سالن زیبایی لیلا خانی

چشم گربه ای با اموزش سایه چشم کات کریس

چشم گربه ای با اموزش سایه چشم کات کریس
فهرست مطالب

برای داشتن چشمانی گیرا و کاریزماتیک، یک سایه چشم کات کاتریس روی پلک های شما جایش خالی است. این مدل سایه چشم کات ریس که تکنیک خاصی برای پیاده سازی دارد، در جذابیت آرایش چشم بسیار موثر است. با توجه به درخواست های بسیار در بین هنرجویان آموزش گریم و میکاپ، آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای ما تصمیم به ایجاد این مقاله گرفت. در ادامه با اموزش سایه چشم کات کریس و نمونه عکس های مرتبط با کات کریس و … می پردازیم. با آموزشگاه ارایشگری زنانه گل گیس همراه باشید.

سایه چشم کات کریس

بسیاری از خانم ها زمان خرید سایه چشم کات کریس گنگ می شوند و فکر می کنند که این نام یک سایه چشم است در صورتیکه یک تکنیک انجام ارایش چشم است. انواع سایه چشم در بازار موجود هستند که برای استفاده در مدل سایه چشم کاتریس شما می توانید از هر نوع سایه چشم مثل مدادی، پودری، مایع و …. استفاده نمایید اما آموزشگاه ارایشگری زنانه ما در قسمت بعد که آموزش سایه چشم کات کریس خواهد بود توضیح خواهد داد که بهترین نوع سایه چشم برای این مدل ارایش چشم چیست.

آموزش سایه چشم کات کریس

آموزش سایه چشم کات کریس - آموزشگاه ارایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس)

بسیاری از هنرجویان درخواست فیلم اموزش سایه کات کریس کرده اند، به زودی در قسمت نمونه کارها ویدیوی مرتبط را قرار خواهیم داد.

دور رنگ مختلف برای یک ارایش ساده کات کریس کافی است اما در بعضی قسمت ها می توانید سایه گلیتری استفاده نمایید که در ادامه آموزشگاه آرایشگری فنی حرفه ای ما به آن اشاره خواهد کرد.

در این قسمت آموزش مرحله به مرحله سایه چشم کات کریس را شرح می دهیم:

مرحله 1 – زیرسازی آرایش چشم

ابتدا زیرسازی لازم را برای سایه چشم اعمال می کنید. می توانید از پرایمر سایه چشم نیز استفاده نمایید. برای کسانی که سیاهی و گودی دورچشم دارند می توانند از کانسیلر هلویی استفاده نمایند. کانسیلر را بعد از پرایم استفاده نمایید.


مقاله مرتبط : پرایمر سایه چشم چیست و تفاوت آن با پرایمر صورت

پرایمر سایه چشم چیست و تفاوت آن با پرایمر صورت


مرحله 2- یکدست کردن رنگ دور چشم

با یک براش پرپشت گنبدی یک سایه چشم سبک برای یکدست کردن رنگ پلک ها استفاده کنید. این سایه با توجه به رنگ پوست شما انتخاب شود و تا زیر ابروها می توانید این یکدست کردن که با حالت دورانی براش چشم همراه است انجام دهید.

مرحله 3- استفاده از رنگ تیره برای ایجاد خط  بالای برجستگی پلک

ابتدا از گوشه چشم رو به بالا یک خط چشم نازک تا گوشه چشم می کشید.

ترجیحا با استفاده از یک قلم سرکج سایه چشم، خط روی پلک میانی یک خط محو از گوشه خارجی چشم اگر با یک مداد بلند از کنار بینی تا گوشه ابرو بگیرید این خط را پیدا خواهید کرد سپس این خط را تا یک بند انگشت مانده به گوشه چشم ادامه می دهید.

آموزش سایه چشم کات کریس - آموزشگاه ارایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس)

مرحله 4- محو کردن خط بالای برجستگی پلک

در این قسمت با استفاده از براش سایه گنبدی خط ایجاد شده را رو به بالا با حوصله و فشار دادن کم دست محو می کنید.

مرحله آخر – سایه زدن روی پلک

در این مرحله می توانید از سایه دلخواه متناسب با رنگ سایه چشم کات کریس استفاده نمایید. سایه گلیتری یا شاین که آموزشگاه آرایشگری زنانه ما در بالا به آن اشاره نمود در این قسمت می توانید اضافه نمایید و چشمان شما می درخشد…

آموزش سایه چشم کات کریس - آموزشگاه ارایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس)

سایه چشم کات کریس گل بهی، صورتی، طوسی، طلایی و بنفش از جمله پرطرفدارترین رنگ سایه چشم می باشند که بسیاری از سلبریتی های ایران و جهان برای درخشش طبیعی و گیرایی چشمان خود از این روش ارایش چشم استفاده می کنند.

استفاده از خط چشم برای چشم هایی که مژه های روشن دارند توصیه می شود و می توانید خط چشم گربه ای را با این کار تلفیق کنید.(مقاله مرتبط :مراحل قدم به قدم خط چشم گربه ای+ویدیو)

در صورت داشتن سوال یا ابهام در زمینه آموزش سایه چشم کات کریس و سایر انواع سایه چشم بخش نظرات بیان کنید تا آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس) به آن پاسخ دهد.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

جدیدترین مطالب آموزشی

جدیدترین اخبار و اطلاعیه ها