گل گیس

نکات مهم رنگساژ مو

نکات مهم رنگساژ مو

رنگساژ مو برای موهایی به کار می رود که یکبار رنگ روشن و یا بلوند به مدت طولانی انجام دادند و قصد دارند دوباره جلای اولیه رنگ موی خود را بدست بیاورند. رنگساژ مو رنگ ضعیف شده از تناژ رنگ مورد نظر ترکیب شده با آب است برای بانوان عزیزی که نمی خواهند دوباره رنگ یا دکلره کنند بسیار مناسب است.
نکات زیر را در رنگساژ کردن موی رنگ شده در نظر داشته باشید:

  • رنساژ کلمه درست این کار است ولی چون بین خانم ها رنگساژ جا افتاده است آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس با کلمه رنگساژ برای هنرجویان عزیز به ذکر نکات آن می پردازد.
  • مقدار اکسیدان استفاده شده و رنگ حتما باید یکسان باشند.
  • واریاسیون در صورت نیاز ضروری استفاده شود، مثلا در صورتیکه رنگ موی شما تناژ نارنجی یا زردی دارد می توانید از واریاسیون بنفش یا شرابی برای خنثی کردن آن استفاده نمایید.
  • ترکیب رنگها را اگر آشنایی داشته باشید به سادگی می توانید در رنگساژ در صورت داشتن موی بلوند رنگ موی خود را به هر رنگ دلخواه تغییر دهید. آموزش راز تغییر به صورت کارآمد است. آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس نیز با دوره های آموزش رنگ و مش بسیاری از نکات رنگ و مش و ژورنال خوانی را برای شما شرح می دهد و می توانید از این راه به درآمد اقتصادی بالا با مدرک معتبر فنی حرفه ای نیز برسید.
  • برای رفع زردی رنگ ها نیز می توانید از شامپوی ضد زردی مو استفاده نمایید.
  • برای رنگساژ حتما روی موهای خشک انجام دهید و آب موهای خود را کاملا بگیرید تا دوام آن روی موهای شما بیشتر باشد.

رنگساژ مو با انواع واریاسیون در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران

نحوه ساخت رنگساژ

یک چهارم تیوپ رنگ مرتبط با موهایتان (برای موهای بلوند رنگ شماره 8 تا 10) بستگی به روشنی مو را با مقدار 75 سی سی اکسیدان شماره یک و به مقدار اکسیدان، آب مخلوط کنید. در آخر ترکیب رنگ باید رقیق تر از رنگ اصلی که روی موهایتان زده اید باشد.
حالا روی موها با قلم موی رنگ لایه به لایه پخش کنید. برای موهای دکلره حدود یک الی دو دقیقه و برای موهای رنگ شده یک ربع کافی است.

رنگساژ مو در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران

رنگساژ برای مو مضر است؟

رنگساژ مو به علت داشتن خاصیت ضعیف از رنگ مو دارد برای موها کاملا بی ضرر است و موها را شفاف می کند و میتوانید تناژهای نزدیک رنگ موی خود را در طیف متنوعی نیز ایجاد کنید.

در صورت داشتن ابهام یا سوال در زمینه رنگ و مش یا رنگساژ در قسمت نظرات بیان کنید تا آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس در اولین فرصت به شما پاسخ بدهد.

4/5 - (1 امتیاز)

اشتراک گذاری:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
لیلا خانی

لیلا خانی

لیلا خانی هستم، مدیریت آموزشگاه گل گیس با 10 سال سابقه‌ی کاری در زمینه آموزشی در خدمت تمامی هنرجویان و هنرآموزان عزیز می‌باشم.

شبکه های اجتماعی

محبوبترین مطالب

Get The Latest Updates

Subscribe To Our Weekly Newsletter

No spam, notifications only about new products, updates.

جدیدترین مطالب

2 پاسخ

    1. سلام پایه بالای دکلره نسبت به مقاومت مو انجام میشه سلامت مو مهم‌ترین میباشد بعد پایه بالا را با شارژ مجدد می‌توانند به دست بیاورید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *