گل گیس

چگونه آرایش چشم انجام دهیم؟

چگونه آرایش چشم انجام دهیم؟

تا آنجا که ممکن است بیشتر به چشمهای خود دقت کنید. اگر چشمهای شما درشت و مژه هایی بلند دارید کمتر به آرایش چشم نیاز دارید اما اگر چشمهای ریز یا مژه هایی کوتاه دارید نیاز به آرایش چشم هرروز برای شما می تواند به یک عادت تبدیل شود با تکنیک های زیر:

آرایش چشم حرفه ای

همه ما دوست داریم چشمان گیراتر و جذابتر از چشمان خودمان باشم. آرایش چشم طبیعی با تکنیکهای خاصی همراه است که در زیر برای شما به چند مورد مهم اشاره می کنیم:

آرایش چشم با ابروی تمیزجلوه ای دیگر دارد

ابروهای تمیز جلوه خاصی به چشم می دهد. در ابتدا ابروی خود را تمیز کرده و خط انداخته و در صورت امکان قوس ابرو در چهره چشمان را کشیده تر نمایش می دهد. برای این منظور می توانید اصلاح ابرو را آموزش ببیند که هم از لحاظ درآمدی و هم از نظر درستی انجام کار می توانید روی خود سرمایه گذاری انجام دهید.

زیرسازی و آرایش چشم با سایه روشن

برای اینکار با یک براش مناسب چشم شما، سایه روشن به رنگهای سفید طلایی یا صورتی روشن می توانید مورد استفاده قرار دهید و بالا و زیر چشم به خوبی پخش کنید. قبل از آن مطمئن باشید که پوست شما رطوبت لازم را دارد. آرایش چشم نکات خیلی ظریفی دارید که می توانید به صورت تخصصی در دوره های گریم و میکاپ آموزشگاه آرایشگری گل گیس آموزش ببینید.

استفاده از مدادهای سفید مخصوص آرایش چشم

رنگ سفید داخل چشم آنها را بزرگتر از حد خودشان نشان می دهد و برای کسانی که چشمهای کشیده دارند زیباتر خودش را نشان می دهد.

به کاربردن مژه مصنوعی یا لیفت مژه

کاشت مژه مصنوعی برای آرایش چشم از روشهای جدید است که با یادگیری گذاشتن آن به صورت تکی یا دسته ای آرایش چشم طبیعی را برای خود انجام دهید.

روشهای مختلف دیگر مثل کاشت و اکستنشن مژه، لیفت و لمینت مژه و … قابل انجام است در آموزشگاه آرایشگری گل گیس می توانید به صورت تخصصی با مدرک بین المللی آموزش ببینید.

در قسمت گالری عکس  میتوانید عکس های بیشتری از نمونه کارهای ما نیز مشاهده فرمایید.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید

اشتراک گذاری:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
لیلا خانی

لیلا خانی

لیلا خانی هستم، مدیریت آموزشگاه گل گیس با 10 سال سابقه‌ی کاری در زمینه آموزشی در خدمت تمامی هنرجویان و هنرآموزان عزیز می‌باشم.

شبکه های اجتماعی

محبوبترین مطالب

Get The Latest Updates

Subscribe To Our Weekly Newsletter

No spam, notifications only about new products, updates.

جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *