سالن زیبایی لیلا خانی

نحوه ریموو کاشت ناخن

فهرست مطالب

نحوه ریموو کردن کاشت ناخن

ریموو یعنی برداشتن یا پاک کردن مواد کاشت از روی ناخن. کسی که به عنوان مشتری وارد سالن می شود و قصد ندارد دیگر کاشت ناخن انجام دهد. در صورتیکه در این ایام شیوع ویروس کرونا، سخت است به سالن زیبایی مراجعه کنید و کاشت ناخن خودر را ریموو کنید آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس این مقاله را برای شما تهیه نموده است.
برخی از بانوان هنرجو در آموزشگاه از ما سوال می کنند که برداشتن مواد کاشت ناخن کاشت با الکل مناسب است یا خیر، در جواب لازم است بگوییم که ممکن است بنا به نوع الکل مواد به صورت کامل از روی ناخن شما پاک نشوند.
 ما با سه راه می توانیم مواد را از روی ناخن پاک کنیم:

  • به وسیله آستون ۱۰۰%
  • به وسیله ریمور مخصوص مواد
  • با تراشیدن مواد ناخن

– ابتدا نوک ناخن ها را کوتاه کرده و در ظرف مانیکور آستون ریخته و انگشتان مراجعه کننده را داخل آن قرار می دهیم ولی اگر کاور ژل دارد حتما سطح آن را تراشی ساده انجام می دهیم تا مواد پودری در آستون حل شود.
برای تمیز کردن ناخن کاشت شده، هر ۵ یا ۱۰ دقیقه دست ها را خارج کرده و مواد باد کرده را با کلینکس پاک می کنیم و چون مواد نرم شده است می توانید به سادگی آن را بتراشید و کاملا پاک نمایید.
ریمور و بعد سطح ناخن را بافر و پولیش بزنید. روغن تقویتی به دور آن بزنید و کار ریموو کردن کاشت ناخن به اتمام رسید.

– راه دیگر این است که با سر سوهان مواد تراشی بعد از کوتاه کردن مواد را آرام بتراشید و در آخر همان مراحل را نیز انجام دهید.

 

4.5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

جدیدترین مطالب آموزشی

جدیدترین اخبار و اطلاعیه ها