09120041582

مشاوره در واتزاپ

021-77729682

مشاوره تلفنی

برای ریلکس کردن پاها و عضلات روش های مختلفی در اسپا و پدیکور انجام می شود که یکی از بهترین و جدیدترین روش های آن پدی ژل است. از آنجاییکه پدیکور با کوکتل این روزها باب شده است، پدی ژل با خواص و فواید فوق العاده برای پا روی دست آن زده است!!!! بریم بخوانیم چرا؟؟

پدی ژل پا چیست؟

پودر ژل اسپا یا پودر ژل پدیکور(به انگلیسی pedicure gel) نام دیگر آن است. این محصول با برندهای مختلف از جمله لافارر، زی زی و ... در مراکز بهداشتی یا فروشگاه های اینترنتی(مثل دیجی کالا و...) در حال فروش هستند. در خانه هم می توان با تشت آب آن را انجام داد. ولی برای روش های حرفه ای آن لازم است یا اموزش پدیکور ناخن به صورت حرفه ای ببینید(حتی می توانید مدرک و بگیرید و به درآمد بالا برسید):

دوره آموزش تخصصی مانیکور و پدیکور آموزشگاه آرایشگری گل گیس تهران

ورود به صفحه آموزش تخصصی پدیکور و پارافین تراپی و ارائه مدرک در آموزشگاه آرایشگری ما

پک کامل پدی ژل دو نوع پودر دارد:

 1. پودر اول برای ژله ای کردن بافت آب است.
 2. پودر دوم باعث برگشت آب به حالت طبیعی می باشد.

فواید پدی ژل

 • اولین مزیت مهم آن نگه داشتن دمای آب تا نزدیک ۳ برابر بیشتر از حالات دیگر است و این دمای گرم باعث نرم شدن پا برای انجام پدیکور می شود و کف سابی پا به صورت دقیق و تمیز انجام می شود.
 • برای از بین بردن بوی بد پا، یکی از بهترین گزینه ها است که اگر طرز استفاده درست از پدی ژل را بدانید به سادگی حتی می توانید در منزل این کار را انجام بدهید.
 • کف پا پس از قلب مهمترین بخش بدن است چرا که هر قسمت پا به ناحیه های مختلف بدن ارتباط مستقیم دارد و پس از انجام پدی ژل به آرامش عضلات، تنظیم فشار و گردش خون بدن شما منجر می شود.

اموزش پدی ژل پا - آموزشگاه آرایشگری گل گیس

 • برای از بین بردن میخچه و کالوس های سفت شده پا کارساز است. از خواص مهم پدی ژل به سادگی پوست پوست کردن رویه های مرده پوست است و به دلیل دمای بالای آب سریع تر از سایر روش های اسپا به نتیجه می رسید.

نحوه استفاده از پدی ژل

 1. ابتدا لازم است تمامی لاک و موارد اضافی روی ناخن های خود را تمیز و ناخن های خود مرتب کنید.
 2. ظرف یا تشت آب گرم تهیه کرده و پاهایتان را داخل آن بگذارید.
 3. پس از خرید پدی ژل، بسته ژل شماره یک آن را باز کنید و کمی از آن را فقط داخل آب بریزید. پس از ۳ دقیقه مشاهده می کنید که آب حالت ژله ای میگیرد.
 4. پاهایتان را داخل آن ماساژ دهید و حدود ۱۵ دقیقه اجازه دهید داخل آب بماند تا پوست های پا نرم شود. حداقل ۱۵ دقیقه لازم است و حداکثر زمان آن را می توانید خودتان تعیین کنید.
 5. در این مرحله در حالی که پاهایتان داخل تشت است، پودر شماره ۲ را بریزید و منتظر باشید تا پدی ژل به حالت اولیه برگردد و پاهایتان را از آب خارج کرده و خشک کردن با حوله تمیز انجام دهید.
 6. در این قدم اخر پاهایتان آماده کف سابی و پدیکور است.

در صورت داشتن سوال یا ابهام در زمینه پدی ژل در پدیکور یا آموزش پدیکور، در قسمت نظرات پیام بگذارید تا آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای ما در اسرع وقت به شما عزیزان پاسخ دهد.

 

تعداد نظرات : 0

ثبت نظر
تخفیف پاییزه آموزشگاه گل گیس[تا شب عید آرایشگر ماهر شوید]
ارتباط با واتزاپ آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای گل گیس ارتباط با آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای گل گیس