سالن زیبایی لیلا خانی

بالیاژ ایرتاچ چیست؟ آموزش روش انجام

بالیاژ ایرتاچ
فهرست مطالب

بالیاژ یکی از جدیدترین متدهای رنگ کردن مو به خصوص برای کسانی که علاقه ای به رنگ و مش مو به صورت مداوم و تمدید آن ها ندارند بسیار مناسب و زیبا می باشد. هیچ آسیبی به ریشه مو وارد نمی شود. در این مقاله بیشتر درباره آن بدانید…

آموزش بالیاژ ایرتاچ

آموزش بالیاژ ایرتاچ به این صورت می باشد که موها را به پنج دسته تقسیم می کنیم جلوی سر به سه قسمت از شکستگی ابرو تا شکستگی ابروی دیگر و بغل های مو را از یک گوش به گوش دیگر جدا می کنیم و پشت سر را به دو قسمت مساوی تقسیم می کنیم و سپس از پشت سر را به دو قسمت مساوی تقسیم می کنیم.

آموزش بالیاژ ایرتاچ در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران
از پشت سر شروع به کار میکنیم لایه هایی بسیار کم حجم را جدا می کنیم و با استفاده از سشوآر، حرارت ملایم به موها می دهیم تا خرده موها از لایه مو جدا شوند.
فویل یا سوییت مش را با زاویه صفر درجه زیر لایه موی مورد نظر قرار داده و فیکس میکنیم. بعد مواد را از قسمت میانی روی موها می زنیم و در آخر به سمت بالا فید می کنیم و بعد فویل یا سوییت مش را می بندیم.

تمام لایه ها را به همین شکل و به کمک باد سشوآر انجام می دهیم. بالیاژ مو به سبک ایرتاچ یکی از جدیدترین متدها می باشد که خواهان زیادی دارد و بسیار زیبا و شیک می باشد.
در انتهای کار بالیاژ ایرتاچ، بعد از به پایه رسیدن موها، آنها را می شوییم و کنتراست ریشه را انجام می دهیم و بعد از تکمیل کنتراست و گذر زمان مربوط به آن کل موها رنگساژ می شود.

تفاوت آمبره و سامبره و بالیاژ

این یک سوال متداول بین هنرجوبان و بانوان است که در اینجا به طور کامل تفاوت های این سه روش را بیان کرده ایم:

  • آمبره که در میان بانوان بسیار پرطرفدار است، دکلره کردن یکی از مهمترین مراحل آن می باشد. تفاوت رنگ تیره و روشن در آمبره می تواند بسیار زیاد باشد و همین تضاد باعث دوچندان شدن زیبایی موها می شود. از محبوبترین رنگ های انتخابی آمبره، رنگهای دودی می باشد. امبره دخترونه به خصوص آمبره روی موهای مشکی بسیار پرطرفدار است.
  • بالیاژ روش رنگ کردن لابلای مو ها است به این صورت که رنگ زیرین به مقدار زیادی روی موهای شما باقی می ماند اگر موی طبیعی خود شما باشد که بسیار طبیعی تر جلوه می کند. این روش توسط فرانسوی ها اختراع شده و با رشد ریشه تاثیر زیادی روی مدل رنگ موهای شما نخواهد گذاشت. بالیاژ موی کوتاه هم بسیار مورد توجه بانوان می باشد به خصوص رنگهای نسکافه ای، دودی در بالیاژ مو بسیار خواهان دارند.
  • سامبره تکنیک جدیدتری نسبت به آمبره است. تغییر روشنایی مو در سامبره بسیار ملایم تر است برای مثال گاهی در ساقه مو رنگ قهوه ای با تناژ بسیار نزدیک به هم تغییر می کند تا به ساقه مو برسد. سامبره روشن و زیتونی هم یکی از پرطرفدار ترین رنگهای درخواستی خانم ها می باشد.

برای خانم هایی که میل به دکلره کردن موی خود ندارند، سامبره یکی از روشهای عالی است.

 

آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران(تهرانپارس) از بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه تهران دوره های آموزش رنگ و مش را بهترین و جدیدترین تکنیک همراه با مدرک بین المللی فنی حرفه ای ارائه می دهد. برای اطلاعات بیشتر از لینک زیر وارد صفحه دوره شوید:

آموزش رنگ و مش 

در صورت داشتن ابهام درباره بالیاژ و آمبره یا سامبره، سوالات خود را در قسمت نظرات بیان کنید تا آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران به سوالات شما پاسخ دهد.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

جدیدترین مطالب آموزشی

جدیدترین اخبار و اطلاعیه ها