سالن زیبایی لیلا خانی

آموزش ویدیویی سریع و راحت طراحی ناخن با پیگمنت

فهرست مطالب

آموزش ویدیویی سریع و راحت طراحی ناخن با پیگمنت

طراحی ناخن به سبک های مختلفی قابل انجام است. طراحی هم روی ناخن ساده هم کاشت ناخن قابل انجام است. یکی از این مدل و طرح های جذاب ناخن طراحی با پیگمنت یا رنگدانه های رنگی است. در بازار ناخن انواع رنگ را با تم دلخواه خود می توانید تهیه نمایید.یکی از محبوب ترین و جذاب ترین تکنیک ها بعد از لیفت مژه و  اکستنشن مژه ، طراحی ناخن می باشد که جایگاه ویژه ای در بین خانم ها دارد.

در این مقاله به آموزش تصویری و ویدیویی طراحی ناخن با پیگمنت رنگی توسط آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای گل گیس شرق تهران(تهرانپارس) از بهترین آموزشگاه های ارایشگری تهران می پردازیم.

مرحله اول طراحی ناخن با رنگدانه رنگی

ابتدا پایه ناخن یا کاشت ناخن را با لاک ژل و یک رنگ هلویی کاور کرده. سپس حتما روی ناخن کلینزر می زنیم تا نوچی و چسبندگی ناخن گرفته شود و پودرها به پایه رنگ نچسبد و و اگر لازم بود داخل دستگاه یووی قرار می دهیم تا خشک شود.

مرحله دوم طراحی ناخن با پیگمنت

سپس با قلم نازک طراحی روی ناخن ها طرح ابرو بادی به شکل زیر روی همه ناخن ها اجرا می کنیم. توجه کنید که در این ویدیو روی ماکت دست این طراحی را اجرا می کنیم.

مرحله سوم طراحی ناخن با رنگدانه

سه پیگمنت که در بسته های جداگانه به فروش می رسد تهیه کنید. در این آموزش، آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای ما از رنگهای سرخابی، نارنجی و صورتی استفاده می کند. سپس با استفاده از قلم بزرگ داخل پیگمنت ها زده و روی ناخن به ترتیب ویدیوی زیر می پاشیم.

دقت داشته باشید که طرح دادن و ایده آن کاملا سلیقه ای می باشد و می توانید با توجه به سلیقه خود از هر رنگ و طرحی استفاده نمایید.


مقاله مرتبط : وسایل مورد نیاز دوره آموزش طراحی ناخن

وسایل مورد نیاز دوره آموزش طراحی ناخن


مرحله چهارم طراحی ناخن با پیگمنت رنگی

سپس با استفاده از قلم بادبزنی پودرهای را به آرامی از روی ناخن تکان می دهیم تا فقط پودرها روی طرح ها باقی بماند و زمینه هلویی رنگ فاقد پودر باشد و یک حالت سه بعدی به خود بگیرد. طبق ویدیوی زیر عمل کنید:

مرحله آخر طراحی ناخن با رنگدانه

سپس با استفاده از تاپ کات کل ناخن را کاور می کنیم تا پودرها فیکس شوند و سپس به مدت یک الی دو دقیقه داخل دستگاه uv دستان خود را قرار دهید و کار به اتمام رسید.

با آموزش عملی و مدرسین حرفه ای دلسوز به سادگی می توانید در زمینه آموزش کاشت و طراحی ناخن به درآمد اقتصادی بالا برسید. آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران(تهرانپارس) از بهترین آموزشگاه های ارایشگری در تهران، دوره های آموزش کاشت و طراحی ناخن را با ارائه مدرک فنی حرفه ای بین المللی برگزار می نماید. برای اطلاعات بیشتر ثبت نام دوره ها وارد صفحه زیر شوید:

آموزش کاشت ناخن

ورود به صفحه دوره آموزش طراحی ناخن

ورود به صفحه دوره کاشت ناخن

 در صورت داشتن سوال یا ابهام در زمینه کاشت و طراحی ناخن در قسمت نظرات بیان کنید تا آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران(تهرانپارس) به شما پاسخ دهد.

به این نوشته امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

جدیدترین مطالب آموزشی

جدیدترین اخبار و اطلاعیه ها