سالن زیبایی لیلا خانی

آموزش کاشت ناخن سیلک(ابریشمی)

فهرست مطالب

آموزش کاشت ناخن سیلک(ابریشمی)

آیا ناخن های شما آسیب دیده است؟ آیا آنها به راحتی می شکنند؟ یا می خواهید آنها را تقویت کنید تا به آنها قدرت بیشتری ببخشد؟ به دنبال مانیکور با دوام هستید؟ اگر به هر یک از این سوالات  پاسخ مثبت داده باشید، ناخن های بسته بندی ابریشمی را دوست خواهید داشت!

در این مقاله آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس) از بهترین آموزشگاه های ارایشگری فنی حرفه ای تهران، آموزش کاشت ناخن سیلک را به طور کامل شرح می دهد. با آموزشگاه آرایشگری زنانه ما همراه باشید.

ناخن های بسته بندی سیلک یا ابریشمی چیست؟

ناخن های بسته بندی شده ابریشم دقیقاً به همین معنی است: ناخن هایی که تکه های کوچک ابریشم دور آنها پیچیده شده است. این روند برای ناخن های کوتاه تر ایده آل است و برای کمک به حفظ قدرت آنها استفاده می شود.

با این حال ، این ناخن های بسته بندی را می توان با ناخن های بلند نیز استفاده کرد و می توان آنها را فرم داد. از این فرآیند می توان تا حدی به ناخن ها نیز اضافه کرد، اما در مقایسه با سایر روش ها به آن اضافه نمی شود.

مراحل آموزش طراحی ناخن سیلک(ابریشمی)

انجام این کار چندین مرحله طول می کشد. در اینجا مراحل نحوه استفاده از ناخن های بسته بندی ابریشم آورده شده است:

۱- مواد اولیه آموزش طراحی ناخن سیلک:

  • تمام وسایل مورد نیاز خود را آماده کنید – برای استفاده از بسته بندی ابریشم
  • روی ناخن های خود به پوششی از ابریشم ، پاک کننده لاک ناخن
  •   موبر ناخن
  •  چسب ناخن
  •   گلوله های پنبه ای
  •  مواد مهر و موم مانند رزین ژل قلم مو بر روی IBD 
  • ورق فشرده سازی

۲- ناخن ها را تمیز کنید – بهترین استفاده از بسته بندی های ابریشمی برای تمیز کردن ناخن ها است. با استفاده از پاک کننده لاک ناخن ، باقی مانده لاک ناخن ، چسب یا کشش ناخن را پاک کنید. همچنین ، باید ناخن های خود را به طول و شکل دلخواه کوتاه کنید. فقط زیاد به انگشت برش نزنید در غیر این صورت استفاده از بسته بندی ابریشم دشوارتر است.

۳- سطح ناخن را برای آموزش طراحی ناخن سیلک را آماده کنید – پس از تمیز کردن ناخن ها و فرم دادن به آنها ، نوبت آماده سازی سطح است. برای از بین بردن درخشش ناخن ها ، از ناخن ناخن یا سوهان برقی استفاده کنید. وقتی ناخن دیگر براق نیست ، این بدان معنی است که سطح ناخن تا حدودی خشن است. با یک ناخن مراقب باشید و در این کار زیاده روی نکنید زیرا این امر می تواند به ناخن شما نیز آسیب برساند.

 

 

۴- بسته بندی ابریشم را به اندازه یا شکل مناسب ببرید – بسته های ابریشمی مختلفی در بازار وجود دارد اما مهم نیست که چه چیزی بدست می آورید ، هنوز هم باید آن را به اندازه برش دهید. بسته بندی های ابریشمی بصورت رول تهیه می شوند که بسته به اندازه ناخن باید برش بزنید. همچنین ، موارد دیگری وجود دارد که از قبل به شکل برش درآمده اند. تنها کاری که باید انجام دهید یافتن اندازه مناسب و برش آن به طول دلخواه است.

آموزش کاشت ناخن سیلک (ابریشمی) در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران(تهرانپارس)

۵- ناخن را با روکش ابریشم بپیچید – بیشتر بسته بندی های ابریشمی که به صورت آنلاین موجود است ، از قبل چسب دارند. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که آنها را از پایه تا انتها به دور ناخن خود بپیچید. اطمینان حاصل کنید که روی کوتیکول ها نپیچید. اگر پارچه ابریشمی از نوع خود چسب نیست، ابتدا باید مقداری چسب بر روی سطح ناخن قرار دهید قبل از اینکه لفاف های ابریشمی را بچسبانید و بپیچید.

آموزش کاشت ناخن سیلک (ابریشمی) در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران(تهرانپارس)

۶- ماده مهر و موم را اضافه کنید – سپس ماده آب بندی (که معمولاً محلول در آب است) را با استفاده از پارچه ابریشم روی ناخن قرار می دهید. پس از خشک شدن، می توانید ناخن را یکدست کنید تا سطح آن صاف و یکدست شود.

۷- ناخن ها را رنگ کنید – پس از خشک شدن ماده آب بندی ، اکنون می توانید آن را با انتخاب رنگ خود انتخاب کنید یا اگر ترجیح می دهید فقط یک کات روشن انجام دهید و اتمام کار.

 

برای آموزش حرفه ای  کاشت ناخن، نیاز است در آموزشگاه معتبر آموزش ببینید و با داشتن مدرک فنی حرفه ای بین المللی به درآمد اقتصادی بالا برسید. آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران(تهرانپارس) از بهترین آموزشگاه های ارایشگری فنی حرفه ای، کلاس های آموزش کاشت ناخن را با ارائه جدیدترین متد ارائه می دهد. برای مشاهده صفحه آموزش وارد لینک زیر شوید:

ورود به صفحه آموزش کاشت ناخن

 

در صورت داشتن سوال یا ابهام در بخش نظرات بیان کنید تا آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران(تهرانپارس) پاسخ دهد.

 

 

به این نوشته امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

جدیدترین مطالب آموزشی

جدیدترین اخبار و اطلاعیه ها