سالن زیبایی لیلا خانی

روش انجام طراحی ناخن یونیکورنی+آموزش تصویری

فهرست مطالب

روش انجام طراحی ناخن یونیکورنی+آموزش تصویری

روش انجام طرح یونیکورنی ناخن یکی از روش های پرطرفدار جدید است. این روش از اسب تک شاخ الهام گرفته است که معمولا روی یک ناخن به صورت سه بعدی کار می کنند. در این مقاله آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران از بهترین آموزشگاه های ارایشگری فنی حرفه ای تهران به آموزش تصویری گام به گام طراحی ناخن یونیکورنی می پردازد. با آموزشگاه آرایشگری زنانه ما همراه باشید.

مواد لازم طراحی ناخن یونیکورنی

  • قلم دات طراحی ناخن ریز و متوسط
  • استفاده از ژل پودر کلییر و هلویی
  • تاپ کات ناخن
  • دستگاه یووی (UV)
  • لوازم مانیکور ناخن
  • پولیش ناخن
  • بافر نرم ناخن
  • پودر کروم نقره ای
  • پودر شوگر نقره ای

روش انجام طراحی ناخن یونیکورنی

قبل از شروع توجه داشته باشید که نوع کشیدن خطوط این طراحی ناخن به صورت سلیقه ای است و می توان به جای قلم دات از قلم اشکی نیز استفاده کرد ولی کار با قلم اشکی نیاز به آموزش حرفه ای دارد.

مرحله ۱: مانیکور ناخن را انجام دهید.

مقاله مرتبط : روش انجام مانیکور ناخن

مانیکور ناخن را انجام داده و آن را پولیش می زنیم تا برای ماندگاری مواد روی آن آماده باشد. سپس کمی با بافر نرم روی ناخن را از حالت صیقلی خارج میکنید. طبق ویدیوی زیر عمل کنید.

مرحله ۲:طراحی شیارهای ناخن

حال با استفاده از قلم دات آغشته به ژل کلییر بی رنگ، از آنجاییکه شیارهای این طرح به صورت قوس دار است و کمی نیاز به دقت دارد، طراحی میکنیم. قلم را فشار نمی دهیم تا پخش شود چون می خواهیم طرح ناخن برجسته به نظر برسد. نکات بیشتر ویدیوی زیر به سادگی مشهود است.

مرحله ۳: برجسته سازی بیشتر ناخن

در این مرحله بیشتر طرح سه بعدی به ناخن می دهیم. ابتدا ناخن را زیر دستگاه uv به مدت یک دقیقه قرار می دهیم تا ناخن فیکس شود و سپس با استفاده از قلم دات که به ژل صورتی آغشته شده از قسمت مرکز ناخن که لازم است کمی برجسته تر از انتهای آن باشد طبق ویدیوی زیر شروع میکنیم. توجه داشته باشید که به جای رنگ صورتی می توانید از رنگ دلخواه خود استفاده نمایید.

مرحله ۴: استفاده از تاپ کات

در این مرحله برای فیکس کردن ناخن روی آن را تاپ کات می زنیم و دوباره داخل دستگاه یووی قرار می دهیم.

مرحله ۵: به کاربردن پودر کروم

در این مرحله به استفاده از قلم ابری، پودر کروم را روی کل ناخن پخش می کنیم. طبق ویدیویی زیر که آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران(تهرانپارس) برای شما آماده کرده است، پیش بروید.

این را هم بخوانید : معرفی انواع پودر ناخن

مرحله ۶: استفاده از پودر شوگر نقره ای و اتمام کار

حال کمی از پودر شوگر را به قلم آغشته کرده و روی بعضی از قسمت های ناخن میپاشیم که به صورت سه بعدی درخشش خاصی در نور پیدا کند. سپس به مدت ۳۰ ثانیه ناخن را زیر دستگاه یووی قرار می دهیم. ویدیوی زیر را به دقت دنبال کنید.

 

بسیاری از بانوان علاقه زیادی به طراحی ناخن دارند و فقط می خواهند در این بخش آموزش ببینند، آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران(تهرانپارس) از بهترین آموزشگاه های ارایشگری فنی حرفه ای تهران، دوره های آموزش طراحی ناخن را با جدیدترین متد برگزار می نماید. برای اطلاعات بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید:

ورود به صفحه آموزش طراحی ناخن

در صورتیکه می خواهید دوره آموزش طراحی و کاشت ناخن را باهم بگذرانید و مدرک فنی حرفه ای بین المللی از آموزشگاه آرایشگری ما دریافت کنید، وارد لینک زیر شوید:

ورود به صفحه آموزش طراحی و کاشت ناخن

 

در صورت داشتن سوال یا ابهام در قسمت نظرات بیان کنید تا آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس) به شما پاسخ دهد.

 

به این نوشته امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

جدیدترین مطالب آموزشی

جدیدترین اخبار و اطلاعیه ها