سالن زیبایی لیلا خانی

دنبال طرح ناخن خاصی؟ آموزش کاشت ناخن بیلی آیلیش

فهرست مطالب

دنبال طرح ناخن خاصی؟ آموزش کاشت ناخن بیلی آیلیش

این روزها از درخواست بسیار زیاد کاشت ناخن سبک دخترانه و سبک گرافیکی و عجیب بسیار استقبال می کنند. از آنجا که درخواست ناخن طرح بیلی یا کاشت ناخن بیلی آیلیش از این دست سبک کاشت ناخن است و درخواست هنرجویان برای آموزش کاشت ناخن بیلی ایلیش زیاد است، در این مقاله آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای ما از بهترین آموزشگاه های ارایشگری فنی حرفه ای در تهران به آن می پردازد.

مدل ناخن بیلی آیلیش چیست؟

آموزش کاشت ناخن بیلی ایلیش - آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس)

 

این نوع طرح ناخن از خواننده مشهور بیلی آیلیش، دختر ۱۹ ساله اهل کالیفرنیا گرفته شده است که به سبک عجیب و غریب لباس می پوشد و ناخن هایش به سبک سبز بلند نوک مربعی با طرح های گرافیکی در نوک ناخن به شهرت رسید و کاشت ناخن بیلی آیلییش را با نام ناخن سبز بیلی ایلیش در زبان ها انداخت و به شهرت بالایی رسید.

آموزش کاشت ناخن به سبک بیلی ایلیش

آموزش کاشت ناخن بیلی ایلیش - آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس)

 

برای قالب ناخن از قالب شیشه ای بی رنگ و یا تیپ بی رنگ سر مربعی استفاده می شود. این دیزاین کاشت ناخن از نوع پودری با ترکیب پودر گلس یا شیشه ای اکلریلیک سبز انجام می شود و در انتهای کار از ژل پولیش با ترکیب مشکی برای طرح دادن مرکز به نوک ناخن استفاده می شود.

 

آموزش کاشت ناخن بیلی ایلیش - آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس)

طراحی و کاشت ناخن بیلی ایلیش به ناخن های بسیار بلند سبز معروف است. این نوع کاشت از نوع ژلیش ناخن است و آموزشگاه آرایشگری زنانه ما توصیه می کند با آموزش حرفه ای ژلیش ناخن می توانید این کاشت و دیزاین را به زیبایی انجام دهید.

 

وسایل مورد نیاز دوره آموزش طراحی و کاشت ناخن

 

در صورت نیاز به آشنایی با وسایل طراحی و کاشت ناخن : مقاله وسایل مورد نیاز آموزش طراحی و کاشت ناخن

 

 

 

برای این که کار شما تمیز و زیبا دیده شود لازم است آموزش کاشت ناخن را به صورت حرفه ای بگذرانید یا به یک متخصص آرایشگر بسپارید.

در ویدیوی اموزشی  تصویری زیر می توانید با اموزش انجام طراحی و کاشت ناخن بیلی آیلیش آشنا شوید:

 

 

طراحی و کاشت ناخن یکی از محبوبترین فیلدهای آرایشگری است و هرروز با متدهای جدید آموزش طراحی و کاشت ناخن محبوبیت بیشتری بدست می آورد. برای آموزش حرفه ای و فوق تخصصی طراحی و کاشت ناخن می توانید با شرکت در دوره های آموزش کاشت و طراحی ناخن و اخذ مدرک بین المللی فنی حرفه ای وارد بازار کار در هرجای دنیا شوید. برای اطلاعات بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید:

آموزش کاشت ناخن

ورود به صفحه آموزش کاشت و طراحی ناخن

 

در صورت داشتن سوال یا ابهام در زمینه آموزش طراحی و کاشت ناخن در قسمت نظرات بیان کنید تا آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس) در اسرع وقت پاسخ دهد.

 

 

به این نوشته امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

جدیدترین مطالب آموزشی

جدیدترین اخبار و اطلاعیه ها