سالن زیبایی لیلا خانی

هیبرید مو چیست و مزایای آن به انواع تراپی مو

فهرست مطالب

هیبرید مو چیست و مزایای آن به انواع تراپی مو

بسیاری از خانم ها موهای بسیار وز، فر یا بسیار آسیب دیده دارند که درمان های زیادی را برروی موهای خود انجام نداده اند و دنبال روزنه امیدی برای صافی مو و احیای آن می گردند. طبق تحقیقات و تجربیات آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای گل گیس از بهترین آموزشگاه های ارایشگری در تهران، روش جدید به نام هیبرید که به صورت ترکیبی کار می کند، بسیاری از هنرجویان را به نتیجه دلخواهشان رسانده است. اگر مایلید از این سیستم درمان مو بیشتر بدانید با ادامه مقاله آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای ما همراه باشید.

گستردگی درمان مو با انواع تراپی

 

بسیاری از تراپی ها از جمله انواع کراتینه و ویتامینه مو، پلکس تراپی، بوتاکس مو یا آنزیم تراپی (که بسیار پرطرفدار شده است) برای هر موی آسیب دیده یا کاملا وز کارساز نیست و قادر به ترمیم و احیای مو نمی باشد. لازم است که ابتدا نزد متخصص پوست و مو بروید و در زمینه سازگاری پوست سر خود با مواد کراتینه و ویتامینه اطلاعات بیشتر کسب کنید و سپس اقدام به انجام روش درمانی مرتبط در سالن های زیبایی یا کلینیک ها کنید.


آنزیم تراپی مو چیست و معرفی بهترین کراتین آنزیم تراپی مو

مقاله مرتبط : آنزیم تراپی مو چیست و معرفی بهترین محصول آن


 

روش درمان صافی مو هیبرید چیست؟

هیبروید چیست و مزایای آن نسبت به انواع تراپی مو - آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران(تهرانپارس)

این سیستم ترکیبی (به انگلیسی hybrid) است که با استفاده از سیستم iStraight برای داشتن موهای صاف در موارد خاص برای مشتریانی که موهای بسیار آسیب دیده یا وز و خشک دارند توصیه می شود.

این سیستم درمانی مو ترکیبی که اولین بار در دنیای درمان مو مطرح می شود، با ترکیبی از مواد صاف کننده ژاپنی و ترمیم حرارتی و تلفیق سیستم کراتین برزیلی به نتایج فوق العاده ای در احیا و صافی مو رسیده است.

موهای دائمی صاف با اثرات ابریشمی درمان کراتین! “برزیلی دائمی” نامی است که برخی از مشتریان آن را می نامند. برخی از استایلیست ها از تکنیک Hybrid استفاده می کنند تا سرویس iStraight System را سریعتر به اتمام برسانند زیرا حدود ۴۵ دقیقه در آنها صرفه جویی می شود.

مشتریانی که قسمت انتهای مویشان دچار آسیب زیادی می شود، به خصوص در موهای بلند، این روش باعث می شود که انتهای مو صاف تر و نرم تر از سایر قسمت های مو بشود.

تکنیک صافی موی ژاپنی موها را بسیار صاف و شلاقی می کند طوری که حجم مو کم به نظر می رسد و بسیاری از هنرجویان نیز به آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای ما این شکایت را دارند. ولی این تکنیک هوشمندانه با تلقیق صافی ژاپنی با سایر تکنیک ها باعث می شود خانم ها موهایشان حجم نیز بگیرد علاوه بر اینکه صافی دائم مو انجام خواهد شد.

نکات روش انجام هیبرید مو

هیبروید چیست و مزایای آن نسبت به انواع تراپی مو - آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران(تهرانپارس)

  • استفاده از شامپو و خشک کردن مو تا ۵۰ درصد.
  • استفاده از کرم صاف کننده مخصوص iStraight(برای نرم شدن پیوندهای مو)
  • سپس مو را شسته و با حوله خشک کنید.
  • حال از کراتین iStraight استفاده کنید.
  • موها را سشوآر بکشید و کار تمام است با موی لخت و شلاقی.

روش هیبرید برای چه کسانی مناسبتر است؟

هیبروید چیست و مزایای آن نسبت به انواع تراپی مو - آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران(تهرانپارس)

روش iStraight Hybrid می تواند برای مشتریانی که مکرراً روی موهای خود Thermal Reconditioning استفاده می کنند بسیار مفید باشد. یک شکایت رایج برای چنین مشتریانی این است که بعد از صاف کردن ۳ یا ۴ ، گاهی اوقات انتهای آن خشک و وز می شود. برای جلوگیری از این مشکل ، آنها می توانند هیبرید را انتخاب کنند زیرا آرایشگر کرم صاف کننده را فقط روی رشد جدید اعمال می کند و کل سر را با درمان کراتین تمام می کند. این باعث می شود تا بافت سالم تری از ریشه تا انتها و از همه بهتر ، زمان کمتری در سالن سپری شود.

این روش زمان کمتری نسبت به سایر روشهای صافی دائم مو از جمله المنت مو و… می برد و بسیار طبیعی تر و برای موها مفید تر است.


مقاله مرتبط : آموزش المنت و صافی دائم مو به صورت گام به گام

آموزش المنت مو(صافی دائم) به صورت گام به گام


 

زمان بندی و به موقع شستن مو و استفاده از مواد اصل در این هیبروید استریت بسیار مهم است. تا جایی که می توانید سعی کنید به متخصص بسپارید یا آموزش درست و تخصصی ببینید تا بتوانید جنس اصل و تقلبی را نیز تشخیص دهید و به نتیجه دلخواه خود برسید.

هیبروید چیست و مزایای آن نسبت به انواع تراپی مو - آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران(تهرانپارس)

برای داشتن فوق تخصص و درآمد اقتصادی بالا از راه درمان و احیای مو در سراسر دنیا می توانید در کلاسهای فوق تخصصی کراتینه و ویتامینه مو در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران از بهترین آموزشگاه های ارایشگری تهران، ثبت نام کنید و مدرک فنی حرفه ای بین المللی دریافت کنید. برای اطلاعات بیشتر وارد صفحه زیر شوید:

آموزش کراتینه و ویتامینه مو

ورود به صفحه آموزش کراتینه و ویتامینه مو

 

در این دوره به صورت گسترده در زمینه مراحل کامل و عملی هیبرید مو با مدرسین دلسوز و در سطح بین المللی به هنرجویان عزیز آموزش داده می شود.

در صورت داشتن سوال یا ابهام در زمینه کراتینه و ویتامینه مو در قسمت نظرات بیان کنید تا آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران(تهرانپارس) پاسخ دهد.

 

2/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

جدیدترین مطالب آموزشی

جدیدترین اخبار و اطلاعیه ها