سالن زیبایی لیلا خانی

بافت مو بامبو و کوئین روی موی سامبره

فهرست مطالب

بسیاری از هنرجویان در آموزشگاه آرایشگری زنانه ما بعد از آمبره مو دوست دارند بافت مو را نیز روی موهایشان یاد بگیرند زیرا به طور عجیبی ترکیب این دو جذاب می شود. بافت مو روی آمبره مو بلند البته به جز آمبره موی بسیار کوتاه و پسرانه بسیار جذاب است و در این روزها بسیار به اصطلاح امروز مد روز شده است.

برای آشنایی با آمبره یا سامبره مو، دیدن روشهای مختلف انجام آن، مدلهای جدید آن مقاله زیر را بخوانید.

روش های آمبره و سامبره + تصاویر جدید آن

هنرجویان آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس در حین آموزش بافت مو، درخواست بافت کوئین یا بامبو را می دهند. به خصوص بافت مو کوئین که از واژه انگلیسی (queen) به معنی ملکه گرفته شده است. در این مقاله آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس) از بهترین آموزشگاه های ارایشگری زنانه  تهران، به توضیحات کامل این دو بافت موی جدید می پردازد. با آموزشگاه آرایشگری ما همراه باشید.

تضمین بهترین قیمت و کیفیت 

ثبت نام و مشاوره رایگان 

آموزش بافت مو

برای آشنایی با انواع بافت مو مقاله زیر مختص شماست:

معرفی انواع بافت مو ۲۰۲۱ + تصاویر

بافت مو کویین یا کوئین چیست؟

بافت موی بامبو و کوئین روی بافت سامبره - آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس)

این بافت که از جلوی سر شروع می شود از ابتدای فرق سر بافت ریز است و به صورت مثلثی به انتهای سر بافته می شود. این نوع بافت هم با موی اضافه قابل انجام است و هم بدون موی اضافه. بیشتر دختران دوست دارد که آموزش بافت مو با کاموا یا بافت کوئین با موی اضافه را بگذرانند.  بافت کوئین با موی اضافه یا انواع موی رنگی قابل انجام است. بعضی از موهای آماده آمبره نیز در بازار موجود است که فرم زیبا و شیک به بافت کویینی شما می دهد. بیشترین تقاضای رنگ در آموزشگاه آرایشگری زنانه ما بافت کویین بنفش بوده است.

این نوع بافت از نوع راحت نیست و جزو بافت های سخت است ترجیحا یک نفر آرایشگر متخصص برایتان انجام دهد یا خودتان با اموزش بافت مو یک بافت زیبا را انجام دهید. این بافت به محبوبیت بافت مو آفریقایی، بافت مو تیغ ماهی و بافت مو هلندی یا فرانسوی رسیده است.

بافت مو بامبو چیست؟

بافت موی بامبو و کوئین روی بافت سامبره - آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس)

نام این نوع بافت هم ممکن است تازه به گوشتان خورده باشد یکی دیگر از تازه های بافت مو است که ارزش آموزش دیدن دارد و با گذراندن زیر نظر متخصص بافت مو می توانید با تمرین به سادگی روی موهایتان انجام دهید. بافت بامبو یک نوع بافت شل است که در دوره آموزش بافت مو نیز به صورت کاملا عملی در آموزشگاه آرایشگری زنانه ما آموزش داده خواهد شد.

بافت موی بامبو و کوئین روی بافت سامبره - آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس)

اگر در زمینه بافت مو متخصص باشید به علت این که کسانی که به طور تخصصی و حرفه ای دنبال آن می روند کم هستند و ممکن است وسط راه  پیشرفته شدن بافت ادامه ندهند، قیمت بافت مو را به سادگی می توانید تعیین کنید و با درست کردن یک بافت تمیز و متقارن بزنید به سادگی می توانید مشتری را به سمت مبلغ بافت موی دلخواه خود ببرید.

هرروز بافت مو های جدیدی به بازار آرایشگری اضافه می شود. با اسم های مختلف که شاید برایتان تازه باشد. طرفداران خاص این حوزه همیشه به دنبال بافت های جدید مو هستند. اگر به دنبال کسب درآمد از این زمینه هستید، آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس) از بهترین آموزشگاه های ارایشگری فنی حرفه ای تهران، دوره آموزش بافت مو را با بهترین و جدیدترین متد و ارائه مدرک بین المللی فنی حرفه ای برگزار می نماید. برای اطلاعات بیشتر وارد لینک زیر شوید:

دوره آموزش بافت مو

در صورت داشتن سوال یا ابهام در زمینه بافت مو با آمبره مو یا هر مبحث مستقل در قسمت نظرات بیان کنید تا آموزشگاه ارایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس) پاسخ دهد.

به این نوشته امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

جدیدترین مطالب آموزشی

جدیدترین اخبار و اطلاعیه ها