سالن زیبایی لیلا خانی

سایه چشم نئونی چیست؟

فهرست مطالب

سایه چشم نئونی چیست؟

این سایه بسیار سبک و نرم بوده و هیچگونه احساس سنگینی پشت پلک ندارید و مخملی و به صورت مات می باشد. کلا سایه نئونی مات بوده و از پیگمنت بسیار بالایی برخوردار می باشد. به عنوان آرایش مات با رنگدانه بالا شناخته می شود.
کار با سایه چشم نئونی نیاز به آموزش و مهارت دارد زیرا قدرت پخش کنندگی بالایی دارد. مقداری بسیار کمی از سایه لازم است کار شود زیرا این سایه اگر حجم بالایی از آن پشت پلک کار شود سریع پخش می شود.
از سایه نئونی می توان به عنوان یک خط چشم رنگی نیز استفاده کرد. مجبور نیستید از چند رنگ استفاده کنید. حتی می توانید کل پشت چشم را با یک رنگ سایه بزنید.

سایه چشم  نئونی و کاربرد آن

اگر طرفدار سایه های براق و شاین در میکاپ صورت خود نیستید با این سایه می توانید یک خط چشم رنگی ساده پشت پلک خود بکشید. لازم است بدانید رنگ موی نئونی، لاک ناخن نئونی و رژلب نئونی نیز در بازار موجود می باشد.
می توانید با سایه چشم خود از رنگ موی نئونی برای ست کردن با میکاپ خود یا رژلب نئونی استفاده کنید و در مجالس بدرخشید.


استفاده از سایه چشم نئونی جزو سبکهای فشن می باشد و برای هر مکان و زمانی مناسب نیست. در جشن های بالماسکه، هالووین و مراسم با تم های خاص از آرایش چشم نئونی بسیار استفاده می شود چون نوع میکاپ آن غلظت خاصی را به نمایش می گذارد.
این سایه ها اغلب مات و برخی از آنها کمی براق می باشد و بسیار چشمگیر و جذاب می باشد و در شکلهای پالت و پودری در بازار موجود می باشد.

برای آموزش فوق تخصصی انواع سایه های حرفه ای و سایر موارد گریم و میکاپ می توانید در کلاسهای آموزش گریم و میکاپ آموزشگاه آرایشگری گل گیس شرکت نمایید و تمامی سبکهای مدرن و کلاسیک میکاپ و گریم را  آموزش ببینید.

 

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

جدیدترین مطالب آموزشی

جدیدترین اخبار و اطلاعیه ها