سالن زیبایی لیلا خانی

سایه چشم ماداگاسکار چیست + آموزش ویدیویی این سایه سال 2023

سایه چشم ماداگاسکار
فهرست مطالب

اگر از سایه چشم های تکراری و تک رنگ خسته شده اید و مایلید یک تنوع اساسی به مدل سایه چشم خود بدهید، سایه چشم ماداگاسکار از جدیدترین ترند سایه چشم سال 2023 شناخته شده است. سایه چشم یکی از بخش های اصلی یک گریم و میکاپ است که باید به آن توجه ویژه ای داشته باشید.  سایه چشم ماداگاسکار چند رنگ است و از ترکیب رنگ های شبرنگ و نئونی روشن مثل آبی، فسفری، صورتی، بنفش، نارنجی و … ساخته شده است.

این سایه چشم برای سایه چشم عروس، دورهمی ها و سایر مراسم نیز بسیار مناسب است. در این مقاله آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای ما از بهترین آموزشگاه های آرایشگری در تهران، چند مدل سایه ماداگاسکار که در آرایش برزیلی نیز مورد استفاده قرار می گیرد رونمایی می کند و نمونه ویدیوی آموزش انجام یک سایه ماداگاسکار را در انتهای مقاله برای شما عزیزان آماده کرده است.

سایه چشم ماداگاسکار - آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران(تهرانپارس)

این نوع سایه چشم می تواند از نوع اکلیلی،نئونی یا گلیتری باشد و چند رنگ بودن آن با رنگ های روشن آن را ا زسایر سایه چشم و آرایش چشم ها متمایز می کند.

سایه چشم ماداگاسکار - آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران(تهرانپارس)


مقاله مرتبط : سایه چشم مناسب فصول سرد و پاییزی

آرایش مناسب فصول سرد و پاییزی همراه با مدل آرایش


آموزش سایه چشم ماداگاسکار

برای مشاهده مراحل قدم به قدم یک سایه چشم ماداگاسکار ویدیوی زیر را مشاهده نمایید:

برای علاقمندان گریم و میکاپ و یادگرفتن جدیدترین متدهای سال، آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای زنانه گل گیس شرق تهران(تهرانپارس) از بهترین آموزشگاه های آرایشگری زنانه در تهران، آموزش گریم و میکاپ را با ارائه مدرک فنی حرفه ای بین المللی برگزار می نماید. برای کسب اطلاعات ثبت نام دوره ها وارد صفحه زیر شوید:

آموزش گریم و میکاپ

ورود به صفحه آموزش گریم و میکاپ

در صورت داشتن سوال یا ابهام در زمینه گریم و میکاپ در قسمت نظرات بیان کنید تا آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران(تهرانپارس) در اسرع وقت پاسخ دهد.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

جدیدترین مطالب آموزشی

جدیدترین اخبار و اطلاعیه ها