سالن زیبایی لیلا خانی

معرفی محلول درمان شکنندگی ناخن

فهرست مطالب

معرفی محلول درمان شکنندگی ناخن

بسیاری از خانم ها شکنندگی ناخن یا خرد شدن آن را جدی نمی گیرند و در دراز مدت باعث می شود که ناخن ها از حالت زیبایی و درخشش خود خارج شوند. در اینجا آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران(تهرانپارس) از بهترین آموزشگاه های آرایشگری تهران، به معرفی محلول تقویت ناخن که در منزل ها به سادگی یافت می شود می پردازد.

محلول جوش شیرین

محلول برای درمان شکنندگی ناخن در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس)

داخل یک کاسه آب جوش یک قاشق غذاخوری جوش شیرین حل کنید و بعد از کمی خنک شدن ناخن های خود را به مدت ۵ دقیقه داخل محلول نگه دارید. سپس با روغن بادام یا نارگیل دست و ناخن ها را ماساژ دهید. به مرور زمان باعث تقویت ناخن ها شده و سعی کنید هفته ای یک بار اینکار را انجام دهید. این محلول تقویت ناخن بسیار مفید بوده و در بلند نگه داشتن ناخن هایتان کمک شایانی خواهد کرد.

محلول آب لیموترش و شکر قهوه ای

محلول برای درمان شکنندگی ناخن در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس)

این محلول تقویت ناخن هم به سادگی قابل تهیه است. ترجیحا آب لیمو ترش تازه را با یک قاشق غذاخوری شکر قهوه ای مخلوط نمایید. سپس محلول بدست آمده را روی ناخن های خود بمالید و به مدت ۴۵ دقیقه روی دستان خود نگه دارید و سپس بشویید. این محلول ترکیب موثری برای تقویت بافت ناخن شماست.

محلول روغن زیتون و عسل

محلول برای درمان شکنندگی ناخن در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس)

برای درمان شکنندگی ناخن یکی از راه چاره ها، تلفیق عسل و روغن زیتون است. سه قاشق غذاخوری عسل و دو قاشق غذاخوری روغن زیتون را باهم ترکیب کنید و حدود نیم ساعت روی دستان خود نگه دارید و سپس بشویید. روغن زیتون خاصیت بسیار زیادی در ترمیم بافت آسیب دیده دارد.

 

بسیاری از خانم ها دوست دارند آموزش صحیح کاشت و طراحی ناخن را با داشتن مدرک بین المللی فنی حرفه ای بگذرانند. آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران(تهرانپارس) از بهترین آموزشگاه های ارایشگری فنی حرفه ای تهران، دوره های آموزش طراحی و کاشت ناخن را با بهترین قیمت برگزار می نماید. برای اطلاعات بیشتر وارد لینک زیر شوید:

ورود به صفحه آموزش طراحی و کاشت ناخن

 

در صورت داشتن سوال یا ابهام در قسمت نظرات بیان کنید تا آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران(تهرانپارس) پاسخ دهد.

 

 

به این نوشته امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

جدیدترین مطالب آموزشی

جدیدترین اخبار و اطلاعیه ها