گل گیس

آموزش ریموو یا برداشتن اکستنشن مژه

آموزش ریموو یا برداشتن اکستنشن مژه

برای ریموو یا برداشتن اکستنشن مژه از روی پلک هایتان، راه های بسیاری از جمله ریموو اکستنشن مژه با پنس، با استفاده از حلال های مختلف، ریموور، روغن یا وازلین انجام می شود که در این مقاله آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای ما(گل گیس) به بهترین راه های ریموو مژه مصنوعی می پردازد. با آموزشگاه ارایشگری زنانه ما همراه باشید.

آموزش ریموو اکستنشن مژه با بخار و روغن

ابتدا تمامی میکاپ و مواد آرایش را از روی صورت خود با مواد پاک کننده تمیز کنید.

باتوجه به نوع کاشت مژه و نوع چسب مژه ای که استفاده شده است با مواد مختلفی قابل پاک کردن است. به عنوان مثال اگر خودتان اکستنشن مژه انجام داده اید و می دانید که از چسب های ساده استفاده کرده اید این روش که آموزشگاه آرایشگری زنانه ما شرح می دهد را انجام دهید:

بدین صورت که یک ظرف را با آب جوش پر کنید. صورت خود را به مدت یک ربع روی کاسه و جلوی بخارآب نگه دارید تا مژه مصنوعی شما شل شود.

آموزش ریموو اکستشن و کاشت مژه مصنوعی در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران(تهرانپارس)

سپس پنبه یا یک تکه پارچه پنبه ای را به روغن کرچک یا زیتون آغشته کنید. سپس به آرامی روی مژه ها بکشید تا اکستنشن مژه شما آماده کنده شدن شود.

حال مژه های خود را برای حذف روغن اضافی بشویید. اگر نوع چسبی که استفاده کرده اید قوی نباشد این روش برای شما کارساز خواهد بود در غیر این صورت به مرکز اکستنشن مژه بروید و از اکستنشن کار خود بخواهید این کار را به صورت حرفه ای و با مواد مخصوص ریموو اکستنشن مژه برای شما انجام دهد.

آموزش ریموو اکستنشن مژه با ریموور پاک کننده چسب مژه مصنوعی

آموزش ریموو اکستشن و کاشت مژه مصنوعی در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران(تهرانپارس)

آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای ما از آنجا که سابقه طولانی در زمینه آموزش خدمات اکستنشن مژه در تهران دارد، توصیه می کند تا جاییکه ممکن است این خدمات را به یک اکستنشن کار حرفه ای بسپارید در صورتیکه مقدور نیست می توانید با استفاده از پاک کننده چسب مژه این کار را انجام دهید.

این کار نیاز به دقت بسیار بالایی دارد و افرادی که کاشت مژه های حساس مثل دائم، طبیعی، گربه ای، کلاسیک، هیدن، رنگی، اسپایکی، عروسکی و … را انجام داده اند به انواع ترفندهای نکته بینانه آن مسلط هستند.


مقاله مرتبط : کاشت مژه اسپایکی و مراحل انجام آن

اکستنشن مژه اسپایکی و روش انجام آن


ابتدا نور محیط را تنظیم کرده طوریکه با دقت بتوانید جزئیات مژه خود را به خوبی جلوی آیینه مشاهده نمایید.

صورت و چشمان خود را کاملا عاری از آرایش و میکاپ کنید.

یک تکه پنبه را به محلول پاک کننده چسب بزنید. حال با انگشت خود انتهای یک پلک بالای چشم خود را به سمت حایل بکشید و پنبه را رو به صورت آرام روی گوشه پلک خود بکشید تا به قسمت داخلی خط چشم برسید. در این مرحله چسب اکستنشن مژه مایع شده و چسبانک بودن را از دست می دهد.

اکستنشن مژه شل می شود و با دست یا موچین مژه مصنوعی ها را جدا کنید.

چشمان خود را با آب گرم بشویید و پاک کننده ها را از روی چشمان خود تمیز کنید.

سعی کنید مراحل ریموو اکستنشن مژه را به متخصص بسپارید که دچار عفونت، خارش یا سایر مشکلات بعد از ریموو آن نشوید.

آموزش ریموو اکستشن و کاشت مژه مصنوعی در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران(تهرانپارس)

اکستنشن مژه یکی از جذاب ترین شاخه های آرایشگری است. آموزش کاشت و اکستنشن مژه در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران(تهرانپارس) از بهترین اموزشگاه های ارایشگری تهران، با ارائه مدرک بین المللی فنی حرفه ای زیر نظر مدرس بین المللی برگزار می گردد. برای اطلاعات بیشتر وارد لینک زیر شوید:

آموزش کاشت و اکستنشن مژه

ورود به صفحه آموزش اکستنشن مژه

در صورت داشتن سوال یا ابهام در زمینه اکستنشن مژه در قسمت نظرات بیان کنید تا آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران(تهرانپارس) پاسخ دهد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید

اشتراک گذاری:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
لیلا خانی

لیلا خانی

لیلا خانی هستم، مدیریت آموزشگاه گل گیس با 10 سال سابقه‌ی کاری در زمینه آموزشی در خدمت تمامی هنرجویان و هنرآموزان عزیز می‌باشم.

شبکه های اجتماعی

محبوبترین مطالب

Get The Latest Updates

Subscribe To Our Weekly Newsletter

No spam, notifications only about new products, updates.

جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *