سالن زیبایی لیلا خانی

درآمد اکستنشن مژه چقدر است؟

درآمد اکستنشن مژه
فهرست مطالب

کاشت و اکستنشن مژه از پر طرفدارترین رشته از شاخه های آرایشگری است. کاشت مژه به دلیل افزایش دغدغه خانم ها در خانه و محل کار، متقاضی بسیاری پیدا کرده است و به تناسب آن درآمد اکستنشن مژه روز به روز در ایران در حال افزایش است.

حال با آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس) از بهترین آموزشگاه های آرایشگری فنی حرفه ای تهران، به بررسی چرایی های بیشتر بازار خوب اکستنشن و کاشت مژه می پردازیم. پس با آموزشگاه آرایشگری زنانه ما همراه باشید.

بازارکار کاشت مژه

در سال های اخیر داشتن چشمان زیبا و گیرا بدون نیاز به آرایش دائم و هر روزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است. یکی از چیزهایی که این کار را برای ما انجام می دهد اکستنشن مژه است که طرفداران و مشتریان زیادی دارد. از این رو مراجعه بانوان برای آموزش اکستنشن مژه هم افزایش یافته است.

درآمد کاشت و اکستنشن مژه در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران(تهرانپارس)

برای آموزش کاشت مژه و کسب درآمد از آن، سرمایه اولیه بسیار کمتر از سایر شاخه های آرایشگری، است. وسایل آن کمی تخصصی است و نیاز است که با مشاوره مدرس خود از آموزشگاه یا مرکز آموزش کاشت مژه تهیه نمایید.

چطور یک مژه کار حرفه ای شوم؟

اگر می خواهید به درآمد واقعی در مژه کاری برسید، لازم است که اصول بخش بندی هر چشم و صورت را با جزئیات کامل آموزش ببینید.

درآمد کاشت و اکستنشن مژه در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران(تهرانپارس)

با استفاده از پد زیر چشم که در کاشت مژه به کار می رود می توانید به سادگی با خودکار یا ماژیک بخش بندی را انجام دهید و در انتهای کار یک چشم زیبا و یک مشتری راضی و وفادار خواهید داشت که اطرافیان با پرس و جو از مژه کاری که کار کاشت مژه را انجام داده است شما را به درآمد بسیار بالاتری از اکستنشن مژه خواهند رساند.

کار اکستنشن مژه برای چه کسانی مناسب است؟

برای بانوانی که در کار خود دقیق هستند و با ظرافت کارها را انجام می دهند بسیار مناسب است. اگر از کسانی هستید که فقط می خواهید کار را به اتمام برسانید، آموزشگاه آرایشگری زنانه ما لازم است این را خاطر نشان کند که دقت بالا و حوصله کافی از شروط لازم برای وارد شدن به بازار کار اکستنشن مژه است.

اگر دچار ناهنجاری های جدی مثل کمردرد، زانو درد، دیسک گردن یا لرزش دست هستید به هیچ عنوان به درآمد بالای کاشت مژه که مورد انتظارتان است نخواهید رسید.

مراحل لازم برای تبدیل شدن به یک اکستنشن کار ماهر

برای آموزش اکستنشن مژه نیاز است که ابتدا با تمامی اصول بهداشتی و انواع سبک کاشت مژه آشنا شوید.

بسیاری از نکات مهم از جمله موارد زیر:

وسایل و روش نگه داری محصول کاشت مژه مقررات بهداشت سلامت
نحوه انجام انواع کاشت مژه روش چسباندن مژه در سبک های مختلف
آموزش تست آلرژی روش مشاوره به مشتری
روش درست حالت دادن به چشم ها انواع سبک کاشت مژه
روش های فن سازی و حجم دهی مژه و …. آموزش ترمیم انواع اکستنشن مژه

نکات مهم دیگری هم هست که در آموزشگاه آرایشگری یا مرکز کاشت مژه بهتر است به صورت تخصصی آموزش ببینید. در برخی آموزشگاه ها از جمله آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران(تهرانپارس) از بهترین آموزشگاه های آرایشگری فنی حرفه ای تهران، مدرک بین المللی تخصصی نیز ارائه می گردد.

و نکته آخر

برای رسیدن به درآمد بالا در کاشت مژه، آموزش و تجربه عملی و تخصصی قطعا لازم است. توصیه آموزشگاه آرایشگری ما این است که حتما در یک آموزشگاه آرایشگری زنانه معتبر آموزش ببینید و سپس با اعتماد به نفس در هر سالن آرایشگری و زیبایی مشغول به کار شوید.

علاقمندان به کسب درآمد اقتصادی بالای کاشت مژه، می توانند در کلاسهای آموزش اکستنشن مژه آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران(تهرانپارس) از بهترین آموزشگاه های ارایشگری فنی حرفه ای تهران، شرکت نمایند و مدرک معتبر دریافت کنند. برای اطلاعات بیشتر وارد لینک زیر شوید:

ورود به صفحه آموزش اکستشن مژه

در صورت داشتن سوال یا ابهام در بخش نظرات بیان کنید تا آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران(تهرانپارس) پاسخ دهد.

4.4/5 - (5 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

جدیدترین مطالب آموزشی

جدیدترین اخبار و اطلاعیه ها