سالن زیبایی لیلا خانی

معرفی دوره‌های آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس

آموزشگاه آرایشگری زنانه
فهرست مطالب

 

آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس، معتبرترین آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران است که انواع دوره‌های مربوط به خدمات ناخن، صورت، مو، پوست و اکستنشن در آن برگزار می‌شود. در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس، انواع آموزش آرایشگری زنانه مانند آموزش گریم و میکاپ، کاشت و طراحی ناخن، اصلاح ابرو و صورت، کوتاهی مو، رنگ و مش مو، پاک‌سازی و فیشیال پوست و همچنین انواع اکستنشن مو، مژه و ابرو ارائه می‌شود. اگر به فکر دیدن دوره آموزش آرایشگری زنانه صفر تا صد فنونی همچون میکاپ صورت و کاشت ناخن هستید، می‌توانید در آموزشگاه آرایشگری گل گیس، دوره مورد نظر خود را گذرانده و پس از اخذ مدرک آرایشگری زنانه معتبر مشغول‌به‌کار شوید. در این مقاله قصد داریم به معرفی دوره‌های آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس بپردازیم.

 

آموزش خدمات ناخن

آموزشگاه زنانه گل گیس، انواع دوره‌های خدمات ناخن مانند دوره کاشت ناخن، دوره طراحی ناخن،  دوره آموزش پدیکور و پارافین درمانی را به شما ارائه می‌دهد. با شرکت در دوره‌های آموزش خدمات ناخن آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس، می‌توانید با دریافت مدرک آرایشگری زنانه معتبر به انجام خدمات ناخن در سالن‌های زیبایی مشغول شوید.

 

دوره آموزش کاشت ناخن

 

دوره آموزش کاشت ناخن

 

دوره آموزش کاشت ناخن یکی از پرطرفدارترین دوره‌های آموزش آرایشگری زنانه است. آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس، دوره کاشت ناخن را با مربیان حرفه‌ای و ارائه مدرک آرایشگری زنانه معتبر، برگزار می‌کند. در این دوره ، شما با لوازم و تجهیزات کاشت ناخن، کاشت ناخن ساده و پیشرفته مانند آموزش کاشت ناخن پودری، کاشت ناخن با تیپ، کاشت ناخن با فرمر، کاشت ناخن با ژل، ژلیش ناخن طبیعی، لمینت ناخن و کاشت ناخن فرنچ آشنا خواهید شد. در انتهای  دوره، اشکالات شما توسط مربیان رفع شده و مدرک آرایشگری زنانه بین المللی دریافت خواهید کرد.

 

دوره آموزش طراحی ناخن

 

آموزش طراحی ناخن

 

دوره آموزش طراحی ناخن آرایشگری آموزشگاه گل گیس، یک دوره بسیار جذاب و خاص در حوزه آرایش ناخن است. آموزشگاه گل گیس آموزش آرایشگری زنانه صفر تا صد طراحی ناخن را ارائه می‌دهد و شما می‌توانید زیر نظر مربیان حرفه‌ای و آموزش‌های خاص این دوره، آموزش دیده و مدرک آرایشگری معتبر دریافت کنید. در دوره آموزش طراحی ناخن شما با مباحثی همچون رنگ شناسی، ست کردن رنگ‌ها، طرح مناسب ساختار هر ناخن و رنگ پوست آشنا خواهید شد. اگر به دنبال آموزش این هنر جذاب در یک آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران هستید، آموزشگاه گل گیس این دوره را به شما ارائه می‌دهد.

 

دوره آموزش پدیکور و پارافین درمانی

 

آموزش پدیکور پا و پارافین تراپی

 

دوره آموزش پدیکور و پارافین درمانی، یکی از دوره‌های جذاب آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس است. در این دوره شما با فنون پدیکور یعنی کف‌سابی پا، اسکراب تراپی پا، لایه برداری کف پا، رفع تیرگی پا، پارافین تراپی همراه با ماساژ و انواع ماساژ حرفه‌ای و آرام کننده پا آشنا خواهید شد. در این دوره شما تمامی فنون پدیکور و پارافین درمانی زیر نظر مربیان حرفه‌ای این حوزه آموزش دیده و در پایان دوره مدرک معتبر پدیکور را دریافت خواهید کرد.

 

 

آموزش خدمات آرایش صورت

اگر به دنبال یک آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران برای دوره خدمات آموزش صورت هستید، آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس دوره‌های حرفه‌‌ای گریم و میکاپ عروس را زیر نظر مربیان مجرب و با ارائه مدرک آرایشگری زنانه معتبر برگزار می‌کند.

 

دوره آموزش گریم و میکاپ

 

دوره آموزش میکاپ

 

دوره آموزش گریم و میکاپ، یک دوره بسیار حرفه‌ای و درآمدزا برای خانم‌ها است که در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس برگزار می‌شود. در دوره آموزش گریم و میکاپ، شما با انواع مدل‌های صورت، چهره شناسی، روش‌های رفع عیوب صورت با میکاپ، استفاده از کرم پودر مناسب هر رنگ پوست، انواع سبک میکاپ و گریم، انواع لوازم میکاپ و آموزش میکاپ حرفه‌ای آشنا خواهید شد. یکی از خصوصیات جذاب این دوره آموزش خودآرایی است. با آموزش این مبحث، شما می‌توانید چهره خود را نیز میکاپ کنید.

 

دوره آموزش گریم و میکاپ عروس

 

آموزش آرایش و میکاپ عروس

 

گریم و میکاپ عروس، یکی از درآمدزاترین حوزه‎‌های حرفه آرایشگری است. در دوره آموزش گریم و میکاپ عروس آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس، شما با آناتومی صورت و انواع فنون آرایش و میکاپ عروس مانند انواع سایه چشم عروس، آرایش لب، کانتورینگ، فیشیال، پاک‌سازی پوست عروس پیش از میکاپ و خط چشم عروس آشنا خواهید شد. همچنین شما در طول دوره، تمامی فنون یاد گرفته شده را بر روی مدل خود اجرا کرده و مربی اشکالات شما را رفع می‌کند. در پایان این دوره شما می‌توانید مدرک آرایشگری زنانه معتبر دریافت کرده و به کار در سالن‌های زیبایی مشغول شوید.

 

 

آموزش خدمات مو

در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس، شما می‌توانید آموزش آرایشگری زنانه صفر تا صد مو را بگذرانید و با اخذ مدرک آرایشگری زنانه معتبر، در سالن‌های زیبایی مشغول‌به‌کار شوید. در آموزشگاه گل گیس، انواع دوره‌های خدمات مو مانند کوتاهی مو، رنگ، مش و شینیون مو ارائه می‌شوند.

 

دوره آموزش کوتاهی مو

 

دوره آموزش کوتاهی مو

 

آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس، دوره حرفه‌ای کوتاهی مو را ارائه می‌دهد. با شرکت در این دوره، شما با انواع مدل‌های کوتاهی مو و نحوه اجرا آن بر روی مدل آشنا خواهید شد. همچنین پس شناخت ابزار و وسایل مورد نیاز کوتاهی مو زنانه، نحوه درست کار با آن‌ها را آموزش خواهید دید. در حین آموزش، شما انواع مدل مو را بر روی مدل اجرا می‌کنید و مربی ایرادات کار شما را رفع کرده و به سوالات شما پاسخ می‎‌‌دهد. در پایان این دوره نیز مدرک آرایشگری زنانه کوتاهی مو دریافت کرده و می‌توانید مشغول‌به‌کار شوید.

 

دوره آموزش رنگ و مش مو

 

دوره آموزش رنگ و مش مو

 

در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس، دوره آموزش رنگ و مش مو تحت نظر مربیان حرفه‌ای برگزار می‌شود. در این دوره جذاب شما با نکات رنگ و مش، جدیدترین نوع ترکیب رنگ روشن و تیره مو(فانتزی و ساده)، آموزش ترکیب رنگ و مش (فیس فریم، شدوروت، آمبره، سامبره،رنگ و مش سوزنی جدید و …) و انواع مدل رنگ و مش جدید آشنا خواهید شد. اگر به انجام کار رنگ و مش مو علاقه دارید، می‌توانید با شرکت در دوره آموزش ارایشگری زنانه رنگ و مش آموزشگاه گل گیس، پس از پایان آموزش مدرک آرایشگری زنانه دریافت کرده و در سالن‌های زیبایی مشغول‌به‌کار شوید.

 

دوره آموزش شینیون مو

 

دوره آموزش شینیون مو

 

آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس، دوره آموزش شینیون حرفه‌ای مو را ارائه می‌دهد. اگر قصد شرکت در دوره آموزش شینیون مو را دارید، باید بدانید در این دوره چه مهارت‌هایی کسب خواهید کرد. در این دوره شما کار با ابزار و دستگاه‌هایی مانند بابلیس، اتو مو و سایر دستگاه‌های حرارتی را خواهید آموخت. همچنین یاد خواهید گرفت که با توجه به اندازه مو و پرپشتی یا کم پشت بودن آن، انواع مدل‌های شینیون مو را اجرا کنید.

 

 

آموزش خدمات پوست

خدمات پوست، از جمله خدماتی هستند که در بسیاری از سالن‌های زیبایی زنانه در لاین پوست ارائه می‌شوند. آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس، انواع دوره‌های خدمات پوست مانند آموزش اصلاح ابرو و صورت، پاکسازی و فیشیال پوست را برگزار می‌کند.

 

دوره آموزش اصلاح ابرو و صورت

 

دوره اصلاح ابرو

 

در دوره آموزش اصلاح ابرو و صورت آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس، آموزش آرایشگری زنانه صفر تا صد اصلاح ابرو و صورت به طور کامل به شما ارائه داده خواهد شد. در این دوره شما با انواع روش‌های اصلاح صورت مانند اصلاح صورت با وکس، تیغ و بند انداختن آشنا خواهید شد. همچنین با آناتومی انواع صورت و ابرو افراد نیز آشنا می‌شوید و می‌توانید انواع مدل‌‌های اصلاح ابرو را با توجه به حالت ابرو و فرم صورت افراد انجام دهید. در این دوره با انواع مدل‌های ابرو مانند ابرو پهن، هشتی، اسپرت، دخترانه، زنانه و مخصوص عروس آشنا خواهید شد و می‌توانید این مدل‌ها را بر روی مدل اجرا کنید.

 

دوره آموزش پاکسازی پوست

 

دوره آموزش پاکسازی پوست

 

آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس، دوره آموزش پاکسازی پوست را زیر نظر مربیان حرفه‌ای و با تجهیزات و امکانات پیشرفته به شما آموزش می‌دهد. در دوره پاک‌سازی پوست، شما ضمن آموزش روش‌های پاک‌سازی پوست از آلودگی و چربی‌های اضافی، کار با انواع تجهیزات پزشکی و ابزار پاکسازی پوست را نیز آموزش خواهید دید. در طی این دوره شما با آناتومی پوست و انواع مشکلات پوستی آشنا خواهید شد. در پایان نیز می‌توانید مدرک آرایشگری زنانه معتبر بین المللی کسب کرده و به فعالیت در این حوزه بپردازید.

 

دوره آموزش فیشیال صورت

 

دوره آموزش فیشیال صورت

 

فیشیال صورت یکی از حوزه‌های حرفه آرایشگری است که شامل کلیه موارد لایه برداری، آب‌رسانی و اکسیژن‌رسانی پوست با انواع ماسک است. در دوره آموزش فیشیال صورت آموزشگاه آرایشگری گل گیس، آموزش آرایشگری زنانه صفر تا صد فیشیال صورت به شما داده می‌شود. در این دوره شما با فیزیولوژی پوست صورت، لایه برداری پوست، اسکراب تراپی پوست، انواع کوکتل‌ها با ویتامین‌ها آشنا خواهید شد.

 

 

آموزش خدمات اکستنشن

اگر به دنبال دوره‌ای معتبر و حرفه‌ای در حوزه اکستنشن مو، اکستشن مژه و یا اکستنشن ابرو هستید، می‌توانید با شرکت در دوره‌های برگزار شده در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس، در این حوزه‌ها به صرت حرفه‌ای آموزش ببینید و مدرک آرایشگری معتبر دریافت کنید.

 

دوره آموزش اکستنشن مو

 

دوره آموزش اکستنشن مو

 

دوره‌های آموزش اکستنشن مو برگزار شده در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس، شما با اکستنشن مو به صورت بافت، اکستنشن مو به صورت خطی، روش اضافه کردن مو رنگی، اکستنشن مو با استفاده از کراتین و چسب مو، ریمو اکستنشن و مراقبت‌های مو پس از انجام اکستنشن آشنا خواهید شد. در طی این دوره شما علاوه‌بر آموزش‌های گفته شده، با لوازم و ابزار کار اکستنشن مو و همچنین مواد و محصولات مراقبتی مو پس از اکستنشن مو آشنا می‌شوید. در پایان دوره اکستنشن مو آموزشگاه گل گیس، شما موفق به دریافت مدرک بین المللی اکستنشن مو شده و می‌توانید در سالن‌های زیبایی مختلف مشغول‌به‌کار شوید.

 

دوره آموزش اکستنشن مژه

 

دوره آموزش اکستنشن مژه

 

دوره آموزش اکستنشن مژه یکی از جذاب‌ترین دوره‌های آموزشی آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس است و شما در این دوره با انواع‌ تکنیک‌های کاشت و اکستنشن مژه و ابزار و وسایل کاشت مژه آشنا خواهید شد. در این دوره شما باید به‌طور کامل با همه تکنیک‌ها و همچنین مدل‌ها مختلف کاشت مژه آشنا شوید تا بتوانید به‌راحتی انواع مدل‌های کاشت مژه را انجام دهید. با شرکت در این دوره، انواع تکنیک‌های کاشت و اکستنشن مژه را زیر نظر حرفه‌ای‌ترین مربیان به شما آموزش داده می‌شود و پس از پایان دوره، مدرک آرایشگری زنانه معتبر به شما ارائه خواهد شد.

 

دوره آموزش اکستنشن ابرو

 

دوره آموزش اکستنشن ابرو

 

دروه آموزش اکستنشن ابرو، در واقع آموزش کاشت تار بر روی ابروهای طبیعی است به‌طوری که ابروها را پرپشت‌تر و طبیعی نشان خواهد داد. در دروه آموزش اکستنشن ابرو گل گیس، شما با اصولی همچون روش‌های مختلف و رایج قرینه سازی و طراحی ابرو، اصلاح ابرو، انتخاب رنگ و رنگ های پرکاربرد ابرو، اکستنشن ابرو با پالت ابرو و چسب پروتز، اکستنشن ابرو با موی طبیعی، ریمور اکستنشن ابرو، الگوهای ابرو آشنا خواهید شد و در پایان این دوره مدرک معتبر آرایشگری زنانه دریافت خواهید کرد.

 

 

سخن پایانی

آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس، انواع دوره‌های حرفه‌ای آموزش آرایشگری زنانه مانند آموزش کاشت و طراحی ناخن، کوتاهی مو، رنگ و مش، شینیون مو، میکاپ و گریم صورت، اصلاح صورت و ابرو، پاکسازی و فیشیال صورت، اکستنشن مژه، ابرو و مو را زیر نظر مربیان حرفه‌ای ارائه می‌دهد. در این آموزشگاه، انواع لوازم و وسایل حرفه‌ای و پیشرفته و مواد باکیفیت در اختیار شما قرار خواهد گرفت. شما می‌توانید با شرکت در دوره مورد نظر خود در آموزشگاه آرایشگری گل گیس، با دریافت مدرک آرایشگری زنانه معتبر، در سالن‌های زیبایی مختلف مشغول‌به‌کار شوید.

 

سوالات متداول

 

1. مزیت شرکت در دوره‌های آموزش آرایشگری زنانه چیست؟

آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس، انواع دوره‌های آرایشگری مانند کاشت ناخن، رنگ و مش و همچنین پاکسازی و فیشیال پوست را زیر نظر مربیان حرفه‌ای برگزار کرده و در پایان دوره، مدرک معتبر بین المللی به شما ارائه می‌دهد.

 

2. آیا پس از اخذ مدرک از آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس می‌توانم در سالن‌های زیبایی کار کنم؟

بله، آموزشگاه گل گیس در پایان هر دوره آموزشی خود، به شما مدرک معتبر ارائه می‎دهد که می‌توانید با آن در سالن‌های زیبایی مختلف مشغول‌به‌کار شوید.

 

3. آموزش خدمات پوست آموزشگاه گل گیس شامل چه دوره‌هایی است؟

آموزشگاه آرایشگری گل گیس، دوره‌های پاکسازی پوست و فیشیال پوست را به هنرجوها ارائه می‌دهد. همچنین دوره اصلاح ابرو و صورت نیز در این آموزشگاه برگزار می‌شود.

 

4. آیا با داشتن مدرک دوره پاک‌سازی پوست می‌توانم سالن زیبایی افتتاح کنم؟

خیر، برای افتتاح سان زیبایی شما باید هر 7 مدرک اصلی آرایشگری را داشته باشید.

 

 

 

 

 

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

جدیدترین مطالب آموزشی

جدیدترین اخبار و اطلاعیه ها