سالن زیبایی لیلا خانی

جدیدترین مدل های کوتاهی مو مدل فاندامنتال و گرجئوشن

جدیدترین مدل های کوتاهی مو
فهرست مطالب

کوتاهی مو همیشه طرفداران خود را داشته است به خصوص جدیدترین مدل های کوتاهی مو . در سالهای قبل وقتی برای کوتاهی مو به سالن زیبایی یا آرایشگاه می‌رفتید، باید فقط از میان چند مدل محدود انتخاب می‌کردید. اما در سالهای اخیر لاین کوتاهی مو بسیار رشد کرده و مدل‌های کوتاهی مو بسیار متنوع شده است.

آموزش کوتاهی مو

در اینجا آموزشگاه آرایشگری گل گیس، بهترین آموزشگاه کوتاهی مو در تهران، که همیشه در ارائه آموزش جدیدترین متدها و روش‌ها پیشگام بوده است، چند مدل کوتاهی موی بسیار جدید را به شما معرفی می‌کند.

اگر به کار آموزش کوتاهی مو علاقه دارید، می توانید با شرکت در دوره آموزشی آموزشگاه گل گیس آن را به خوبی یاد گرفته و با دریافت مدرک معتبر وارد بازار کار شوید.

تضمین بهترین قیمت و کیفیت 

ثبت نام و مشاوره رایگان 

آموزش کوتاهی مو

آموزش کوتاهی مو مدل گرجئوشن

معنی گرجوئیشن کوتاهی تدریجی مو است که از کوتاه به بلند و کوتاهی افزایشی است و به صورت لیفت داخل دست انجام می‌شود. در این روش هر سکشن باریک باریک برداشته شده و از زاویه ۱۰ درجه تا ۸۹ درجه را شامل می‌شود. با این تکنیک مدلهای مختلف و متنوعی را می‌شود ایجاد کرد.

آموزش کوتاهی مو مدل گرجئوشن1

آموزش کوتاهی مو مدل گرجئوشن2

آموزش کوتاهی مو مدل فاندامنتال

یکی از ویژگیهای ابن تکنیک برش‌های عمودی است که روی مو ایجاد می‌شود. همه به اشتباه فکر میکنند که برای یک هیر کات خوب فقط باید از برش افقی استفاده کنند.ولی نکته مهم اینجاست که برش عمودی شکل زیباتری به مو می‌دهد و و می‌توانیم مدل‌های مختلفی را با ابن سبک روی مو ایجاد کنیم. همینطور برش‌های اریب هم می‌تواند به زیباتر شدن مدل‌های مو کمک کند.

آموزش کوتاهی مو مدل فاندامنتال

 

در این روش کوپ جدید فانتامنتال اشکال هندسی مربع دایره مثلث و سه تکنیک اصلی Line، Layer و Graduation با هم ترکیب می شوند. ترکیب سه شکل اصلی به اضافه تکنیک های ما ۹ مدل فاندامنتال را می‌دهد.

آموزش کوتاهی مو مدل فاندامنتال

 

 

3.3/5 - (7 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

جدیدترین مطالب آموزشی

جدیدترین اخبار و اطلاعیه ها