سالن زیبایی لیلا خانی

تفاوت اکستنشن مژه cc و اکستنشن مژه d

تفاوت اکستنشن مژه cc و اکستنشن مژه d
فهرست مطالب

تفاوت اکستنشن مژه cc و اکستنشن مژه d

وقتی اکستنشن مژه انجام می دهید، انتخاب اینکه چه نوع مژه ای می خواهید دشوار است. حتی باید بدانید که در حین انجام اکستنشن مژه چه اتفاقی می افتد. در یک مشاوره اکستنشن مژه، احتمالاً در پنج مورد: جنس، ضخامت، نوع، سبک، فر و طول از شما سوال می شود. برای مثال اکستنشن مژه cc و اکستنشن مژه d تفاوت هایی دارند که قبل از انجام باید آنها را بدانید.

بنابراین در اینجا آموزش استفاده درست را آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس) از بهترین آموزشگاه های ارایشگری تهران، شرح می دهد که به شما کمک می کند تا برای اکستنشن مژه خود آماده شوید.

کاربرد اکستنشن مژه

روند استفاده از اکستنشن مژه ساده اما مهم است. قبل از استفاده از اکستنشن جدا کردن هر مژه طبیعی ضروری است. پس از جدا شدن مژه طبیعی، فرمت موردنظر از سینی مژه انتخاب می شود. در چسب فرو می رود. سپس اکستنشن مژه در بالا (یا گاهی به پایین) مژه طبیعی قرار می گیرد. موقعیت نیز مهم است.

مزایای اکستنشن مژه

خداحافظی با ریمل طولانی مدت! اکستنشن مژه بر روی مژه های فعلی شما ثابت شده است، بنابراین شما به هیچ وجه به بلند شدن یا تیره شدن آن ها نیاز نخواهید داشت و از آنجایی که آن ها قبلاً فر شده اند، دیگر مجبور نخواهید شد از ریمل ها برای داشتن مژه های فر استفاده کنید. چرا که اکستنشن مژه  درخشندگی بیشتری به چشم ها می بخشد.البته اکستنشن مژه انواع مختلفی دارد که باید متناسب با فرم چشم تان بهترین را انتخاب کنید (حتما بخوانید: معرفی انواع اکستنشن مژه)

اکستنشن مژه cc

تفاوت اکستنشن مژه cc و d

اکستنشن مژه cc با قطرهای مختلف برای اهداف مختلف ایجاد می شود. از مژه ای که خیلی ضخیم است .۲۰ میلی متر یا .۲۵ میلی متر برای رسیدگی بیشتر مژه ها بسیار زیاد است. ضخامت .۱۵ میلی متر بیشتر برای مژه های کلاسیک رایج است. ۰.۱۰ میلی متر را می توان در مژه های بسیار ریز استفاده کرد یا می توان آن را با ۰.۱۰ میلی متر دیگر قرار داد تا جلوه ای حجم دار/۲ بعدی ایجاد کند.

۰.۷ میلی متر،  ۰.۶ میلی متر و  ۰.۵ میلی متر ضخامت برای مژه های حجم دهنده استفاده می شود. بسته به ضخامت مژه های طبیعی و ضخامت اکستنشن مژه cc مورد استفاده فرار می گیرد. اکستنشن مژه cc  برای مشتریانی است که از خط مژه طبیعی استقبال می کنند، اما می خواهند مژه ها کمی از هم جدا شوند، مناسب است. مژه هایcc  ما به دلیل ظاهر خیره کننده ای که ایجاد می کنند مورد علاقه طرفداران هستند.

مزایای اکستنشن مژه CC Curl

 • با اکستنشن مژه CC زیبایی چشم خود را افزایش دهید!
 • اکستنشن مژه CC یک فرمت با پایه کوتاه و مستقیم است که به سرعت به سمت بیرون فر می شود.
 •  اکستنشن مژه CC  یک فرمت مژه متنوع است که برای اکثر اشکال چشم خوب کار می کند. فر پیچیده مژه باعث ایجاد چشم درشت تر می شود که مشتریان شما آن را دوست خواهند داشت.

اکستنشن مژه d

تفاوت اکستنشن مژه cc و d

اکستنشن مژه D مخفف  dimensional است که به معنی وجود دو پسوند به یک مژه طبیعی است و وقتی با پسوندهای ۰.۱۰ میلی متر ساخته شود می تواند مجموعه زیبایی ایجاد کند.

نکته: ما فقط می توانیم به اندازه مژه های طبیعی خود اکستنشن اضافه کنیم. بنابراین اگر مژه های کمتری دارید و سیر بیشتری از مژه می خواهید، به سمت مژه های هیبریدی، دو بعدی یا حجم دهنده بروید. اما برای برخی، با تعداد زیادی مژه طبیعی، یک ست کلاسیک می تواند شبیه یک ست حجم دار به نظر برسد.

مقایسه بین اکستنشن مژه cc و اکستنشن مژه d

 1. مژه اکستنشن مژه ccبه جای گرد شدن مانند اکستنشن مژه d، کمی فر شکل است، گزینه بسیار خوبی برای مشتریان است.
 2. اکستنشن مژهcc ۴۷٪ سبک تر از اکستنشن مژه d است و راحتی و طول عمر بیشتر دارد.
 3. اکستنشن مژه ccعلاوه بر افزایش سطح چسبندگی برای مژ ها، پایه بیضی شکل تر نصبت به اکستنشن مژه d دارد و نیز ظاهر شکاف بین مژه های طبیعی را پر کرده و تصحیح می کند، جلوه ای منحصر به فرد خط چشم ایجاد می کند و توهم خط مژه طبیعی کامل تری را ایجاد می کند.
 4. اکستنشن مژهcc مات عمیق سیاه و سفید با وزن سبک تر ضخیم تر به نظر برسید. خط و بافت فریم آن به دلیل نوک شکاف دارتر است.

۱۰ مزیت مشترک اکستنشن مژهcc و اکستنشن مژهd

 1.  اکستنشن مژه به مژه های طبیعی شما حجم می بخشد.
 2.  اکستنشن مژه چشم و ظاهر شما را تقویت می کند.
 3.  اکستنشن مژه مژه های شما را بلند می کند.
 4.  اکستنشن مژه طول را افزایش می دهد و افراد را به سمت چشمان شما می کشاند.
 5.  اکستنشن مژه نیازی به استفاده از ریمل مژه ندارد.
 6.  اکستنشن مژه به مژه های طبیعی شما آسیب نمی رساند.
 7.  اکستنشن مژه در برابر آب مقاوم است.
 8.  اکستنشن مژه سبک و طبیعی به نظر می رسد.
 9.  اکستنشن مژه باعث پر شدن مژه های طبیعی شما می شود.
 10.  اکستنشن مژه ظاهر منحصر به فرد و زیبایی به شما می بخشد.

در نهایت اکستنشن مژه یک انقلاب واقعی در فرهنگ و مد است و هر روز در تلاش و نیز وقت زنان صرفه جویی می کند تا به آن ها کمک کند تا بهترین ظاهر خود را داشته باشند. بعد از مطالعه ی این مقاله در می یابیم که مزایای اکستنشن مژه بسیار فراتر از بازکردن چشم و از بین بردن مشکل استفاده از ریمل است.

برای داشتن درآمد اقتصادی بالا دوره های آموزش اکستنشن مژه از بهترین گزینه ها است. آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس) از بهترین آموزشگاه های ارایشگری فنی حرفه ای در تهران، کلاسهای آموزش اکستنشن و کاشت مژه را با ارائه مدرک بین المللی فنی حرفه ای برگزار می نماید. برای اطلاعات بیشتر وارد صفحه زیر شوید:

آموزش کاشت و اکستنشن مژه

ورود به صفحه دوره آموزش اکستنشن مژه

در صورت داشتن سوال یا ابهام در زمینه اکستنشن مژه در قسمت نظرات بیان کنید تا آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران(تهرانپارس) در اسرع وقت پاسخ دهد.

2.6/5 - (7 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

جدیدترین مطالب آموزشی

جدیدترین اخبار و اطلاعیه ها