سالن زیبایی لیلا خانی

آموزش مراحل طراحی سه بعدی ناخن طرح گل با تیپ+ویدیوی آموزشی

فهرست مطالب

آموزش مراحل طراحی سه بعدی ناخن طرح گل با تیپ+ویدیوی آموزشی

برای داشتن بهترین نوع کاشت ناخن نیاز است شرایط مختلف را در نظر گرفت. اگر می خواهید کاشت ناخن تیپ را امتحان کنید به چه دلیل انتخاب کنید؟ سوالات پرتکرار هنرجویان آموزشگاه آرایشگری فنی حرفه ای ما که کاشت ناخن با تیپ بهتره یا با فرمر، نوع تیپ شیشه ای باشد یا سفید، کاشت 3 بعدی با تیپ زیباتر است یا فرمر….

یکی از محبوب ترین و جذاب ترین تکنیک ها بعد از لیفت مژه و  اکستنشن مژه ، طراحی ناخن می باشد که جایگاه ویژه ای در بین خانم ها دارد.

تمامی سوالات ابتدا لازم است با آگاهی انتخاب کنید اگر دوست دارید حرفه ای کاشت ناخن را ادامه دهید بهتر است در کلاسهای عملی که مدرک بین المللی هم ارائه می دهند شرکت کنید و تمامی موارد آموزش کاشت ناخن را خودتان تجربه کنید.

آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای ما از بهترین آموزشگاه های ارایشگری در تهران، در ادامه قبل از آموزش تصویری و ویدیویی مراحل کاشت ناخن اکریلیک سه بعدی با تیپ (طرح گل) به توضیحات مهم آموزش کاشت ناخن می پردازد. با آموزشگاه آرایشگری ما همراه باشید.

نکات کاشت پودری ناخن با تیپ و تفاوت آن با فرمر

 • هواگیری در روش کاشت با تیپ بسیار کمتر انجام می شود. طرح روی ناخن به شکل جذابتری می ماند.
 • کاشت ناخن با روش تیپ گذاری باعث تقویت و محکم شدن آن می شود.
 • در این نوع کاشت ناخن پودری با تیپ مواد آن به سادگی خشک شده و دستگاه یووی دیگر نیازی نیست.
 • موادگذاری با آموزش درست کاشت ناخن با تیپ بسیار ساده تر است.
 • تیپ شیشه ای در صورتیکه کاشت پودری انجام می دهید گزینه بهتری است.
 • فرمر ها دو جنس کاغذی و چند بار مصرف دارند ولی تیپ ها را چندبین بار می توان استفاده کرد.
 • ظرافت و حساسیت کاشت ناخن با فرمر بیشتر است.
 • در هنگام تمدید کاشت ناخن جداسازی فرمر از ناخن بسیار ساده تر از کاشت ناخن با تیپ است.

مقاله مرتبط : آموزش کاشت ناخن پلی ژل با فرمر

آموزش کاشت ناخن پلی ژل با فرمر


آموزش کاشت ناخن پودری سه بعدی طرح گل

ابزار و مواد لازم برای این مدل کاشت ناخن عبارت است از:

 • تیپ شیشه ای سایز مناسب ناخن
 • قیچی یا کاتر برای برش دادن اندازه دلخواه زمان تیپ گذاری
 • پودر کاشت ناخن سه رنگ زرد و سبز و برنزه
 • پودر گلیتری برای یک ناخن
 • پودر کلییر ناخن
 • اکریلیک سفید ناخن
 • قلم موی سه بعدی
 • قلم موی ساده پودری
 • چسب ناخن
 • قلم دات
 • تاپ کات ناخن

مرحله 1 کاشت 3 بعدی ناخن

آموزش طراحی کاشت ناخن سه بعدی در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران(تهرانپارس)

طبق عکس کاشت ناخن سه بعدی ناخن که در بالا مشاهده می کند یک ناخن طرح نود دارد، یک ناخن طرح سه بعدی و ناخن کوچک طرح گلیتری دارد. در ادامه آموزشگاه آرایشگری زنانه  فنی حرفه ای ما، به آموزش مراحل و گام به گام این نوع کاشت می پردازد.

ابتدا تیپ ناخن مناسب مشتری را پیدا کرده و روی نوک ناخن هایش با قرارچسب مناسب کاشت ناخن داده و تیپ را قرار می دهیم. پس از خشک شدن با سوهان فرم مربعی و گوشه دار به ناخن می دهیم. در ادامه ویدیوی زیر را مشاهده نمایید:

مرحله 2 کاشت اکریلیک ناخن

در این مرحله سه نوع پودر رنگی سبز، زرد و برنزی را باهم مخلوط کرده و از ترکیب آن به یک رنگ سبز سدری خوش رنگ می رسیم. آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای گل گیس در مقاله زیر معرفی انواع کاشت پودری را برای عزیزانی که آگاهی ندارند، شرح می دهد:

معرفی انواع پودر رنگی کاشت ناخن – بخش اول

معرفی انواع کاشت پودری رنگی – بخش دوم

در ادامه ویدیوی زیر برای کاشت ناخن سه بعدی را مشاهده کنید:

مرحله 3 کاشت سه بعدی ناخن

در این مرحله از انگشت کوچک شروع می کنیم. پودر کلیر را به مرز ناخن و تیپ به پایین می زنیم. سپس با پودر گلیتر و قلم مخصوص کاشت پودری روی ناخن را به شکل ویدیوی زیر می پوشانیم . دقت کنید که اطراف ناخن را بعد از زدن مواد ببندید تا فیکس شود و هوا نگیرد.

مرحله 4 کاشت ناخن

مواد را بعد از اتمام ناخن کوچک روی ناخن بغلی می زنیم. ابتدا روی تیپ قرار می دهیم و با قلم مخصوص آن را فرم می دهیم و دوباره روی قسمت میانی ناخن را پودر کاشت هلویی قرار می دهیم و یک مدل آمبره به این ناخن می دهیم  و در ادامه مانند ویدیوی زیر آموزش کاشت پودری را انجام دهید:

مرحله 5 کاشت ناخن سه بعدی

در این مرحله روی انگشت میانی هم مانند گام قبل ادامه می  دهیم و با این تفاوت که رنگ هلویی نود به آن می دهیم بدون اعمال رنگ پودری سدری برای این ناخن. در ویدیوها به سادگی می توانید مشاهده کنید:


مقاله مرتبط : آموزش کاشت ناخن پودری

آموزش کاشت ناخن پودری + آموزش تصویری


مرحله 6 کاشت سه بعدی طرح گل

در این مرحله ناخن انگشت نشانه را رنگ پودر سدری یکدست با قلم انجام می دهیم. ویدیوی آموزشی  زیر را دنبال کنید:

مرحله 7 کاشت 3 بعدی ناخن

حال با پودر کلییر برای اینکه ناخن محکمتر شود و طرح های ناخن ثابت بماند روی ناخن را کاور می کنیم:

مرحله 8 آموزش کاشت سه بعدی ناخن

با استفاده از سوهان برقی سر سوهان استوانه ای روی ناخن را تراش می دهیم تا به فرم دلخواه مورد نظر برسید.سپس با سوهان دستی اطراف ناخن را به فرم کافین (به انگلیسی coffin) کمی نسبت به گوشه دار مربعی زاویه دارد، فرم می دهیم:

مرحله 9 آموزش کاشت سه بعدی ناخن

در این مرحله روی انگشت میانی مقداری چسب ناخن می زنیم و سپس تعدادی از نگین طلایی برای ایجاد وسط طلایی رنگ گل استفاده می کنیم و روی چسب قرار می دهیم. سپس با قلم  سه بعدی به اندازه لازم اکریلیک سفید را برداشته و طبق ویدیوی زیر اطراف نگین طلایی گذاشته و گل سه بعدی را شکل می دهیم.

مرحله 10 کاشت ناخن سه بعدی

در این مرحله تعدادی نگین شکل دار را طبق ویدیوی زیر در ابتدای انگشت نشانه در لب مرز خط خط لبخند ناخن قرار می دهیم و برای ناخن شست به علت طولانی شدن آموزش هر کدام از موارد بالا را می توانید انجام دهید. سپس روی همه ناخن ها تاپ کات براق زده و کار به اتمام رسیده است…

آموزش کاشت و طراحی ناخن از پر طرفدارترین شاخه های آرایشگری است و روزانه بر تعداد هنرجویان آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران(تهرانپارس) از بهترین آموزشگاه های ارایشگری در تهران، افزوده می شود. با اخذ مدرک بین المللی کاشت ناخن در هر جای دنیا می توانید مشغول به کار شوید. برای اطلاعات بیشتر ثبت نام کلاسها وارد لینک زیر شوید:

آموزش کاشت ناخن

ورود به صفحه آموزش کاشت و طراحی و ناخن

اگر شما هم علاقمند به شرکت در دوره آموزش طراحی ناخن هستید، می‌توانید با آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس در ارتباط باشید.در صورت داشتن سوال یا ابهام در زمینه آموزش طراحی و کاشت ناخن در قسمت نظرات بیان کنید تا آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران(تهرانپارس) پاسخ دهد.

به این نوشته امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

جدیدترین مطالب آموزشی

جدیدترین اخبار و اطلاعیه ها