سالن زیبایی لیلا خانی

آموزش تصویری طراحی ناخن با قلم مو (براش جزئی و خطی)

فهرست مطالب

آموزش تصویری طراحی ناخن با قلم مو (براش جزئی و خطی)

طراحی و کاشت ناخن هرروز به سمت خلاقیت بیشتری پیش می رود و کسانی که استعداد طراحی ناخن  کاراکتر یا سایر موارد خاص را دارند تا حد زیادی می توانند در این حوزه با طرح های متنوع مشتریان خود را به کار خود علاقمند کنند. در این مقاله آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران(تهرانپارس) از بهترین آموزشگاه ارایشگری زنانه تهران، به معرفی طراحی ناخن های جذاب با قلم مو می پردازد. با آموزشگاه آرایشگری زنانه ما همراه باشید.

آموزش طراحی ناخن صورت

در این طراحی ناخن که در آموزش تصویری زیر به صورت کامل روش استفاده از براش یا قلم طراحی ناخن جزئیات (Deatailing brush) یا قلم طراحی ناخن خطی (Linear brush) را آموزش خواهید دید. استفاده از هر کدام از این دو بسته به نوع تسلط شما متفاوت است. برای کشیدن جزئیات و قوس های ریز، براش جزئیات طراحی ناخن به دلیل سفت بودن موی آن با تسلط بیشتری می توانید طرح ناخن مورد نظر خود را پیاده کنید.

آموزش طراحی ناخن کاراکتربه سبک سایه ای

ترجیحا برای اینکه طرح شما بیشتر به چشم بیاید از رنگ لاک متضاد قلم خود استفاده کنید تا جذابیت بیشتری را به خود جلب کنید. برای مثال اگر از قلم طراحی رنگ سفید استفاده می کنید می توانید از رنگ زمینه با لاک مشکی مات استفاده نمایید.

 

* این مطلب را هم بخوانید : آموزش تصویری انجام طراحی ناخن یونیکورنی

 

ویدیوی زیر را به دقت مشاهده نمایید و روش کار با براش دیتیل طراحی ناخن را بررسی نمایید. در مراحل آخر هم می توانید با استفاده از تاپ کات ناخن روی کل ناخن را پوشش دهید.

آموزش طراحی ناخن ابر و بادی

این طرح ناخن، روی ناخن مانیکور شده یا ناخن کاشت شده، انجام می گیرد. از سه رنگ زرشکی، نارنجی و سفید روی سطح ناخن طبیعی به سادگی می توان این طرح را انجام داد.

 

* این مقاله را هم بخوانید : آموزش تصویری طراحی ناخن با وسایل ساده

 

نحوه دست گرفتن قلم یا براش ناخن در این طرح بسیار مهم است و نیاز به آموزش حرفه ای دارد تا به طرح دلخواه مشتری برسید. ویدیوی زیر را مشاهده نمایید:

 

برای آموزش تمامی تکنیک های فوق حرفه ای آموزش طراحی و کاشت ناخن، آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران(تهرانپارس) از بهترین آموزشگاه های ارایشگری تهران، برای علاقمندان دوره طراحی و کاشت ناخن را با ارائه مدرک بین المللی و همچنین دوره جدید طراحی ناخن (بدون مدرک) را نیز برای علاقمندان به طراحی اضافه نموده است برای مشاهده صفحات دوره ها، به لینک زیر مراجعه نمایید:

ورود به صفحه دوره آموزش طراحی و کاشت ناخن

ورود به صفحه دوره آموزش طراحی ناخن

 

در صورت داشتن سوال یا ابهام در قسمت نظرات بیان کنید تا آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس) به شما پاسخ دهد.

 

3.3/5 - (3 امتیاز)

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

جدیدترین مطالب آموزشی

جدیدترین اخبار و اطلاعیه ها