سالن زیبایی لیلا خانی

آموزش ریموو اکستنشن مژه (بهترین روش های ریموو اکستنشن مژه در خانه)

آموزش ریموو اکستنشن مژه
فهرست مطالب

خانم هایی که اکستنشن مژه انجام می دهند، بنا به دلایل مختلف گاهی تمایل دارند که آن را بردارند. برای ریموو اکستنشن مژه یا برداشتن آن از روی پلک هایتان، راه های بسیاری از جمله ریموو اکستنشن مژه با پنس، با استفاده از حلال های مختلف، ریموور اکستنشن مژه، ریموو مژه با وازلین یا روغن انجام می شود که در این مقاله آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای ما(گل گیس) به بهترین راه های ریموو اکستنشن مژه در خانه می پردازد. با آموزشگاه ارایشگری زنانه ما همراه باشید.

آموزش ریموو اکستنشن مژه با بخار و روغن

ریموو اکستنشن مژه

باتوجه به نوع کاشت مژه و نوع چسب مژه ای که استفاده شده، با مواد مختلفی قابل پاک کردن است. به عنوان مثال اگر خودتان اکستنشن مژه انجام داده اید و می دانید که از چسب های ساده استفاده کرده اید، این روش که آموزشگاه آرایشگری زنانه ما شرح می دهد را انجام دهید:

 • ابتدا تمامی میکاپ و مواد آرایش را از روی صورت خود با مواد پاک کننده تمیز کنید.
 • یک ظرف را با آب جوش پر کنید. صورت خود را به مدت یک ربع روی کاسه و جلوی بخارآب نگه دارید تا اکستنشن مژه شما شل شود.
 • سپس پنبه یا یک تکه پارچه پنبه ای را به روغن کرچک یا زیتون آغشته کنید. سپس به آرامی روی مژه ها بکشید تا اکستنشن مژه شما آماده کنده شدن شود.
 • حال مژه های خود را برای حذف روغن اضافی بشویید.

اگر نوع چسبی که استفاده کرده اید قوی نباشد، این روش برای شما کارساز خواهد بود؛ در غیر این صورت به مرکز اکستنشن مژه بروید و از اکستنشن کار خود بخواهید این کار را به صورت حرفه ای و با مواد مخصوص ریموو اکستنشن مژه و ریموور کاشت مژه حرفه ای، برای شما انجام دهد.

آموزش ریموو اکستنشن مژه با ریموور اکستنشن مژه (پاک کننده چسب مژه)

ریمو کاشت مژه

توصیه ما این است که تا جایی که ممکن است این خدمات را به یک اکستنشن کار حرفه ای بسپارید؛این کار نیاز به دقت بسیار بالایی دارد و افرادی که کاشت مژه های حساس مثل دائم، طبیعی، گربه ای، کلاسیک، هیدن، رنگی، کاشت مژه اسپایکی، عروسکی و … را انجام داده اند به انواع ترفندهای نکته بینانه آن مسلط هستند.  در صورتی که مقدور نیست می توانید با استفاده از پاک کننده چسب مژه این کار را انجام دهید.

مراحل ریموو اکستنشن مژه با این روش عبارتند از:

 • ابتدا نور محیط را تنظیم کرده طوریکه با دقت بتوانید جزئیات مژه خود را به خوبی جلوی آیینه مشاهده نمایید.
 • صورت و چشمان خود را کاملا عاری از آرایش و میکاپ کنید.
 • یک تکه پنبه را به محلول پاک کننده چسب بزنید. حال با انگشت خود انتهای یک پلک بالای چشم خود را به سمت حایل بکشید و پنبه را رو به صورت آرام روی گوشه پلک خود بکشید تا به قسمت داخلی خط چشم برسید. در این مرحله چسب اکستنشن مژه مایع شده و چسبانک بودن را از دست می دهد.
 • اکستنشن مژه شل می شود و با دست یا موچین مژه مصنوعی ها را جدا کنید.
 • چشمان خود را با آب گرم بشویید و پاک کننده ها را از روی چشمان خود تمیز کنید.

سعی کنید مراحل ریموو مژه را به متخصص بسپارید که دچار عفونت، خارش یا سایر مشکلات بعد از ریموو آن نشوید.

آموزش ریموو اکستنشن مژه با وازلین (ریموو مژه با وازلین)

 • در شروع آرایش چشمان خود را با کمک پد پنبه‌ای و پاک‌کننده آرایش تمیز کنید.
 • گوش‌پاک‌کن را به مقداری وازلین آغشته کرده و با دقت آن را روی مژه‌های خود بکشید. همه مژه هایتان را از زیر و رو وازلین بزنید  (به جای وازلین می توانید از پماد استریل چشمی آ استفاده کنید) پیشنهاد می شود موقع خواب این کار را انجام دهید تا نتیجه ی خوبی بگیرید.
 • صبح حمام کرده و چشمهایتان را با آب گرم خوب بشوریید.

باز هم توضیه می شود سعی کنید مراحل ریموو مژه را به متخصص بسپارید که دچار عفونت، خارش یا سایر مشکلات بعد از ریموو آن نشوید.

اکستنشن مژه یکی از جذاب ترین شاخه های آرایشگری است. آموزش کاشت و اکستنشن مژه در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران(تهرانپارس) از بهترین اموزشگاه های ارایشگری تهران، با ارائه مدرک بین المللی فنی حرفه ای زیر نظر مدرس بین المللی برگزار می گردد. برای اطلاعات بیشتر وارد لینک زیر شوید:

آموزش کاشت و اکستنشن مژه

ورود به صفحه آموزش اکستنشن مژه

در صورت داشتن سوال یا ابهام در زمینه اکستنشن مژه در قسمت نظرات بیان کنید تا آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران(تهرانپارس) پاسخ دهد.

3/5 - (2 امتیاز)

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

جدیدترین مطالب آموزشی

جدیدترین اخبار و اطلاعیه ها