آموزش پاکسازی پوست

دوره آموزش پاکسازی پوست در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس

با گذشت زمان و شیوع انواع آلودگی های هوا و تغذیه و… نیاز به رسیدگی به پوست بیشتر از قبل برای بانوان عزیز ضروری شده است. پاکسازی پوست شاخه ای بسیار وسیع از آرایشگری است که شامل کلیه موارد لایه برداری و اکسیژن رسانی پوست با انواع ماسک و دستگاه های به روز و…. می باشد. پوست به عنوان پایه آرایش یکی از نیازهای اساسی خانم ها برای داشتن صورتی جذاب و شاد است.

دوره آموزش پاکسازی پوست فنی حرفه ای یک آموزش فوق تخصصی است که توسط مدرس فنی حرفه ای در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس برگزار می گردد. این دوره به صورت کاملا حرفه ای می باشد و آموزش صفر تا صد پاکسازی پوست به هنرجو  داده می شود. ابتدا از شناخت پوست و ماساژ پوست آغاز می شود و پاکسازی پوست که شامل فیشیالها و کابرد انواع کوکتل ها و ویتامین ها و آبرسانی و اکسیژن رسانی به پوست می باشد، آموزش داده می شود.

این دوره بهترین دوره آموزش پاکسازی پوست در تهران است که مدرک فنی حرفه ای معتبر ارائه می کند. کلاسها هم به صورت پایه و هم پیشرفته و  فوق تخصصی و در صورت درخواست هنرجو بر اساس سرفصلهای مورد نیاز برای راه اندازی کارش قابل برگزاری است. کلاسهای فوق تخصصی آموزش پاکسازی پوست در آموزشگاه آرایشگری فنی حرفه ای گل گیس به تناسب عملی بودن کلاسها و کار با بهترین دستگاه ها، بسیار بیشتر از شهریه فعلی برای آن صرف شده است و هدف آموزشگاه آرایشگری ما آموزش کامل و کاربردی برای کسانی که دوست دارند در این حرفه فوق حرفه ای باشند.

آموزش پاکسازی پوست در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس تهرانپارس

آموزش ابریژن پوست، پارافین تراپی، اسکراپ تراپی پوست، لایه برداری پوست و از بین بردن لک و جوش و درمان اسکارهای پوستی، چین و چروک، میکرونیدلینگ، مزووایت،کار با دستگاه پلکسر، ازبین بردن پف چشم، افتادگی غبغب و کوچک کردن بینی بوسیله دستگاه پلکسر، بی بی گلو، آموزش نوردرمانی، درما اف و اتوی صورت، کلاژن تراپی با نخ کلاژن ساز جذبی، کار با انواع دستگاه های هیدرودرم و میکرودرم به صورت کاملا حرفه ای از صفر تا صد در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس آموزش داده می شود. 

این دوره یک دوره فوق العاده حرفه ای می باشد و تمام اصول کار پاکسازی پوست با سیستم به روز و جدیدترین منابع آموزشی به هنرجو آموزش داده شده و در پایان مدرک فنی حرفه ای اعطا می شود. هنرجو در پایان کار می تواند وارد بازار کار شود و کسب درآمد خود را شروع کند.

نکته بسیار مهم در آموزش پاکسازی پوست آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس این است که در حین دوره تمامی وسایل مورد استفاده رایگان می باشد. کلاسها کاملا عملی و کارگاه ها دارای بخش پرسش و پاسخ است. آموزش توسط مدرس بین المللی با ارائه مدرک بین المللی قابل ترجمه در بیش از ۱۰۰ کشور در دنیا می باشد.

برای خانم هایی که راه دوری تا تهران برای آموزش آرایشگری می آیند،  آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای از بهترین آموزشگاه های آرایشگری در تهران، ثبت نام ویژه ای فراهم نموده است که در ادامه توضیحات آن را خواهید دید.

توضیحات مربی بین المللی گل گیس درباره دوره آموزش پاکسازی پوست

 

 آموزش پاکسازی پوست با دستگاه

استفاده از انواع برندهای مختلف از جمله آنوبیس،ژاندارسل، تگودر، گینو، استادرم، فورلد، ای‌وای‌ال، بایو مارین که جزء جدیدترین های اموزش پاکسازی پوست هستند.

آموزش کار با انواع دستگاه های پاکسازی پوست از جمله دستگاه پلاژن،  میکرودرم، اسپای صورت و مو، درمااف،اسکرابر یا اتوی صورت، هیدرافشیال، دستگاه اکسیژنه،  لیزر دور چشم،  هات اند کلد،  هایفرکونسی، مینی اراف، مینی هایفو، امگا لایت و  ماسک led در دوره آموزش پاکسازی پوست با دستگاه به هنرجویان آموزش داده می شود.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره پاکسازی پوست

بانوان و دختران عزیز که می خواهند در دوره آموزش پاکسازی پوست شرکت نمایند و نیاز به مشورت یا اطلاعات بیشتر در زمینه دوره دارند از طریق لینک زیر با آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای ما در ارتباط باشید و پیام دهید، آموزشگاه آرایشگری ما با شما تماس می گیرد:

 

سرفصلهای فنی حرفه ای پاکسازی پوست صورت

 • آموزش فیشیال پوست
 • آموزش آبرسانی و اکسیژن رسانی برای انواع پوست های خشک، چرب و معمولی
 • آموزش کاربرد کوکتل ها و دستگاه های میکرودرم و هیدرودرم و نیدلینگ
 • تفاوت های انواع پاکسازی مثلا اتوی صورت بهتر است یا میکرودرم
 • معرفی دستگاه ها و شناخت وکاربرد آنها
 • کویتیشن، هایفو، هایفرکوئنسی، اولتراسونیک
 • آموزش ابریژن پوست
 • لاین درمانی پوست چرب
 • لاین درمانی جوش و آکنه
 • آموزش پاکسازی پوست کره ای
 • آموزش میکرونیدلینگ و بلیچینگ پوست برای رفع جای جوش(اسکار) و منافذ باز پوست، استریا (ترک بارداری) و جای آبله مرغان
 • آموزش اسکراب تراپی پوست، فواید اسکراب صورت، طرز استفاده از اسکراب و معرفی بهترین مارک اسکراب خارجی و ایرانی
 • آموزش پارافین تراپی پوست، فواید پارافین تراپی، آموزش کار با دستگاه آن
 • آموزش لایه برداری سطحی و عمقی
 • از بین بردن پف چشم، کوچک کردن بینی و غبغب با دستگاه پلکسر
 • آموزش مراقبتهای بعد از میکرونیدلینگ برای رفع انواع لک و جای جوش صورت
 • آموزش مزووایت، معرفی دستگاه مزووایت و آموزش مراقبت بعد از مزووایت
 •  بی بی گلو و آموزش کرم پودر دائم
 • آموزش نوردرمانی و ال ای دی تراپی و معرفی دستگاه آن
 • آموزش درما اف و اتوی صورت، معرفی ژل درما اف و فواید آن
 • اموزش میکرودرم و مراحل پاکسازی پوست با میکرودرم
 • آموزش هیدرودرم و مراحل پاکسازی پوست با هیدرودرم
 • اموزش انواع ماسک های پیلاف (ماسک های ورقه ای که از روی پوست به صورت چسبناک کنده می شوند) و ماسکهای گچی
 • آناتومی و فیزیولوژیک پوست
 • آناتومی و فیزیولوژیک مو
 • شناخت انواع پوست و آسیبها
 • شناخت انواع مو و آسیبها
 • آموزش تکنیکهای صحیح مشاوره
 • استراتژیهای مهم مراقبت پوست و مو
 • ولکام و خوش آمد گویی
 • اکسترنال یوز و جذب مواد
 • آموزش پاکسازی تركيبي
 • شناخت و عوامل بوجود آورنده جوش، لک، چروک، حساسیت های پوستی و درمان آنها
 • شناخت و عوامل بوجود آورنده حساسیتهای پوست و درمان آنها
مربی آموزش پاکسازی پوست

الهام سالاروند

مدرس بین المللی دوره پاکسازی پوست

هزینه آموزش پاکسازی پوست

این دوره در ۵ الی ۶ جلسه اما در ساعات طولانی برگزار می گردد؛ چون مباحث پاکسازی پوست زیاد بوده و به صورت تئوری و عملی برگزار می گردد. در پایان رفع اشکال رایگان بوده و برای هنرجویان عزیزی که تهران اقامت ندارند، جلسات به صورت فشرده در طی ۱ الی ۲ جلسه برگزار می گردد.

نام دوره

هزینه / قیمت دوره (تومان)

شهریه قبل تخفیف

آموزش پاکسازی پوست صفر تا صد vip

5،500،000

11،400،000

هزینه دوره فشرده پاکسازی پوست

شهرستانی عزیز یا کسانی که به دنبال شرکت در کلاس آموزش پاکسازی پوست فشرده هستند، می توانند با پرداخت “۱ میلیون تومان” اضافه بر قیمت دوره تخصصی یا تکمیلی، دوره فشرده آموزش پاکسازی پوست را بگذرانند و گواهی فنی حرفه ای آن را دریافت کنند.

زمان آموزش پاکسازی پوست با مدرک فنی حرفه ای

آموزش پاکسازی پوست صفر تا صد vip : پنج الی شش جلسه

لازم است آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای ما یاداوری کند که وسایل حین آموزش رایگان می باشد و هنرجو در صورت نیاز، می تواند به صورت پک وسایل را از مراکز معتبری که آموزشگاه آرایشگری گل گیس معرفی می کند در انتهای دوره تهیه نمایند.

برای کسانی که سرفصلهای خاصی را نیاز دارند آموزش ببینند، آموزشگاه آرایشگری ما به صورت پایه و جداگانه آموزش خواهد داد. به این منظور با آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای گل گیس تماس بگیرید.

 

ویدیوی سرفصل های آموزش پاکسازی پوست

نمونه ای از ویدیوهای دوره آموزش پاکسازی پوست

میکرونیدلینگ صورت و دستگاه آن

میکرونیدلینگ پوست سر برای پرپشتی مو با استفاده از دستگاه

 ال ای دی تراپی با نور آبی

 Led therapy ال ای دی تراپی نور قرمز

پلاسما جت یا پلکسی پوست

کربوکسی تراپی پوست در دوره آموزش پاکسازی پوست

برای مشاهده ادامه نمونه ها روی لینک ویدیوهای آموزشی و نمونه کارهای هنرجویان و مدرسان آموزشگاه ارایشگری فنی حرفه ای گل گیس کلیک کنید.

 

وسایل و ابزار دوره آموزش پاکسازی پوست

در این دوره وسایل و کار با دستگاه ها از طرف آموزشگاه می باشد و فقط مواد مصرفی که هر جلسه نیاز است در پک های مختلف به هنرجو ارائه می شود. هزینه پکهای مواد مصرفی برعهده هنرجو می باشد.

 

توانایی هنرجو پس از اتمام دوره آموزش پاکسازی پوست

در پایان دوره تمامی مباحث دوره آموزش پاکسازی پوست از صفر تا صد را یاد گرفته و با دریافت مدرک معتبر می توانید وارد بازارکار شوید.

توانایی کار با انواع دستگاه های پاکسازی پوست به عنوان یک تکنسین حرفه ای، یکی دیگر از توانمندی های شما پس از این دوره است.

در پایان دوره آموزش پاکسازی پوست در آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای ما  ۲ مدرک به هنرجویان عزیز ارائه خواهد شد:

 • مدرک پاکسازی پوست زیر نظر پزشک متخصص
 • مدرک کاربرد تجهیزات زیبایی و کار با انواع دستگاه و تجهیزات پاکسازی پوست ( که درآموزشگاه آرایشگری زنانه ما تهیه شده است و هنرجویان کار با تمامی آنها را به صورت رایگان و کاملا عملی آموزش خواهند دید.)
 

نکات بسیار مهم ثبت نام دوره ها

برای شهرستانی های عزیز که در نظر دارند در تهران مقیم شوند و دوره ها را بگذرانند، آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس، امکان فراهم آوردن خوابگاه برای هنرجویان را دارد.

برای مشاوره رایگان می توانید به صورت حضوری به آموزشگاه آرایشگری زنانه ما مراجعه نموده یا شماره خود به همراه دوره مورد نظر به واتساپ زیر فرستاده و مشاوره تلفنی رایگان دریافت کنید:

 

دوره های مرتبط

سوالات متداول

بله میکرودرم و هیدرودرم هم جزو مباحث آموزشی است.

بله، این دستگاه ها توسط آموزشگاه در اختیار هنرجو قرار می گیرد.

جزو دوره آموزشی می باشد و جداگانه هم هر مبحثی را آموزش می دهیم.

بله صفر تا صد همه مواردی که به پاکسازی پوست مربوط باشد آموزش داده می شود.

خیر به دلیل عواقب ناگوار آموزش داده نمی شود و باید توسط پزشک صورت پذیرد.

بله صفر تا صد همه مواردی که به پاکسازی پوست مربوط باشد آموزش داده می شود.

بله قطعا جزو آموزش می باشد.

تعداد نظرات : ۱۶

ثبت نظر
سمیرا الیاسی - ۴ هفته پیش
پاسخ به نظر

سلام و وقت بخیر، منم از سمت مشهد اومدم برای ثبت نام آموزش پاکسازی و خیلی از استاد عزیزم راضی بودم. واقعا تو این شرایط سخت به من روحیه مستقل شدن دادند و مدرکم را جدیدا تحویل گرفتم. ممنون از گل گیس

بهاره عبدی - ۲ ماه پیش
پاسخ به نظر

آموزش پاکسازی عالی بود خیلی کامل تشکر میکنم 🙏🙏🙏❤️❤️👌👌👌👌👌🌹

بهار - ۱۰ ماه پیش
پاسخ به نظر

خیلی ممنون از زحماتتون آموزشگاه گل گیس عالیه

فرشته محمدی - ۱۰ ماه پیش
پاسخ به نظر

آموزش پاکسازی واقعا عالی بود تشکر از آموزش خوبتون

صدف - ۱ سال پیش
پاسخ به نظر

عالی عالی 😘😘

فریبا - ۲ سال پیش
پاسخ به نظر

دوره آموزشی پاکسازی پوست در آموزشگاه ارایشگری زنانه تهران گل گیس فوق العاده بود مواد مصرفی همه رایگان بود تجهیزات رایگان بود مربی خیلی باتجربه بود خیلی خوشحالم همچنین آموزشگاهی آشنا شدم الان توی شمال یک سالن پاکسازی حرفه ای دارم راه میندازیم بقیه حرفه ها را هم توی آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران گل گیس ثبت نام کردم انشالله به زودی شروع میکنم هنرجوهای دیگه هم خیلی از کلاس ها راضی بودن خیلی با اعتماد بنفس شروع کردم مربیان فوق العاده با تجربه هستند چقدر خوبه که این آموزشگاه رو به دوستان پیشنهاد بدهم

افسانه شاهرخی - ۲ سال پیش
پاسخ به نظر

اولین و تخصصی ترین مرکز آموزش میکروپیگمنتیشن آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران گل گیس میباشد خیلی راضی بودم هم مدل های زیادی دارن هم آموزش فوق العاده جدید و کامل بود تشکر میکنم

سحر ایل بیگی - ۲ سال پیش
پاسخ به نظر

من از شهرستان برای این آموزش خوب امدم تهران آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس فوق العاده است خوشحالم که زمانم رو گذلشتم پر از تجربه برمیگردم و الان هم به محث رسیدن با اعتماد به نفس بالا شروع به کار میکنم میدونم موفق میشم شک ندارم بهترین هستم خدا را شکر میکنم که با آموزشگاه آرایشگری گل گیس آشنا شدم و اینقدر آموزش عالی بود که فکرش رو نمیکردم من خیلی تحقیق کرده بودم چند ماه دنبال این بودم یه جای خوب پیدا کنم بیشتر از تصورم عالی بود به همه پیشنهاد میدهم که اگه میخوان واقعا کار یاد بگیرن همچین آموزشگاهی ثبت نام کنند من دوره های دیگه هم میخوام شرکت کنم و پیش ثبت نامم رو انجام دادم هنرجو های دوره های دیگه هم واقعا راضی بودن تعریف آموزشگاه گل گیس رو از چند جا شنیده بودم واقعا عالیه مدرس های باتجربه ای داره تشکر میکنم انشالله همیشه سلامت و موفق باشند

مهتاب فراهانی - ۲ سال پیش
پاسخ به نظر

واقعا کلاساشون عالیه ممنون از استاد خوبم و آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس بهترین هستید

صدف آرامش - ۲ سال پیش
پاسخ به نظر

آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس خیلی ممنون از آموزش خوبتون واقعا تمام و کامل بود آموزش هایی که در آموزشگاه آرایشگری گل گیس دیدم جای دیگر حتی یک سوم این مباحث را نداشته بسیار ممنونم

حنا - ۲ سال پیش
پاسخ به نظر

آموزشگاه گل گیس خیلی عالی هست دوره پاکسازیش هم فوقالعاده عالیی واقعا راضی هستم ممنون😘😘😘😘😘😘😘

پروانه - ۲ سال پیش
پاسخ به نظر

آموزشگاه آرایشگری زنانه شرق تهران فقط گل گیس گیس بهترین آموزشگاهی بوده که تجربه کردم

طناز - ۲ سال پیش
پاسخ به نظر

آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس بهترین آموزشگاه در سطح تهران میباشد واقعا از دوره های آموزشی راضی بودم مدرسین برجسته و با تجربه دارند فوق العاده عالی میباشد

لطیفه - ۲ سال پیش
پاسخ به نظر

دوره آموزشی عالی بود تشکر میکنم از استاد خوبم و پرسنل های زحمتکش و مدیریت خوبشون خانم خانی عزیز و واقعا اینو میگم بهترین آموزشگاه آرایشگری گل گیس میباشد به دوستان پیشنهاد میدهم حتما رضایت خواهند داشت باتشکر

صدف - ۲ سال پیش
پاسخ به نظر

آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس آموزششون بینظیره دوره پاکسازی توسط پزشک است فوق العاده عالی بود بینهایت تشکر میکنم بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه فقط گل گیس عالی

هزینه آموزش پاکسازی پوست

قیمت دوره

۵,۵۰۰,۰۰۰ تومان

 • مشاوره رایگان قبل از ثبت نام
 • رفع اشکال رایگان پس از اتمام دوره
 • ظرفیت محدود
X

2 پاسخ

 1. سلام در دوره پاکسازی پوست شرکت کردم جدیدترین روش ها را اموزش دیدم نخ کلاژن ساز پوست نخ جذبی پوست همان نخ کلاژن ساز جذبی را در اموزشگاه گل گیس اموزش دیدم اولین بار فقط اموزشگاه گل گیس در ایران اموزش نخ کلاژن جذبی پوست را داشت اموزش دیدم فوق العاده اموزش هاشون جدیده تشکر میکنم از مدیریت خوبشون خانم خانی و مدرسین با تجربه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *