سالن زیبایی لیلا خانی

آموزش نکات اکستنشن مژه ابریشمی

اکستنشن مژه ابریشمی
فهرست مطالب

بسیاری از خانم ها دوست دارند مژه های بلند و پرپشت داشته باشند و برای آرایش چشم خود وقت زیادی را جلوی آینه نگذرانند و در عین حال تا مدت طولانی چشمانی گیرا بدون نیاز به آرایش هر ساعت داشته باشند. اکستنشن مژه برای این خانم ها گزینه مناسبی است. اکستنشن مژه انواع مختلفی دارد که در اینجا با اکستنشن مژه ابریشمی که یکی از پرطرفدارترین آنهاست، آشنا می شوید. (حتما بخوانید: آشنایی با انواع اکستنشن مژه) در ادامه آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران از بهترین آموزشگاه های فنی حرفه ای تهران، به بررسی موارد زیر برای کاشت و اکستنشن مژه ابریشمی می پردازد. با ما همراه باشید.

اکستنشن مژه ابریشمی چیست؟

آموزش نکات کاشت و اکستنشن مژه ابریشمی - آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس) -

اکستنشن مژه مصنوعی در سه نوع اصلی وجود دارد:

  • ابریشمی
  • راسو
  • مصنوعی

 همه این مواد مزایا و معایب خود را دارند که باعث می شود یک نوع بیشتر از سایرین برای شما مناسب باشد. کاشت مژه ابریشمی ویژگی های منحصر به فردی دارد که آموزشگاه آرایشگری ما در قسمت بعد به آن می پردازد.

لازم است  به این فکر کنید که نتیجه ای که می خواهید بدست آورید چیست. آیا می خواهید ظاهری نمایشی تر، چیزی پر زرق و برق داشته باشید یا بیشتر به یک ظاهر طبیعی علاقه مند هستید؟ اگر هر نوع حساسیت یا حساسیت دارید و تحمل خود را برای نگهداری از مژه را فراموش نکنید.

کاشت مژه ابریشمی ظاهری بسیار طبیعی، زیبا و گیرا به چشمان شما می دهد. در قسمت بعد آموزشگاه آرایشگری زنانه ما مزایای کاشت مژه ابریشمی را آموزش می دهیم  تا به دقت نوع کاشت و اکستنشن مژه را انتخاب کنید.

 دختران  یا خانم های عزیز، با مژه های کوتاه یا پراکنده ممکن است  پیچش یا حلقه زنی مناسب چشمان آنها باشد.، دو مورد از آنها وجود دارد: پیچ و خم “J” و “C”. حلقه “J” طبیعی ترین سبک است.

مزایای اکستنشن مژه ابریشمی

  • کاشت مژه ابریشمی بسیار سبک بوده و سنگینی روی چشم به هیچ وجه احساس نمی شود.
  • مژه ابریشمی یک براقیت زیبایی دارد که باعث جذاب و گیرا شدن چشمان می شود.
  • برای طرفداران کاشت طبیعی مژه این نوع کاشت بسیار مناسب است.

آموزش کاشت مژه ابریشمی

برای شروع اکستنشن مژه ابریشمی باید ابتدا ابزار و وسایل لازم را آماده کنید و سپس مراحل زیر را دنبال کنید: (حتما بخوانید: وسایل مورد نیاز دوره آموزش کاشت مژه)

آموزش نکات کاشت و اکستنشن مژه ابریشمی - آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس) -

مرحله ۱ کاشت مژه ابریشمی:

ابتدا با مژه های تمیز و عاری از آرایش و ریمل و خط چشم روی صندلی مخصوص کاشت مژه مینشیند. زیر چشم های مشتری پارچه تمیزی بیاندازید.

مرحله ۲ کاشت مژه ابریشمی:

نوع چسب اکستنشن مژه خیلی مهم است. تا جایی که می توانید به متخصص بسپارید و یا خودتان در این زمینه متخصص شوید و آموزش کاشت مژه را طی کنید، چون در صورت استفاده از چسب نامرغوب امکان ایجاد انواع عفونت های چشمی از جمله بلافریت یا بلفریت چشم برای شما ایجاد شود.

حال نوک مژه ابریشمی را به صورت تار به تار به چسب مژه آغشته کرده و بسته به نوع چشم مشتری آن را انجام می دهید. اگر چشم ها نزدیک به هم هستند در قسمت خارجی چشم این عمل را انجام می دهیم. مژه های بلندتر را برای گوشه خارجی چشم اعمال کنید.

مرحله ۳ اکستنشن مژه ابریشمی:

پس از اتمام کار با برس مژه، مژه ها را شانه کنید و با لوسیون مخصوص پاک کننده چسب های اضافی را از روی مژه ها پاک کنید.

نکات ترمیم کاشت مژه ابریشمی

  • کاشت مژه ابریشمی از ۲ تا ۸ هفته دوام می آورند بسته به نوع رشد مژه های شما متغیر هستند. ترجیحا هفته ای یک بار برای معاینه به سالن زیبایی مورد نظر مراجعه کنید.
  • ترمیم مژه از کاشت اولیه آن سخت تر به دلیل این که در ترمیم در بعضی قسمت ها مژه رشد جدید انجام می دهد و ممکن است در یک چشم در منطقه دیگر چشم رشد کند، پس دقت و تبحر در این بخش حرف اول را می زند که تقارن مژه ها را در کاشت مژه ابریشمی حفظ نمایید.

تفاوت سایر مژه های مصنوعی و مژه ابریشمی

آموزش نکات کاشت و اکستنشن مژه ابریشمی - آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس) -

اکستنشن مژه مصنوعی

این نوع اکستنشن ها از مواد اکریلیک ، جلا شده ساخته شده و از همه محکم و محکم هستند. آنها از ابریشم یا راسو کمی براق و براق به نظر می رسند ، اما بسیار چشمگیر به نظر می رسند. شما همچنین می توانید آنها را در انواع فر و ضخامت پیدا کنید و پس از استفاده ، ظاهر آرایش بسیار چشمگیری دارند.

آنها به دلیل محکم بودن کاملاً حلقه خود را نگه می دارند. بسیاری از دختران آنها را طبیعی یا نرم مانند مژه های ابریشمی یا سیلکی نمی دانند. حتی می توانند مدت طولانی دوام بیاورند ، اما آنها به اندازه ابریشم و به طور قطع مژه های راسو قدرت ماندن ندارند.

اکستنشن مصنوعی مناسب دختران با مژه های طبیعی متراکم و سالم است و معمولاً توسط دختران کم سن و سال استفاده می شود. از آنجا که آنها در مقایسه با راسو و غرقابی کمی سنگین ترند ، بسیاری از افراد از آنها اجتناب می کنند.

کاشت مژه ابریشمی

 این اکستنشن ها از نوع متوسط ​​وزن هستند ، در مقایسه با نوع مصنوعی ظریف تر و انعطاف پذیرتر هستند. از آنجا که متخلخل و نرم تر هستند ، در مقایسه با موارد مصنوعی تمایل بیشتری به نگه داشتن دارند.

اکستنشن مژه های ابریشمی بسته به تولید کننده می تواند بسیار پر زرق و برق یا طبیعی به نظر برسد اما موارد با کیفیت پایین می توانند کاملاً متراکم و ضخیم مانند مژه های مصنوعی به نظر برسند.

به طور کلی ، مژه های ابریشمی سبک هستند و همین امر آنها را برای دختران با مژه های ریز یا ضعیف طبیعی انتخابی مناسب می کند. درست مانند انواع دیگر مژه ها ، ابریشم ها نیز دارای طول و فرهای مختلف هستند.

مژه های ابریشمی پر زرق و برق و با کیفیت از محبوب ترین گزینه ها برای عروس خانم هایی هستند که بدنبال ظاهری کامل ،مژه های بلند و طبیعی هستند.

قیمت کاشت مژه ابریشمی

با توجه به جنس و کیفیت بالای نوع چسب و نوع مژه مصنوعی ابریشمی که به کار می رود نسبت به سایر کاشت مژه ها قیمت بیشتری دارد و در هر سالن زیبایی با توجه به نوع متد حرفه ای متفاوت است.

با این حال ، انتخاب مژه های مناسب فقط به این مسئله نیست که کدام یک را بیشتر دوست دارید. هنوز هم مواردی وجود دارد که باید قبل از انتخاب نهایی خود به آنها توجه کنید.

به عنوان مثال، شما باید فرم چشمان خود را در نظر بگیرید اندازه آنها ، بادامی ، گرد به حالت رو به پایین و یا بیرون زده باشند. اندازه آنها نیز مهم است. آیا چشمان کوچک یا بزرگی دارید یا متوسط دارید؟ نگاهی به پلک های خود بیندازید. طول ، رنگ ، فرم و حجم از دیگر فاکتورهای مهمی هستند که در انتخاب مژه های کامل نقش مهمی دارند.

کاشت و اکستنشن مژه از رشته های پردرآمد در دنیا به خصوص ایران، محسوب می شود. با آموزش کاشت و اکستنشن مژه و دریافت مدرک بین المللی فنی حرفه ای از آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران(تهرانپارس) از بهترین آموزشگاه های فنی حرفه ای تهران، می توانید به درآمد اقتصادی بالا برسید. برای اطلاعات بیشتر وارد صفحه زیر شوید:

آموزش اکستنشن مژه

ورود به صفحه آموزش کاشت و اکستنشن مژه

در صورت سوال یا ابهام در قسمت نظرات بیان کنید تا آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران(تهرانپارس) پاسخ دهد.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

جدیدترین مطالب آموزشی

جدیدترین اخبار و اطلاعیه ها