سالن زیبایی لیلا خانی

چگونه یک ناخن کار حرفه ای شویم؟

فهرست مطالب

چگونه یک ناخن کار حرفه ای شویم؟

اگر شما نیز جز آن دسته از بانوان هستید که به دنبال شغلی مناسب هستید، ناخن کار بودن یکی از درست ترین انتخاب ها برای شما می تواند باشد. شغل ناخن کاری، درآمد بالا و مناسبی دارد. همچنین با انتخاب این حرفه، مدت زمان کاری شما در اختیار خودتان است و این شما هستید که ساعت کاری و روزهای کاری خود را مشخص می کنید. برای این که بتوانید در مسیر پیشرفت و شکوفایی این حرفه حرکت کنید و روز به روز مشهورتر و حرفه ای تر شوید، کافی است با آموزشگاه آرایشگری ما همراه باشید تا در ادامه نکاتی را برای شما بررسی کنیم.

۱- راه منحصر به فرد خودتان را پیدا کنید.

چجوری ناخنکار حرفه ای شوم - آموزشگاه آرایشگری گل گیس

 همواره سعی داشته باشید که راه و روش خود را در این حرفه پیدا کنید، سپس روی آن چیزی که علاقه داری تمرکز کافی داشته باشید و تلاش کنید که آن را بهتر از هرکسی انجام دهید. انجام این کار و اصرار ورزیدن به آن شما را از هر سالن دیگری و هر ناخن کار دیگری مجزا می سازد. همچنین نسبت به محلی یا سالنی که در آن مشغول به کار هستید متعهد باشید و تلاش کنید تا همکاران خود را به خوبی بشناسید. سپس با توجه به اطلاعاتی که راجع به شغل خود بدست آورده اید، کارتان را در آن منطقه گسترش دهید.

۲- با مشتریان خود همراه شوید.

چجوری ناخنکار حرفه ای شوم - آموزشگاه آرایشگری گل گیس

نکته بعدی این است که این کار، یکی از کارهایی است که نیاز به یک روحیه اجتماعی دارد و شامل مراقبت و شنیدن درد و دل یا همراهی با شادی های مشتریان است. بنابراین اگر شما از آن دسته افراد منزوی و غیر اجتماعی هستید، باید بگوییم که در انتخاب شغل دچار اشتباه شده اید.

۳- اخلاق حرفه ی داشته باشید.

چجوری ناخنکار حرفه ای شوم - آموزشگاه آرایشگری گل گیس

مهمترین عامل  قابل توجه این است که همیشه و در همه حالت، داشتن تسلط  کافی هنگام کار با ناخن و ارائه خدمات به بهترین نحو از التزامات شغل شما است. هیچ وقت کیفیت کار خود را فدای دلایل کودکانه و بی اهمیت نکنید.

۴- محل کارتان را حرفه ای انتخاب کنید.

نکته مهم دیگر: برای ادامه یادگیری خود به دنبال یک سالن و آموزشگاه معتبر باشید تا بتوانید با تلاش و صرف وقت مدرک معتبری را که برای پیشرفت کردن نیاز دارید، بدست بیاورید. همچنین محلی که شما کار می کنید نیز یکی از بزرگ ترین کمک ها برای به دست آوردن تجربه های گوناگون می باشد. همچنین شما می توانید به دنبال یک مربی باشد، شاید این کار در ابتدا به نظر سخت باشد اما بسیاری از ناخن کارهای حرفه ای در کنار کار خود به دنبال یادگیری هستند تا بتوانند تجربه های بیشتری را کسب کنند. 

۵- مشکلاتتان را با دیگران در میان نگذارید.

به عنوان کلیدی ترین نکته، همیشه به یاد داشته باشید که مشکلات شخصی خود را در خانه نگه دارید و به سالن و مشتری های خود انتقال ندهید. زیرا مدیر سالن، مشتری ها یا هر فرد دیگری مسئول مشکلات خانوادگی یا شخصی شما نیست.

 دومین نکته که باید به خاطر بسپارید، این است که امکان دارد برخی از روزها، شما بیمار باشید یا حال مساعدی جهت کار و فعالیت نداشته باشید؛ در این روزها بهتر است در خانه رسیدگی کنید و به اوضاع و احوال خود بپردازید. زیرا این ناراحتی و حال بد شما به دیگران سرایت کرده، همچنین حس ناخوشایندی را نیز به مشتریان انتقال می دهد. 


مقاله مرتبط : بهترین سن شروع آرایشگری کی و چقدر زمان مفید برای آموزش آرایشگری نیاز است؟

بهترین سن شروع آرایشگری کی و چقدر زمان مفید برای آموزش آرایشگری نیاز است؟


۶- همیشه بروز باشید.

 در طول روز حتی زمانی که بیرون از سالن کار خود هستید نیز درست مانند سالن لباس بپوشید و مثل صنعت کاری خود رفتار کنید. اصلا لازم نیست که پول زیادی را برای تهییه لباس های مارک و گرون بپردازید، امّا به دنبال مد روز باشید و با آن همراه شوید. همیشه آرایش و ناخن هایی مرتب داشته باشید؛ زیرا این آراستگی، بهترین تبلیغ شما برای جذب مشتری به حساب می آید.

۷- داشتن رزومه، مهم ترین نکته

 پیشنهاد آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای ما به شما این است که برای خود رزومه پر محتوایی بسازید واز مراحل قبل و بعد هر ناخنی که درست می کنید عکس های با کیفیتی بگیرید.

۸- آموزش حرفه ای ناخن (کاشت و طراحی) در کنار مربی

چجوری ناخنکار حرفه ای شوم - آموزشگاه آرایشگری گل گیس

در دوره انفجار اطلاعات و تجربه، بسیاری از هنرجویان هنوز به دنبال کارآموزی و به هدر رفتن وقت خود در این راه هستند، اما توصیه بسیار مهم آموزشگاه آرایشگری زنانه  ما پس از سالها آموزش مربی و آرایشگران و ناخن کاران برجسته، این است که وقت خود را دریابید و با شرکت در دوره های آموزشی در کنار اساتید برجسته و بین المللی هم مدرک بگیرید و هم تجربه و تخصص واقعی در زمینه رشته و لاین کاشت و طراحی ناخن پیدا کنید.

مهمترین گزینه که لازم است همیشگی باشد، این است که در صورت ادامه این راه تنها کاری که باید همواره آن را تکرار کنید، این است که در کنار کار خود، حتما تمرین داشته باشید.

 

دوره های طراحی و کاشت ناخن در آموزشگاه آرایشگری زنانه ما شما را به ناخنکار فوق حرفه ای تبدیل می کند و همچنین مدرک فنی حرفه ای بین المللی معتبر دریافت خواهید کرد که در هر کشوری می توانید به افتتاح سالن یا ادامه کار خود در سالن ناخن یا آرایشگاه بپردازید. برای اطلاعات بیشتر وارد صفحه زیر شوید:

آموزش کاشت ناخن

ورود به صفحه آموزش طراحی و کاشت ناخن

 

برای شرکت در کلاس های آموزش طراحی ناخن آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای گل گیس، زیر نظر مدرسین بین المللی، می توانید از طریق لینک زیر اطلاعات کسب کنید و در دوره طراحی ناخن خبره شوید.

آموزش حرفه ای طراحی ناخن

ورود به صفحه دوره طراحی ناخن

 

به این نوشته امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

جدیدترین مطالب آموزشی

جدیدترین اخبار و اطلاعیه ها