سالن زیبایی لیلا خانی

معرفی پودر فیکس براق و هایلایتر بدن+بهترین برند

معرفی پودر فیکس براق و هایلایتر بدن+بهترین برند
فهرست مطالب

پودر فیکس بیشتر زمانی که کاربرد دارد که به اتمام آرایش رسیده اید و قصد دارید آرایش خود را ثابت نگه دارید و مدت طولانی دوام گریم و میکاپ خود را بالا ببرید. پودرهای فیکس براق هم در بازار موجود هستند که مستقیما می توان روی صورت، دست یا پاها اسپری کرد و جلای زیبایی به پوست شما می دهد. برای شاین دار شدن بدن از هایلایتر(شیمر) بدن استفاده می کنند که برند مخصوص به خود را دارد و بهترین آن را معرفی خواهیم کرد.

در این مقاله آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران(تهرانپارس) از بهترین آموزشگاه های آرایشگری تهران، به بررسی پودر فیکس(فیکساتور) براق می پردازد و بهترین برند آن را به شما معرفی می کند. با آموزشگاه آرایشگری زنانه ما همراه باشید.

بسیاری از خانم ها بعد از اتمام آرایش دوست ندارند روی بینی، گونه ها و پیشانیشان براقیت بیفتد و دوست دارند که جلای صورت خود را حفظ کنند. با استفاده از پودر فیکس براق به سادگی می توان تعادل رطوبت پوست را تنظیم کرد. پودر فیکس ها و پرایمر ها نقش بسیار مهمی در ثبیت آرایش ایفا می کنند. پرایمر ها در ابتدای کار و فیکساتور ها در انتهای کار.

معرفی بهترین پودر فیکس براق صورت

برای معرفی بهترین فیکساتور، طبق تجربه هایی که آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس) از بهترین آموزشگاه های ارایشگری تهران داشته است، برند آرکانسیل از بهترین نوع پودر فیکس براق برای صورت است. برای نمایش زیباترین جلای رنگ پوست دارای رنگ های مختلف از تیره تا روشن است که می توانید متناسب با پوست خود استفاده نمایید. رنگ طلایی این برند بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. این محصول فرانسوی مناسب هر نوع پوست است و دارای ماندگاری بسیار بالایی است.

معرفی پودر فیکس و هایلایتر براق بدن در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران(تهرانپارس)

( مقاله مرتبط : آشنایی با برندهای دیگر فیکاستور آرایش)

ویژگی های پودر فیکس آرکانسیل (Arcanscil)

  • موجب افزایش ماندگاری آرایش
  • ثابت کننده گریم و میکاپ
  • بسیار سبک و دارای ذرات ریز براق
  • مناسب هر نوع پوست

معرفی هایلایتر(شیمر) براق بدن

استفاده از هایلایتر بسیاری از نقاط دلخواه را به صورت برجسته نشان می دهد. بسیاری از بانوان جوان علاقه زیادی به استفاده از آن دارند. یکی از بهترین برندهای هایلایتر بدن، هایمر (Himmer) است که در سه رنگ فوق العاده خوش رنگ در بازار ارائه می شود.

معرفی پودر فیکس و هایلایتر براق بدن در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران(تهرانپارس)

برای آموزش فوق تخصصی روش انجام فیکس صورت و بسیاری از ترفندهای گریم و میکاپ، آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس) از بهترین آموزشگاه های آرایشگری فنی حرفه ای تهران، دوره های آموزش گریم و میکاپ را با اخذ مدرک بین المللی فنی حرفه ای برگزار می نماید. برای اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه نمایید:

 آموزش گریم و میکاپ

در صورت داشتن سوال یا ابهام در قسمت نظرات بیان کنید تا آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران(تهرانپارس) به شما پاسخ دهد.

1/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

جدیدترین مطالب آموزشی

جدیدترین اخبار و اطلاعیه ها