آن بیشتر روی سایه و کانتورینگ صورت است.

انواع سبک آرایش و میکاپ - آرایش برزیلی در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس)

۹- آرایش روسی، سبک میکاپ روسی (Russian makeup)

روس ها به دلیل پوست سفید و چهره سردی که دارند آرایش گرم را بسیار می پسندند. این آرایش برای پوست های سفید بسیار برآزنده است. از سایه سبز و رنگ پودر تیره تر از پوست در این نوع آرایش زیاد استفاده می شود. تناسب رنگ ها در این نوع آرایش اهمیت بسزایی ندارد.

انواع سبک آرایش و میکاپ - آرایش روسی در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس)

(حتما بخوانید : انواع ایده میکاپ ۲۰۲۱)

برای آشنایی فوق تخصصی با انواع سبک میکاپ و یادگیری عملی آن، آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران از بهترین آموزشگاه های ارایشگری تهران، دوره های آموزش گریم و میکاپ را با ارائه مدرک بین المللی فنی حرفه ای برگزار می نماید. اطلاعات بیشتر ثبت نام را در لینک زیر مشاهده نمایید:

 آموزش گریم و میکاپ

در صورت داشتن سوال یا ابهام در بخش نظرات بیان کنید تا آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس) به شما پاسخ دهد.

5/5 - (1 امتیاز)

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

جدیدترین مطالب آموزشی

جدیدترین اخبار و اطلاعیه ها