سالن زیبایی لیلا خانی

بهترین ترکیب انواع سایه چشم در گریم و میکاپ

انواع سایه چشم
فهرست مطالب

یکی از زیبایی های گریم و میکاپ، ایجاد ترکیب انواع سایه چشم است که باعث می شود گیرایی و رنگ چشمان جذابتر به نظر برسد. در این مقاله آموزشگاه آرایشگری گل گیس شرق تهران (تهرانپارس) از بهترین آموزشگاه های ارایشگری فنی حرفه ای تهران، به بررسی بهترین ترکیب انواع رنگ های سایه چشم از جمله سایه چشم دخترونه، شاد، شیک و مناسب مجلس و … می پردازد. با آموزشگاه آرایشگری زنانه ما همراه باشید.

سایه های ترکیبی تاثیر زیادی در درشت کردن چشم ها،فرم دادن به آن، و روشن کردن رنگ مردم چشم دارند. ترکیب رنگ های روشن تا تیره به تناسب هم تاثیر بسزایی در گیرایی صورت دارند. برای مثال رنگ های گرم سایه چشم برای کسانی که رنگ چشم مشکی دارند بسیار مناسب است. هارمونی رنگ سایه چشم می تواند روی رنگ مردمک چشم اثر بگذارد. ترکیبات سایه چشم جذاب عبارتند از:

ترکیب سایه چشم شامپاینی و صورتی رزی

این سایه در فصل بهار طرفداران زیادی دارد و رنگ شاد محسوب می شود. سایه شامپاینی که تیره تر است را به پشت پلک می زنید و به آرامی روی چین پلک و کمی بالاتر از آن از سایه چشم صورتی رزی استفاده می نمایید.

بهترین ترکیب انواع سایه چشم در آمو زشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس)

* برای فیکس کردن میکاپ خود می توانید از فیکساتور گریم و میکاپ استفاده نمایید. مقاله فیکساتور آرایش و معرفی بهترین فیکساتور میکاپ را مشاهده نمایید.

ترکیب سایه چشم آبی فیروزه ای و سبز لیمویی

این نوع سایه چشم دخترانه بسیار جذابی است. روی گوشه شروع چشم را سایه چشم سبز زده و از چین پلک و کمی بالاتر رنگ آبی  را با قلم سایه چشم پخش نمایید. حتما سعی کنید با این نوع سایه چشم از خط چشم نیز استفاده نمایید.

بهترین ترکیب انواع سایه چشم در آمو زشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس)

سایه چشم نئونی نیز دارای تضاد های شبرنگ بسیار زیبایی است. برای اطلاعات بیشتر مقاله آموزش سایه چشم نئونی را مشاهده نمایید.

ترکیب سایه چشم طلایی و قهوه ای

این نوع سایه چشم برای اکثر مناسبت ها قابل استفاده است. به مدت طولانی روی چشم بماند جذابیت آن بیشتر نیز می شود. این سایه چشم شیک و جذاب برای چشمان روشن نیز بسیار مناسب است. از سایه طلایی در آرک اول چشم و از سایه چشم قهوه ای در قسمت انتهایی چشم تا چین پلک استفاده نمایید.

بهترین ترکیب انواع سایه چشم در آمو زشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس)

این نوع سایه چشم به دلیل داشتن براقیت شباهت زیادی به سایه چشم گلیتری دارد.

سایه چشم ترکیبی بنفش و طلایی

این نوع سایه برای انواع رنگ چشم مناسب است. به دلیل کمی سرد بودن رنگ بنفش با گرمی رنگ طلایی ترکیب بسیار شیک است.

از سایه بنفش روی کل پلک استفاده نمایید و سپس رنگ طلایی را بالای مردمک چشم در قسمت پلک بالا پخش نمایید.

بهترین ترکیب انواع سایه چشم در آمو زشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس)

گریم و میکاپ از شاخه های جذاب و پولساز آرایشگری است. آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران(تهرانپارس) از بهترین آموزشگاه های آرایشگری فنی حرفه ای تهران، دوره های آموزش گریم و میکاپ را با ارائه مدرک بین المللی فنی حرفه ای برگزار می نماید. برای اطلاعات بیشتر وارد لینک زیر شوید:

 آموزش گریم و میکاپ

در صورت داشتن سوال یا ابهام در قسمت نظرات بیان کنید تا آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران(تهرانپارس) به شما پاسخ دهد.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

جدیدترین مطالب آموزشی

جدیدترین اخبار و اطلاعیه ها