گل گیس

معرفی اکستنشن افکت گلامور

معرفی اکستنشن افکت گلامور

افکت های مختلفی در اکستنشن و کاشت مژه انجام می شوند، ازجمله افکت اکستنشن مژه طبیعی، اکستنشن مژه سنجابی، اکستنشن مژه کیم کارداشیان، اکستنشن مژه عروسکی، اکستنشن مژه چشم گربه ای، گلامور و ….

در این مقاله آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران(تهرانپارس) به بررسی اکستنشن افکت گلامور می پردازیم. با آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی  حرفه ای ما از بهترین آموزشگاه های ارایشگری تهران همراه باشید.

اکستنشن مژه افکت گلامور(به انگلیسی glamour) به معنی پر زرق و برق ، ضخیم ترین مجموعه مژه های کلاسیک است که آرایشگاه ها بر روی تراکم آن تمرکز می کنند. اگر به دنبال نمای درخشان و مژه های طبیعی قوی هستید،آموزشگاه آرایشگری فنی حرفه ای ما، انتخاب این اکستنشن مژه را توصیه می کند، زیرا این مجموعه شامل 90 تا 100 درصد پوشش مژه است. بیشتر مژه در بخش انتهای چشم کار می شود و مژه های بلندتر در انتهای چشم به کار می روند.


در این مقاله به انواع اکستشن مژه به صورت کامل اشاره شده است:

معرفی انواع اکستنشن مژه

انواع اکستنشن مژه


نکات اکستنشن افکت گلامور

معرفی اکستنشن مژه افکت گلامور در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران(تهرانپارس)

  • برای کسانی که عادت به مژه مصنوعی دارند گزینه بسیار مناسبی است.
  • دوام آن بیشتر از بقیه اکستنشن های مژه است و تا دو ماه یا بیشتر (بسته به مراقبت شما) دوام می آورند.
  • برای مناسبت های مختلف بسیار زیبا و جذاب است.
  • برای کسانی که چشمانی به هم نزدیک دارند مناسب است و جذابیت خاصی به چشمان شما می دهد.
  • خانم هایی که چشمان درشت تر این سبک افکت مژه اکستنشن در چشمانشان زیباتر به نظر می رسد.

نکات ریموو اکستنشن مژه گلامور

شما باید از پاک کننده آرایش بدون روغن ، بدون گلیکول استفاده کنید-پاک کننده های حاوی روغن به چسب مژه آسیب می رسانند و می توانند اکستنشن مژه را زودتر از موعد از بین ببرند. می توانید از شستشوی مخصوص مژه خود شامپو مخصوص آن را تهیه کنید.

لطفاً برای از بین بردن آرایش خود از دستمال آرایش ، روغن بچه یا شامپو بچه استفاده نکنید – اینها حاوی روغن هستند ، با دستمال مرطوب که معمولاً کشنده و کشیده است. پس از پاک کردن آرایش پاک کننده، با یک مایع شستشو دهنده مخصوص مژه ها آن را تمیز کنید. آموزشگاه آرایشگری فنی حرفه ای ما توصیه می کند به آرامی و از انتهای مژه شروع کنید. ترجیحا به یک اکستنتشن کار برای ریموو اکستنشن مژه مراجعه کنید.


در این مقاله به چند مورد آموزش ریموو اکستنشن مژه اشاره شده است :

آموزش ریموو یا برداشتن اکستنشن مژه

آموزش ریموو یا برداشتن اکستنشن مژه


اکستنشن مژه از شاخه های جذاب پرطرفدار آرایشگری است. با آموزش فوق حرفه ای در آن می توانید به درآمد اقتصادی بالا برسید. آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران(تهرانپارس) از بهترین آموزشگاه ارایشگری تهران، دوره های آموزش اکستنشن مژه را با ارائه مدرک فنی حرفه ای بین المللی برگزار می نماید. برای اطلاعات بیشتر ثبت نام دوره اکستنشن مژه وارد صفحه زیر شوید:

آموزش اکستنشن مژه

ورود به صفحه آموزش اکستنشن مژه

در صورت داشتن سوال یا ابهام در زمینه آموزش اکستنشن مژه در قسمت نظرات بیان کنید تا آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران(تهرانپارس) پاسخ دهد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید

اشتراک گذاری:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
لیلا خانی

لیلا خانی

لیلا خانی هستم، مدیریت آموزشگاه گل گیس با 10 سال سابقه‌ی کاری در زمینه آموزشی در خدمت تمامی هنرجویان و هنرآموزان عزیز می‌باشم.

شبکه های اجتماعی

محبوبترین مطالب

Get The Latest Updates

Subscribe To Our Weekly Newsletter

No spam, notifications only about new products, updates.

جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *